Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianXXL    17

Sława tomaszów- czerwona była 3,5 ale nie biorą, półtyczka 5,5

Wiadomość z agroFakt.pl

bomber84    6

Kolego Tomek12 za taką kwotę to sprzedam swój z przeróbką do dowolnego kombajnu.

Pepik190    4

Witam klubowiczów.

Jak tam dzisiaj sytuacja z handlarzami czy się pojawili tłumnie.

damianXXL    17

W ubiegłym tyg(czwartek) max 2,6 z vat "była" Sława kupuje max 25t i "stop" ze skupem, zapewniali ze spadnie cena.... 

haczyk5    24

Witam panowie

Mam pytanie o siew fasoli szparagowej. Chcę zasiać odmianę UNIDOR fasola ta będzie na polu. W jakich odstępach ją posiać? Może ktoś odezwać się na pw lub tutaj mi to opisać?

mateusz44    5

Półtyczke sieje się co 45 cm w rzędzie. Chyba sam na próbę zasieje, tylko tarcze do siewniki muszę dorobić bo te od Jasia za gęste są.

bochniak    10

Ten kombajn stoi już od dawna na olx tylko kasuje liczbę wyświetleń co jakiś czas ..

Sylwi    6

Ten egzemplarz wygląda prawie jak nowy i jest wystawiony pierwszy raz

damianXXL    17

Tenn sam cena prawie 2x tyle. Na zdjeciach ładny tylko zajedziesz i nie ma co kupic. 

Sława tira kupują i stop, i jeżdżą na miejsce a nie dowóz do nich. 2 albo 3 samochody mają.

kubamako66    47

A co ile cm w rzędzie trzeba siać jasia pół tycznego ? bo na wiosnę będę siał 1,5 ha pół tycznego ;)

szot    2

Ubiegły rok był suchy a zabolałej półtyczki sporo a sezonowa prognoza pogody mówi że rok 2016 ma być mokry to z półtyczką może być porażka bo strąki ciężkie i leżą na ziemi!!! Też miałem siać i to dużo ale teraz się waham :o

Afgan    3

Co do sławy to dzwoniłem i pytałem w poniedziałek i taką informacje podali, że nie wysyłają samochodów póki co. 

A co do tego rotora to jak zwykle po lubelsku. 1/3 drożej czy ciągnik, kombajn czy przyczepa, a stan jakby dopiero co z pokrzyw wyjęty. Ew. jeszcze pomalowany po chamsku razem z oponami, uszczelkami i szybami. 

damianXXL    17

Ubiegły rok był suchy a zabolałej półtyczki sporo a sezonowa prognoza pogody mówi że rok 2016 ma być mokry to z półtyczką może być porażka bo strąki ciężkie i leżą na ziemi!!! Też miałem siać i to dużo ale teraz się waham :o

Z tego co ja słyszałem to ma być temp. wyższa od ubiegłorocznej o 2-3stop wiec nie wiem czy gorzej z suszą nie bedzie. A ta wilgoć co jest teraz to jest kropla w morzu, nawet błota nie ma dobrego, słońce dobrze przygrzeje i bedzie sianie fasoli w popiół.

haczyk5    24

Panowie potrzebuje 7200szt nasion fasoli szparagowej unidor . ile to jest kilogramów? jak to przeliczyć na jakieś opakowania? Jeszcze mam pytanie: jakie wapno mogę teraz rozsiać pod tą fasolkę?

Edytowano przez haczyk5

szot    2

Mam do furomowiczów pytanie . Czy fasola wyjdzie mi na ugorze ?

Myśle że lepiej na tym wyjdziesz jak kupisz krowę !!! Będziesz miał za darmo mleko :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo93pl
      witam posiadam oferte nasion z h.r smolice na sezon 2011
      blask,bosman,vitaras-160,65
      reduta,san,dumka-145,95
      bułat,buran,fido,glejt,niba,prosna,wiarus-135,45
      sorgo monori-210 na ha
      a teraz mam do was prośbe jak macie też oferty handlowe innych firm to prosze o podanie gdyż przyda się to nam wszystkim i porównamy sobie cene do jakości .
    • Przez MonkeyPL
      Jak uprawiacie jęczmień jary?

- uprawa przedsiewna
      - ilość na hektar/odmiana
      - dożywianie
      - ochrona

i jaki rezultat?
    • Przez crystal169
      Witam, zakupiłem , siewnik Kverneland Accord 3 m, pneumatyczny, który posiada komputer odpowiedzialny za włączanie ścieżek, i gdzie przy nowszym ciągniku działa super, ponieważ ciągnik ma gniazdo na wtyczke od komputera, to Ursus 1634 jej nie posiada, co w tej sytuacji mam zrobić?. Czy musze przerobić wtyczke od komputera na zapalniczkę, czy może są jakieś przejściówki, ?
      Proszę o pomoc.
       I z góry dziękuję.
    • Przez kolo19
      Witam, zastanawiam się nad kupnem siewnika do warzyw.
      Wypatrzyłem sobie Stanhaya i Monosema i teraz dylemat krórego wybrać...
      Służył by on do zasiania marchewki, pietruszki, buraczka
      Moje pytanie do Was, który według Was byłby lepszy pod względem jakosci wykonania, prezycji itp.
      Dodam jeszcze że zależy mi na tym aby siewnik miał regulacje, np. chce sobie zasiać marchew i ustawiam sianie na 3 rządki na 1 redlinie, a buraczka na 2 rządki.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez jankes185
      Siemano, jak myślicie czy jeśli posieje jęczmień razem z koniczyną w tym tygodniu to nie będzie za szybko? Jeśli, np. napiszecie, że ''tak lub ''nie'' to proszę też o uzasadnienie tego  Z góry dzięki.