Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
Gość   
Gość

Chyba kolega wie co jest za ujawnienie tożsamości w internecie? 

Nie życzę sobie ujawniania mojej tożsamości nawet jeśli ja znasz to zachowaj dla siebie bo wtedy tego tak nie zostawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    940

Najpierw sam wywołujesz burdę a póżniej masz problem  i że ci  biznes podupadnie . Za łamanie rąk  to też możesz mieć  problem bo to jest grozba karalna a nie wiesz kto czyta te posty tak że nie pajacuj Janku zmień  nik  i pomału   możesz się zrehabilitoawć   podając nam   ceny na bieżąco   temat  uważam za skończony.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wyżej ktoś napisał Vitalpol 4.80 to masz cenę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109
3 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

 Najpierw sam wywołujesz burdę a póżniej masz problem  i że ci  biznes podupadnie . Za łamanie rąk  to też możesz mieć  problem nie wiesz kto czyta te posty tak że nie pajacuj Janku zmień  nik  i pomału   możesz się zrehabilitoawć   podając nam   ceny na bieżąco   temat  uważam za skończony.

Co z tego że Janek  zmieni nik jak dalej będzie nie doceniał   " ręki co go karmi  " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Też się domyśliłem co to za Janko muzykant ,po tematach w jakich się udziela :) . O chłopie masz przechlapane , reklama szeptana jest najskuteczniejsza i kupić będziesz miał coraz trudniej :) . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Wyparował :) więc oznacza że trafiłem kim jest i skasował konto . Zapewne znów się pojawi pod jakimś nowym kontem i będzie siał plotki ale cóż .. takie prawo forum :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6

Z jakiej miejscowości ten Janko handlarz? Kryszyn? 

Edytowano przez nobeq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94

Przejeżdżałem przez Kryszyn i nie ma żadnego ruchu, a przebieraczek też nie słyszałem żeby miały co przebierać


a taki gospodarz co miał 50-100 to co to za fasola jak jej w chwaście nie widać że rośnie bo u mnie w rejonie jest takich kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1215

Hmm skoro handlarz z Tomaszowa się odzywa na forum i tu jeszcze Janek co konto usunął i obaj płaczą że tyle fasoli na rynku że skupu nie dadzą rady kupić to czy ta sprawa może mieć drugie dno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1248

He, od lat żaden handlarz się tu nie ujawnił. Coś tu śmierdzi. 

A dane osobowe typu imię i nazwisko to se mogę podać gdzie chce i komu chce! 

Takie prawo. 


"seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych i najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze"

Tom Clancy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109
18 godzin temu, melon10641 napisał:

Hmm skoro handlarz z Tomaszowa się odzywa na forum i tu jeszcze Janek co konto usunął i obaj płaczą że tyle fasoli na rynku że skupu nie dadzą rady kupić to czy ta sprawa może mieć drugie dno? :D

Nie uważam że trzeba doszukiwać się tu jakiegoś drugiego dna , kupujący szuka różnych sposobów by "ZACHĘCIĆ " :D w tym wypadku rolnika do sprzedaży towaru , każdy sposób jest dobry byle byłby skuteczny w końcu mamy demokracje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1248

Na miejscu handlarzy zrobiłbym kilka pustych profili i  na agrofoto i z nich pisał, że cena leci na dół, bo towar z Rumunii przywożą a potem dogadal się z kilkoma w okolicy i ceny obniżył na dwa trzy dni. Byle jak najwięcej ludzi o tym wiedziało - w panice kilku sprzeda po obniżce, a kilku po podwyżce. Myślę że parę tirów dałoby się załadować. 

  • Like 1

"seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych i najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze"

Tom Clancy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafcioo96    41
Skoro zapasy zrobione na 2 miesiące po ok 5zl za kg, to taniej nie będzie, skoro fasola miałaby stanieć to po co robić zapasy, jak za tydzień czy dwa można będzie kupić po 4, 3, czy jak Janko pisał po2zl
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    785

A czy Wy myślicie że taka panika tu na forum gdzie jest dosłownie garstka rolników coś pomoże. Chyba nikt na serio nie bierze wszystkiego co tu się napisze. @ravoj Ty jak chcesz sprzedać to dzwonisz do jednego handlarza bo na agrofoto napisali że u niego najdrożej czy po prostu dzwonisz gdzie się da i pytasz o cenę? Zaręczam Ci że jest w ch..j ludzi którzy nawet nie wiedzą że agrofoto w ogóle istnieje. Tu na forum to można tylko obserwować ceny a nie brać ich na poważnie bo naprawdę nie wiesz kto pisze po drugiej stronie ekranu. Poza tym jak już wielokrotnie pisałem, jest tu grupa stałych bywalców, którym można wierzyć bo wypowiadają się w wielu tematach a nie tylko cen i ilości fasoli więc można się domyśleć kto jest oszustem a kto nie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1248

no racja, racja :) 


"seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych i najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze"

Tom Clancy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

Witam, 

Macie może telefon do nowego/starego handlarza fasoli w Sahryniu? Tego który wykupił poprzedniego, mieszkał przy kościele, ale informacji w internecie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2279

ma ktoś namiar na Janka co sie ostatnio udzielał miałbym fasole dla niego, 

jaka cena w tym tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi    74

 Wpisz w googlach skup fasoli Jan to pewnie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyxxx    9

Zaczyna się straszenie obniżkami.Co z tego że tych handlarzy fasolowych się narobiło jak 90% i tak jednakowo płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109
Napisano (edytowany)

Zostało  mi  jeszcze 3-tony Jasia miałem  trzymać ! , ale w takiej sytuacji może sprzedać jak uważacie?  Najgorsze że na podwórku zaspy ,chyba że taczką do drogi wywiozę :P

Edytowano przez szot
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

pytanie nie o uprawie ale dotczace fasoli a mianowicie:

kupilem jakis czas fasole jas przez internet z lubelskiego,

Teraz dopiero ja przyrzadzilem i po godzinie od zalania woda, cala sie pomarszczyla, czesc zaczyna sie otwierac oraz z 5% plywa na wierzchu, wczesniej nie mialem takiej sytuacji. czym to moze bys spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94

Normalna sprawa jeszcze niech pomoknie a się unormuje , ja zawsze moczę na całą noc i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj