Gość Profil usunięty

Prasa Krone KR 160

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam mam taki dylemat posiadam prasę krone kr160 w stanie dobrym i mam na nią kupca który oferuje za nią 16000zl i nie wiem czy opłaca się ją sprzedawać i kupić za to coś mniejszego. Po głowie chodzi mi prasa krone kr 130s z nożami i rotorem ale czy w cenie do 26000zl (bo na tyle mnie stać) znajdę jakąś w miarę dobrym stanie i czy mój ursus c385 turbo ją pociągnie. Proszę o opinie bo nie wiem co zrobic.

Ps.jak myślicie ta prasa jest warta swojej ceny? http://otomoto.pl/krone-130-130s-super-prasa-dworaki-A74656.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf6150    0

prasa 130 napewno jes dogodniejsza niż 160 musiał byś ją obejrzeć lepiej ze zdjęcia wygląda nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubel500    4

Prasa z wyglądu fajna. Jeszcze byś wytargował z 2 tys. A C-385 z turbo ma przecież 100 KM to na pewno da sobie radę (jeżeli silnik jeszcze w miarę dobry) :D


Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko zastanwaia mne blaczego cały podbieracz jest pordzewiały a te pręty w komorze zwijania są jeszcze z farby nie starte u mnie jest na odwrót podbieracz jest jeszcze z farbą a pręty całe zdarte czyżby prasowała ona z aplikatorem do zakiszaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubel500    4

Dokładnie tak jak piszesz Gintek. Ale dlaczego pręty są nie starte, ale komora jest pozdzierana z farby?


Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam czy opłaca sie kupowac prasę bez siatki?

Jeszcze jedno pytanie czy ktoś wymieniał łańcuch z łóżyskami w prase krone stałokomorowej i czy to duza inwestycja i ile ten nowy łańcuch wytrzymuje

Edytowano przez gintek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odnowie troche temat, mam problem ze sterownikiem od mojej nowej prasy pierwszy raz jak podłanczałem to działał normalnie potem postał około miesiąca w ciągniku z podczepioną prasą w garażu i teraz jak odpaliłem ciągnik to już ten sterownik nie działa wogule nie daje oznak życia po rozebraniu okazało się że cały był zawilgocony w środku chociąż obudowe ma niby hermetyczną. Jak myślicie jest szansa na naprwe takiego czegoś czy to już nadaje się na śmieci elektroniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

komfort co pokazuje stan napełnienia balota i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxer    1

Mam taki sam ale w Krone Vario Pack 1500 kolego kupno nowego sterownika to spory koszt więc spróbuj sam z miernikiem sprawdzić czy dochodzi prąd do tego sterownika bo zdarzało się ludziom że zapocony był w środku ale po wysuszeniu wszystko działa a też sprawdź czy w ogóle dochodzi prąd do prasy ( 2 koniec tego kabla co przypinasz do ciągnika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

sprawdzałem prąd dochodzi ciekawe elektronik poradził by z jego naprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxer    1

A jak uruchamiałeś sterownik to on migną lub zapiszczał? bo to jest trochę dziwne że od razu by ci się zepsuł najlepiej jakbyś miał jakiś serwis krone w okolicy bądź dliera podpiął byś się do jakiejś innej prasy i sprawdził czy to jest wina sterownika czy komputera na prasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzo    0

Witam. Mam problem z ilością owiniec siatką w kr 160. Jak bym tego wszystkiego nie poustawial to i tak owija 4-6 razy ... co mogę poprawić. Śrub z lewym gwintem wystaje na 2.5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do Krone Combi Pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293. Oferujemy również naprawę tych sterowników i komputerów pokładowych jeśli ktoś ma problem z tymi sterownikami zapraszamy do kontaktu.



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj