mirek0829

Case CVX 150 opinie

Polecane posty

Pect0r    19

Nowego Fendt,a za 160 tys. nie kupisz na pewno ! ;) A co do case napisz do soko12 on wie wszystko na temat tego ciągnika :)

Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    308

Sa fajne robiłem ostatnio takiego z 2002 rogu bardzo dobra maszyna mocny silnik Sisu i bardzo dobra przekładnia CVT, konstrukcja jest opartan na modelu CS który także był mocno udaną konstrukcją

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

mariusz(ZDUN)    308

godzin nie pamiętam a problem był taki ze za dużo ludzi wsadzło łapy nie mając o ciągniku pojęcia i kazdy uznał ze ma racje a się wszyscy mylili jest to dosyć skomplikowany ciągnik ale odpowiednie serwisowanie z głową a nie na głupa pozwala im jeździć naprawde długo

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukas1729
      witam poszukuję użytkownika który posiada ciągnik Case z serii CS , nie dawno go kupiłem a z racji iż nie mam instrukcji obsługi miał bym kilka pytań do osoby psiadający taki model .
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez velFoka
      Pany poradźcie bo planuję wymianę oleju w skrzyni w Case 1494 i tam powinien być hy-tran plus. Sprawa ma się tak że do DF zalałem STOU 10W40 i teraz pytanie czy do Case też mogę taki?
    • Przez maciek916
      koledzy chce założyć lampę ostrzegawczą koguta i mam pytanie czy instalacji jest wyście na niego  o w słupku w miejscu którym powinien być widać kabel ze sówkami ale gdzie jest druga strona do przełącznikowa i w który miejscu jest on
    • Przez kaktus1996
      Witam, dodawałem ten temat 2 razy i w sumie nic z tego nie wynikło więc dodaje jeszcze raz.
      Mam problem w farmallu 95a mianowicie ubywa mi płyn chłodniczy i co waszym zdaniem może być przyczyną tego?
      uszczelkę pod głowicą bym wykluczył, bo nic nie wskazuje na to że to jej wina, do oleju też się raczej nie dostaje bo stan się nie podnosi. Gdzieś wyczytałem że możliwe że ma to jakiś związek z zbiorniczkiem i płynem do spryskiwaczy. Od razu mówię że układ chłodzenia nie jest zapowietrzony bo ogrzewanie działa jak należy.
      Więc co to może być?
      Pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj