Kuszyna

Który wybrać John deere 6230 czy 6330

Polecane posty

Kuszyna    0

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy i mam do was prośbę który waszym zdaniem bardziej się opłaca kupić jako nowy? Jaka jest różnica w spalaniu i ogólnym użytkowaniu. Dziś podpisałem umowę z Aimar i wychodzę do was zapytaniem którego wybrać? Różnica w cenie między nimi u dealera u którego byłem to granice 5-6tys zł. Proszę o pomoc i poradę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszyna    0

Gospodarstwo około 50h główne uprawy to zboża. Ciągnik ma być głównym w gospodarstwie mam na stanie MTZ 82. To który według Ciebie będzie lepszym wyborem kasa niby nie duża ale wolę poradzić się osób 3.

Edytowano przez Kuszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianq    0

Kolego odpowiedz jest banalnie prosta oczywiście że 6330 a to z kilku powodów.

Tak mała różnica w cenie przemawia z kupnem mocniejszego, mocniejszy traktor będzie miał większy zapas mocy, to pozwoli zaczepić większe maszyny bądź pracować mniejszymi maszynami na niższych obrotach co skutkuje zmniejszonym apetytem na paliwo. Jeśli to maszyna na dofinansowanie to tylko 6330 i polecam zastanowić sie nad TLS. jeździłem 6220 na twardym przodzie i 6230 z tls to jest niebo a ziemia. zdecydowanie 6330,PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a powiedz ile tobie proponują za 6230?? bo tez nad nim myślę narazie 5100R ale jak różnica będzie nie mała to możne większy wezme gabarytowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

różnica w cenie zbyt mała żeby się zastanawiać. TLS piękna sprawa. A nad jaką wersją się zastanawiasz Premium czy Komfort ? Jeśli Premium to polecam jeszcze ECO-shifta bo nie wiem czy w Komforcie jest dostępny.


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszyna    0

Wersję premium no i decyzja zapadła w sobotę jadę po 6330 :) pozdro i dzięki za informację. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj