Polecane posty

Dokładnie ja bym powiedział że więcej nie ma klimatyzacji. Kiedy pojawią się fotki w galerii tego MF-a ?.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1    0

no mam nadzeje że prasa się sprawdzi :D mf 6180 dynashift byłem w rafrolu i powiedzieli 68 plus wat :wacko: a jak byś mógł to podaj numer do tego w małopolsce może będzie tam taniej ;) piterg1991 gdzie kupiłeś tego masseya jeśli możesz daj namiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

krążyłem wokół zbuczyna, ale tam drogo było. Ostatecznie podjechałem do Tomaszowa Lubelskiego. Rolnik sprzedawał :)

Cena mi się wydaje super. Nówki opony można założyć i wychodzi cena jeszcze dużo niższa niż tego w Rafrolu, gdzie nie miał tak ładnych opon ;)

 

http://otomoto.pl/massey-ferguson-6180-A129254.html

 

55 tys powiedział za tego brutto już cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

ludziska a idzie w nim ustawić rozstaw kół na 150 cm ? np do siewnika do QQ ? coby koła szły między redlicami


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Panowie ile pali wasz ciągnik przy lżejszych pracach i przy tych ciążkich?

Jakie macie rozmiary opon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Panowie mam problem.

masseybiegi.jpg

 

 

 

z rysunku element numer 16 wyrobił mi się i ma luz. Niestety wałek też.. Muszę to jakoś zrobić bo luz jest tak duży, że nie mogę nie raz włączyć żółwia/zająca. Planuje to spasować dobrze u jakiegoś ślusarza. Bo kupno pewnie będzie drogie...

Potrzebuje informacji jak wyciągnąć ten wałek? Czy po zdjęciu tego dekla coś pospada czy coś w tym stylu? Chcę wiedzieć czego tam mam się spodziewać. Rewers mam mechaniczny. Proszę o jakieś informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Jeżeli to 6180 to do wymiany będzie tulejka na rysunku nr47(nr kat.3715785M2) i dźwignia wybieraka, ten wałek nad elementem nr36, ale jego były dwa rodzaje 3388845M4 i 3793560M1.

Zdemujesz dekiel, odkręcasz wkręt 16 i wyciągasz wybierak. Koszt około 800-900PLN.

Ale jeżeli chodzi o samą zmianę żółw- zając przedłuż przewody od czujnika i zamontuj w kabinie przycisk ( taki jak od sygnału ) można dostać takie fajne tuningowe. Koszt znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

W ten sposób jak mówisz trochę drogo by wyszło. Spróbuję to wyciągnąć i zrobić u ślusarza. Powinien to ogarnąć a i koszt zamknie się w 100zł z uszczelniaczami razem ;) czyli ten wałek powinien bez problemu wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Kup przynajmniej tulejkę , będziesz mial do czego dopasowywać wałek. 80PLN a szkoda kombinować z deklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Musisz wejść na korbanek e-sklep. Pewnie będzie z orginału ale droga nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Mirro a czy 3085 występuje ta tulejka czy nie? bo kiedyś robiłem ten wałek a tulejki tam nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Witam. Jestam nowym użytkownikiem tego forum. Nie chcąc zaczynać nowego wątku pdłączę się do tego

Noszę się z zakupem 6180. Cena ok 70000 za 96r. Stan ogólny może być ale ma jedną rzecz która mnie martwi.

Mianowicie podczas pracy na biegu jałowym ale też i w trakcie jazdy z tyłu słychać charakterystyczne wycie. Tak jakby pompa oleju ale pewny nie jestem. Sprzedawca twierdzi że w tych modelach to naturalny odgłos pracy i że ma to większość z seri 61xx. Faktycznie w innych jak oglądałem też dało się słyszeć takie odgłosy. Nie bardzo chce mi się wierzyc sprzedawcy. Mam więc pytanie do bardziej znających temat co to za wycie. I jeszcze jedno pytanie na co zwrócić szczególną uwagę przy kupnie żeby się nie wkopać?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

u mnie tez slychac dziwne odglosy podczas postoju ale po wcisnieciu sprzegla nic nie słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Dokładnie. Po wciśnięciu sprzęgła jakby zanikają. Tylko wydaje mi się że to wycie to takie dość glośne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

u mnie bardzo az tak nie wyje tak jak by stukanie przypomina czas pokaze co to za dziwny dzwiek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj