Polecane posty

kravter    39

ja mam z niemiec i mialem orginalnie z zaczepem tuzem i pneumatykiem ;)

bo sprzeglo jest czule nie? i troche zrywne hehe ;) ale da sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłęm MF 6180 z rewersem EH do zakupu dożucili obciążniki + zaczep dolny i górny . Cena traktora wynosiła 68 tyś. (bez obciążników i zaczepów)

powiedzieli mi że dorobią to zdecydowałem się wiem dałem zaliczke 20 tyś. . W następny tydzień przywieźli mi traktor :D i liczyłem na to że koszt będzie większy niż 68 tyś a tu powiedzieli że 68 tyś. i że zaczepy i dostawa gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1    0

to Ci się udało :) a gdzie kupileś swojego mf? ;)

 

a czy sprzęgło jest zrywne powiem szczerze że nie zwruciłem na to uwagi a tymi co jeździłem to wydawało mi się normalnie :D

Edytowano przez Rafi1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

rafi ale jezdziles 61 czy 81?

 

one maja takie cos ze szybko zrywa ;p jak ja jezdzilem to kazdy to mial ;p

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1    0

Tak się składa że mieszkam ok 50 km od siedlec byłem też w "rafaolu " i mi powiedzieli 68 plus wat i za opciążniki i zaczepy dopłata :)

a jak Ci się spisuje mf kupiony od nich?

No jeździłem i 6180 oraz 8110 powiem że może i prawdę muwisz ale powiem szczerze że bardzo nie zwracałem na to uwagi :D dobre było bo gościo nie mugł go odpalić normalnie a na zwarcie odpalił bo jakieś bezpieczniki mu wysadzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem w Rafrol-u i nie dostałem zaczepów tłumaczyli się że nie mają bo ciągnik przyjechał bez zaczepów na szczęście udało mi się małym kosztem dorobić zaczepy.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to dziwi dlaczego dostawa, obciążniki i zaczepy gratis. I już wiem czemu dlatego że miał uszkodzony rewers po zagrzaniu oleju jeździł tylko do tyłu i kontrolki mrugały na przemian a gdy olej był zimny wszystko wróciło do normy :0

 

PS oni coś musieli wałować bo górny zaczep i obciążniki wzieli z innego ferdka też z serii 61xx, a dolny zaczep dorobili mi poprostu kupili bo ja kupywałem do zetora 8145 i był ttaki sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgłaszałem i przyjechali mechanicy naprawili na pewien czas czyli chodził 2 mies. i znowu lipa dopiero po korbanków dzwoniłem i naprawili czujnik wariował i wkład filtra był zapchany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ? ale ja czytając tematy MF odnoszę wrażenie że przy tego typu maszynach podstawa to dobra diagnostyka a nie wizyta u kowala.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1    0

Wiadomo korbanki dbają o klijenta i nie robią na odpierdziel i chwała im za to :)

 

też tak uwarzam że wizyta u kowala nic nie pomoże ale trzeba samemu być diagnostą bo ogólnie to nikt nie chce pomuc z mechanikow bo nie chcą wchodzic handlarzom w drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1    0

a powiedzcie mi jeszcze koledzy jakie średnie spalanie w mf? :)

Edytowano przez Rafi1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

zalezy w jakim hyhy ;] ale napewno mniej niz jd o to mozesz byc spokojny ;]

 

a jak tem poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1    0

poszukiwaia staneły w miejscu jedynie kupiłem prase rolującą krone kr 150 za 7 tys ale teraz muszę szkać na gwałt ciągnika bo ursus 360 mi nie pociągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Byłem wczoraj w RAFROLu. Ciągniki wyszykowane, za kosmiczne. Można kupić gdzie indziej sporo taniej. Ja wczoraj wyrwałem 6180 z 96r z klimą za 48tys. w bardzo ładnym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ta kazdy ma klime ale prawie w kazdym nie jest na chodzie ten gaz ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj