Skocz do zawartości
filekpl

klucze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Klucze
Geo    10

Ciekawe jaka to siła? Sam już zniszczyłem kilka kluczy i to nie używając żadnych przedłużek tylko własnej ręki. A znam ludzi co potrafią w kombinerkach raczki pozginać tylko gołą dłonią. Ciekawe więc jaka to siła i jak ją wyznaczają? ;)

Ja mam fajny komplecik kluczy płasko-oczkowych Dedry i jestem z tego kompletu bardzo zadowolony. A kupiłem w zwykłym Leroyu.

MFrolnik26    94

Witam planuję zakup przecinaków punktaków i wybijaków, zastanawiałem się właśnie nad Stanleyem http://allegro.pl/stanley-przecinaki-punktaki-wybijaki-18-299-3w1-i2797301418.html ale po przeczytaniu powyższych opinii chyba zrezygnuję. W podobnej cenie są zestawy yato i neo może ktoś z was posiada takie zestawy?

http://allegro.pl/zestaw-przecinaki-punktaki-wybijaki-12szt-yato4714-i2775788451.html

http://allegro.pl/przecinaki-wybijaki-i-punktaki-zestaw-12-szt-neo-i2762218906.html

Opinie mile widziane. Cena taka sama to i z jakością pewnie podobnie, a może polecicie coś z innych firm? Beta trochę droga :mellow:

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaczmarek    265

@MFrolnik26 nie mam tych wybijaków ale ja zawsze kupuję narzędzia YATO i jak narazie nigdy się nie zawiodłem także w ciemno możesz brać.

banan575    104

To co jest w sklepie to jeden wielki badziew. :P Ladny to tylko wyglad maja, a tu sa potrzebne wytrzymale.

Klucze najlepier kupowac na rynku u takich co maja stare klucze. Te klucze sa wytrzymale. :rolleyes:

A do ciagnika to najlepiej zaopatrzyc sie w klucze fajkowe. :rolleyes:

MFrolnik26    94

Mam trochę narzędzi covala, stanleya, honitona i nie mogę narzekać, wiec czas wypróbować yato. W żniwa pilnie potrzebowałem ściągacz i podkusiło mnie żeby kupić na rynku "panie to nie chińskie to ruska twarda stal" a wyszła plastelina (ostatni raz kupiłem jakieś narzędzia na rynku) U mnie w okolicy nie widziałem żeby były stare klucze do sprzedania, widzę że pani banan to mechanik :D może podpowiesz jakich kluczy używacie?

Zbliża się mikołaj i przydałoby się wyciągnąć od niego trochę narzędzi :lol:

Edytowano przez MFrolnik26

banan575    104

Ty chyba mnie zle zrozumiales Ja napisalam ze na rynku ale nie pisalam ze nowe tylko uzywane.

Klucze stanleya facoma, Za marne grosze mozna kupic ale sa wytrzymale.

Ja używam kluczy marki beta, tylko nie z takiego zestawu jak w linku (mam trochę większy), mogę śmiało polecić, klucze dość mocne do grzechotek czasami dokładam dość długie dźwignie i jeszcze żadnej nie ukręciłem, używam też kluczy Yato ale to juz nie to samo, mam też kilkanaście kluczy radzieckich (kupione jako używane na Ukrainie)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się