Zaloguj się, aby obserwować  
KOSTEK12

wyciek z przekażnika

Polecane posty

KOSTEK12    8

Witam mam wyciek oleju z wałka przekaźnika a że zimą pracuję sporo z rębakiem to muszę to jak najszybciej uszczelnic i pytam czy do tej ,,operacji'' muszę spuścic olej ze skrzyni?

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    1095

kiedys wymienialem i zadnego oleju nie spuszczalem, chyba kolega wprowadzil cie w blad.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

rafal831    1

jeżeli wprowadziłem w błąd to przepraszam. nie wiem jaki jest poziom oleju w skrzyni w zetorze ani nawet jaki dokładnie to zetor ale w c-360 kolega kiedyś zapomniał włożyć uszczelniacza i dokręcić tej pokrywy i wyleciało sporo oleju. a gdy ja wymieniałem ten uszczelniacz w innej c-360 to wystarczyło że przodem wjechałem w dół. zetor nie różi sie jakoś specjalnie budową więc powinno być tak samo. jeszcze zależy kto ma jaki stan oleju w skrzyni

KOSTEK12    8

no nie ma to jak jednoznaczna odpowiedź :P:Djacus a w jakim zetorze wymieniałeś ten uszczelniacz bo ja mam 6045 dzięki.

Edytowano przez KOSTEK12

jacus    1095

ja mam 6245. i przypomnialo mi sie ze rzeczywiscie olej wyciekal, tylko zablokowalem wyciek szmata i szybko zalozylem nowe simmeringi . do dzisiaj chodzi-chyba dalem dodatkowe bo bylo wolne miejsce

buk, humor ,seks ,rokendrol.

wlamaj1    77

Przy dzisiejszej temperaturze może i dużo nie wyleci - w końcu łożysko też trochę zatrzyma ;) . Wałek jest na samym spodzie skrzyni więc jeśli jest właściwy stan oleju (np. około 25 litrów w 5211) to żadne wjeżdżanie przodem w dół nie pomoże - najlepiej spuścić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zen88
      Witam. Kupiłem Zetora 5245 i ma orginalne opony przód 9.5 r24 i tył 16.9 r 28. Chciałbym mu założyć jakieś węższe na tył tylko jakie. Mam 12.4 r 32 tylko czy na takich oponach tył będzie się zgrywać z przodem. Proszę o pomoc.

• Przez rosek11
      Dzień dobry.
      Panowie, na Zatorze 7745 założone z przodu są opony 11.2 24 z tyłu 18.4 30. Czy taki dobór wielkości opon jest odpowiedni? 
      Dziękuję za odpowiedź
    • Przez KlimekPL
      Witam wszystkich, 
      Mam dziwny problem z Zetorem 5211, mianowicie z okolic tylnego mostu lub zwolnic dobiega głośne trzeszczenie. Dodam, że nie jest to zjawisko stałe ale zaczyna się po jakichś 20 minutach cięższej pracy w polu. Jest to właśnie o tyle dziwne, że jak na podwórku próbowaliśmy kręcić kołami na lewarku albo jeździć po placu zeby dokładniej zlokalizować problem to wtedy jest cisza i niby wszystko gra. A jak talerzowalem w polu albo woziłem wapno Piastem to trzeszczało. Dodam, że dźwięk ten występuje tylko podczas jazdy do przodu. Raz jak zatrzeszczało to szarpnęło traktorem podczas jazdy i znowu cisza. Nie wiemy po prostu gdzie szukać przyczyny problemu i co naprawić. Nagrałem tylko ten dźwięk, może pomoże w diagnozie. Ale nie udało mi sie dokładnie namierzyć skąd dobiega. 
      https://youtu.be/53-Z6vYs658
    • Przez aldanio
      Witam! muszę wymienić opony w swoim zetorze i sie zastanawiam jaki rozmiar założyć standardowe 16.9-30 czy 18.4-30??i sie zastanawiam czy oponki 18.4-30 będą pasowały na felgę. proszę o jak najszybsze odpowiedzi. z góry dziękuje i pozdro
    • Przez Adrian7245
      Witam mam problem. Posiadam Zetora 7245 i mam z przodu opony 11.2-24 i tył 16.9-28. Chciałbym załózyć na tył opony 18.4-28. Bedzie sie zgrywać z przodem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj