Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtek918    6

Witam odświeże trochę temat. Mam do was pytanie. A mianowicie ten odolejacz mam cały ubrudzony w oleju bardzo rzadko używam sprężarki a prAwie wogóle.Czy podczas jazdy ta nakrętka od olejacza powinna być odkręcona czy ma być zakręcona??? I czemu ten odolejacz jest cały w oleju?? Nadmienie że był robiony remont silnika i również ten tłoczek co jest w sprężarce dostał nowe uszczelnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes80    0

witam!! mam problem ze sprężarką gdy jest załączona i pracuje pod obciążeniem nie wytwarza ciśnienia. Napompować koło mogę ale chciałem podłączyć hamulce w przyczepie nie wytwarza takiego ciśnienia. Wymieniłem cylinder, pierścienie, zaworki w głowicy sprężarki i dalej nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

kolego a sprawdzales regulator cisnienia???


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Na regulatorze jak będziesz miał otwarte to wszystko ci ucieknie. A i ten korek co zakręcasz na gwint dobry masz?


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes80    0

sprawdzałem regulator nawet od sąsiada przynosiłem i tez tak samo

 

nawet odkręciłem rurkę wychodzącą od sprężarki przytkałem palcem i dałem rade utrzymać , gdzie moim zdaniem tak nie powinno być. wymieniłem odolejacz bo tam tez jest zawór i też nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A może poprostu powietrze nie dociera do sprężarki stąd możesz utrzymać palcem otwór, sprawdz wężyki od głowiczki przez wąż do kolektora dolotowego czy jest przelot, a prościej to go zdejmij z głowiczki sprężarki na czas próby ,mam nadzieję że napewno założyłeś pierścienie i że ci nie pękły przy wkładaniu


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes80    0

jak sprawdzałem sprężarkę to przewód dolotowy powietrza miałem zdjęty. Pierścienie też sprawdzałem były całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A zaworki napewno działają poprawnie? jak masz życzliwego sąsiada to skocz do niego i pożycz na minute osiem całą głowiczkę przerzucić je to kilka minut oczywiście całą głowiczkę nie same zaworki, ja też miałem z nimi problem w zwykłej sprężarce rozebrałem wyczyściłem a po złożeniu nie chodzi...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes80    0

zaworki zmieniałem na nowe ale jutro zmienię głowicę i zobaczę. Na razie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes80    0

dzis kupiłem nową głowice i po problemie. A więc nie trzeba było się bawić w wymianę zaworków w starej głowicy, tylko od razu kupić nową. koszt zaworków 28 pln a głowicy 60 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus07    0

Jak wiadomo fabrycznie nie mozna jej wylaczyc tylko chodzi caly czas co nie wplywa dobrze na jej zywotnosc. Czy mozna zrobic jakis wylacznik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

ja widzialem kilku co calkowicie usunelo i w tamto miejsce dali alternator, mam 3p z anglikiem i musze miec bo za sprezarka mam alternator...ale przerobilem ze tylko chodzi a nienabija nigdzie powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus07    0

Scarface

 

i jak wtedy wlancza sie sprezarke i ile to kosztuje??

Edytowano przez wirus07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianoC360    0

Witam.Wczoraj chciałem napąpować koło sprężarka w c-360 i niestety za słabo pompuje,nie mogłem dobic!! wczesniej chodziła bez problemu i nagle coś jest nie tak.Czy to wina głowicy?Czy może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

prze pacz wszystkie rurki które odchodzą od kompresora do odolejacza czy nie masz pękniętej tej rurki albo po prostu po dokręcaj te rurki, możesz mieć niedokręconą

Edytowano przez PIOTREK44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Co ma butla i zawór bezpieczeństwa przy pompowaniu kół. Jedno i drugie jest odcięte po odkręceniu nakrętki w odolejaczu. Czasem się zdarza że odkręci albo nawali zaworek w głowicy sprężarki. Odkręć przewód ciśnieniowy zaraz przy głowicy i sprawdz czy sam kompresor robi ciśnienie. Jeśli nie to masz odpowiedz jeśli tak szukaj dalej. Nieszczelność raczej odpada bo byś słyszał. Kombinuj i tyle.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

a tu mnie kolego zaciekawiles, co ma butla do pompowania kol, przeciez w tym przypadku instalacja konczy sie na odolejaczu

wyglada na bezposrednia wine sprezarki, rozbierz i bedzieszwidzial co sie dzieje


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK44    2

no może pomyliłem sorry poprawię ten post przepraszam jeszcze raz

jeszcze sobie coś przypomniałem zobacz czy ci z łatwością powietrze dostaje się do sprężarki filtr powietrza czy nie jest zapchany

Edytowano przez PIOTREK44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj