filekpl

klucze

Polecane posty

filekpl    0

Witam wszstkich.

Chce kupić klucze nasadowe (osobno grzechotka i nasadki) ale nie takie, które zostana na nakretce po pierwszym użyciu.

A z racji tego, że budżet mam ograniczony zastanawiam się nad dwoma markami a mianowice MODECO i PROLINE.

Ktoś z Was ma albo miał klucze tych marek? Jak się sprawują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Ja mam zwykłe jedne z tańszych chyba firmy Geko i jestem z nich bardzo zadowolony. Mam zarówno płaskie jak i nasadowe i jeszcze żadna sztuka mi się nie uszkodziła. Więc jeśli nie kupujesz do jakiegos profesjonalnego serwisu to niewarto przepłacać

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubel500    4

Klucze marki MODECO są dobre, ale marka COVAL dużo lepsza.


Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ostatnio przegadałem zestawy i w oko wpadł mi w oko zestaw NEO, mam kilka nasadek i płaskich kluczy tej firmy i nie mogę nic złego o nich powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

coval obecnie jest przereklamowany i dzisiejsze narzędzia są nie najlepszej jakości i nie warto przepłacać.w grene sa dobrej jakości klucze, dalej NEO też warte uwagi LUX TOOLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Ja kupuję klucze pojedynczo zazwyczaj (kiedyś był stary sestaw i sie niektóre nasadki zuzywają).

Modeco kupiłem jakiś czas temu klucz płaski 17-19. Jest bardzo ładnie wykonany, dobrze lezy w dłoni, sam element trzymający łeb śruby jest bardzo precyzyjny.

Klucz nie był okrutnie drogi. Mogę polecić.

Co do proline nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filekpl    0

A powiedzcie mi jeszcze jaka grzechotka jest godna polecenia? Widziałem grzechotkę PROLINE jest masywna i robi dobre wrażenie jakościowe tak jak MODECO. Grzechotka STANLEY'a jest w porównywalnej cenie ale nie wiem czy tutaj faktycznie płaci się za jakość czy tylko za nazwę zamieszczoną na narzędziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Stanley to już nie ten co kiedyś,honiton jest wystarczający,mam od 5 lat i daje radę.Pamiętaj by na grzechotkę nie zakładać rur

dla większej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja kupiłem w sklepie grzechotkę za 24 zł z 5 lat temu i zakładam rurę z 0,5 metra i nic się nie dzieje. Pożyczyłem ja sąsiadowi to w BMW przeguby odkręcał i wtedy pękła. Ale odkręciła. Kupiłem drugą, ale za 40 zł taką samą. Naprawdę sprzęt prawie nie do zajechania.

Co do kluczy to ostatnio z Kuźni 32 nasadowy mi pękł to oddałem na reklamację. Z płaskich to mam przeważnie jakieś tańsze ale niby firmowe. Za komplet 6-22 dawałem z 40 zł z 3 lata temu chrom-vanadium i tylko jeden pękł. Jakoś teraz ich po sklepach nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmkam    0

ja posiadam honitona małą + dużą grzechotkę i walizka nasadek i pierdołek - polecam w 100% Mam jeszcze mega grzechotkę + nasadki firmy festa i też nic się nie rwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

jak ktos chce klucze rwac to polecam SATA daja dorzywotnia gwarancje wiec mozna zakladac rury i napewno nie zlamisz lagi

 

a z takich bardziej przyziemnych to ja uzywam kluczy YATO i jestem zadowolony :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmkam    0

Ciekawe jak to jest z tymi gwarancjami dożywotnimi, reklamował ktoś,coś? Ja jak kupowałem zestaw kluczy płaskich jonnesway to gość powiedział ze jak się coś "porwie" to wysyłają do laboratorium i jak są jakieś odchyłki od normy to uznają, jeśli stal jest ok to nie. Aaa i powiedział to dopiero jak kupiłem, przed zakupem była tylko mowa o dożywotniej gwarancji.Jednak jak do tej pory klucze wytrzymują.

Edytowano przez farmkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Grzechotki maja gwarancję do pewnej siły użytej przy posługiwaniu się nimi.Tak dowiedziałem się jak kupiłem grzechotkę bety 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filekpl    0

Wczoraj kupiłem grzechotkę 1/2 72 zęby NEO i do tego dwie nasadki tej firmy i dwie proxxona. Zobaczę jak się sprawdzą bo będę robił przedni napęd i rozdzielacz w MTZcie. Napiszę jak się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filekpl    0

Nasadka i grzechotka są świetne. Wytrzymały moje siłowe odkręcanie. Ostatnio dokupuję nasadki stanley'a bo są w takich samych cenach jak te gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Stanley to już chiński, kupiłem tydzień temu kpl. przecinaków, pisze wyprodukowano w chinach i są tak miękkie, że zaginają się na zwykłej śrubce, to samo z wybijakami, a mam identyczne stare wybijaki stanleya które służą już kilka lat i są bardzo mocne ale już wysłużone więc zakup nowych był koniecznością, tylko okazał się błędem. Jaką firmę w takim razie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj