Skocz do zawartości
Wyder

Jedna Prasa do MTZ 1025.2 i do ursusa4514

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
Wyder    0

Witam , do mojego gospodarstwa jest potrzebna prasa zwijająca , maksymalnie za 25 tysięcy , ma pracować z MTZ 1025.2 i czasem z Ursusem 4514 musi być jak najmniej awaryjna , prosta w obsłudze i naprawach i części zamienne żeby były łatwo dostępne i w miarę nie drogie , a prasa żeby dobrze ściskała i była w miarę wydajna jak się da . Dziękuję i proszę o pomoc i podpowiedzi co do kupna.

piter125    0

Tylko KRONE a najlepiej 125. Bardzo dobre prasy sam posiadam i jestem z niej w 100 procentach zadowolony

turion23    1

a ja mam deutz fahra gp 2.30 i z 60 swego czasu smigała a teraz z case 1056 chodzi i złego słowa nie mogę o niej powiedziec ale podobno welgery sa dobrymi prasami z tego co słyszałem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Sza    2

Najlepiej pooglądaj sobie różne modele (łańcuchowe, walcowe, pasowe) pras różnych marek i samodzielnie porównaj ich budowę, rozwiązania technicze, kolor itd. Proponuję zdecydować się najpierw na konkretny rodzaj prasy, a dopiero później wybierać markę. Każdy zachwala to co sam posiada. Ze swojej strony mogę polecić pasowe john deere'a, ale zaznaczam iż innej prasy zwijającej nie użytkowałem. W moim przypadku na wyborze prasy zadecydowała prostota budowy oraz marka (spośród pras pasowych).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się