Skocz do zawartości
ever

Rolnictwo Ekologiczne

Polecane posty

piotrp88    15

Jak wiadomo za TUZ jest niska stawka, za uprawy paszowe dużo wyższa. Rada doradcy rolnośrodowiskowego: Przy pierwszym składaniu wniosku o dopłaty ekologiczne zgłosić TUZ jako trawę na gruntach ornych bez faktycznego przeorania i przerwania uprawy traw. Nie bardzo mi się to klei, co o tym myślicie?

timasz    52

Witam

Mam pytanie odnośnie dopłaty np do soczewicy w rolnictwie ekologicznym czy jesli pobieramy dopłatę ekologiczną z tytułu uprawy warzyw np soczewicy to czy mozną tez połączyć ją z -zachowanie zagrożonych zasobów genetycznych w rolnictwie i uzyskac dodatkowo 750 zl - czy  nie ma takiej opcji?

Wiadomość z agroFakt.pl

jaroWM    26

może ktoś odpowie mi...

kupiłem działkę w ekologii ze zobowiązaniem do 03.2017 z PROW 07-13. chciałbym puścić 2 kolejne działki w ekologii z PROW 14-20 - czy to jest możliwe? nadmieniam, że mam już RS z PROW 14-20 od 2015 roku.

nie chciałbym czekać z tymi 2 działkami do następnego roku, ponieważ jednostce certyfikującej i tak płacę za kontrolę całego gospodarstwa.

EDIT: po kilka dniach udało mi się wreszcie dodzwonić do Agencji do człowieka, który zajmuje się moim wnioskiem i póki stara ekologia się nie skończy, nie można wejść w nową. może komuś się przyda.

Edytowano przez jaroWM

piotrp88    15

Gdzie mogę znaleźć stawki płatności ekologicznych za 2015 r.? Na stronie ARiMR są tylko te "przewidywane".

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się