Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
mano    257

Wstaw "ślizgi" po obu stronach piły, będzie łatwiej przeciąć zszytą fasole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi    74

Część powoju pójdzie pod ślizgiem i naciągnie na nóż

Musi coś lekko ryć w ziemi i podciągać do góry lub przecinać krojem talerzowym.

Obejrzyj filmiki z wyrywaczkami do fasoli,oni już na tym zęby zjedli.  Kosa  jak do rzepaku lub wałek obrotowy,ale coś musi lekko w ziemi sunąć i podciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lajkzxc    65
13 minut temu, ominowy napisał:

Czy ktoś wysłał by na pw numer telefonu do Agnes-mar z Modryńca? 

Można tutaj nr podawać? Ale jak coś wrzuć w googlach i szybko znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

601665512

4 godziny temu, ominowy napisał:

Czy ktoś wysłał by na pw numer telefonu do Agnes-mar z Modryńca? 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

słyszał ktoś że z 5zł za fasole chcą zejść na 4,80 bo dużo skupują jeden z skupów skupił 20ton fasoli w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94

może i skupują ale to już pewnie jakieś resztki , dwa razy to samo nie sprzedaż , tak samo z pszenicą cena jest bo jej nie ma a jak jeszcze jest to małe ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafcioo96    41

Praktycznie codziennie przejeżdżam obok młyna w Tomaszowie, jak towaru było, to i widać było ruch na placu i wadze, od świat zero ruchu, mimo że każdy mówi "towaru jeszcze jest". Gdyby był towar to ruch byłby wszędzie. W każdym bądź razie towaru jest coraz mniej, a im bliżej zasiewów to będzie go jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Rafcioo96 napisał:

Praktycznie codziennie przejeżdżam obok młyna w Tomaszowie, jak towaru było, to i widać było ruch na placu i wadze, od świat zero ruchu, mimo że każdy mówi "towaru jeszcze jest". Gdyby był towar to ruch byłby wszędzie. W każdym bądź razie towaru jest coraz mniej, a im bliżej zasiewów to będzie go jeszcze mniej

 

18 minut temu, Rafcioo96 napisał:

Praktycznie codziennie przejeżdżam obok młyna w Tomaszowie, jak towaru było, to i widać było ruch na placu i wadze, od świat zero ruchu, mimo że każdy mówi "towaru jeszcze jest". Gdyby był towar to ruch byłby wszędzie. W każdym bądź razie towaru jest coraz mniej, a im bliżej zasiewów to będzie go jeszcze mniej

Dzień dobry. Miło mi jest, że zakład zwraca uwagę okolicznych producentów rolnych. Jednak wnioski jakie Pan wysnuł nie są trafione w najmniejszym stopniu. Owszem. Mieliśmy kolejki w dostawach wówczas gdy producencie zbierali produkt z pól. Duża część producentów chciała sprzedać fasolę nie czyszczoną stąd były kolejki, za które przepraszamy. Od połowy października te kolejki się skończyły. W tej chwili są dostawy większymi pojazdami oraz dostawy od naszych firmowych punktów skupu. Jest to usustematyzowane i ciągłe a zakład pracuje sześć dni w tygodniu w godzinach od 6,00 do 22,00 . Zapasy mamy na ładnych kilka tygodni, można powiedzieć na dwa do trzech miesięcy. Słabe wnioski wprowadzające być może rolników w błąd nie są na miejscu. Fasola na szczęście jest potrzebna w dużych ilościach jednak naprawdę widzimy u producentów jeszcze spore zapasy. Pozdrawiam ciepło producentów i zapraszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1284

Nie wiem jak Sława, ale dziś miałem propozycję po 5,2zł/kg więc w końcu coś się rusza. 

  • Like 1

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Zapytajamy lepiej skoro są taką stabilną i dobrze prosperującą firmą , jak zareaguje rynek na nowy sezon który pod względem zasiewow zapowiada się rekordowy? Czy macie kontrakty długoterminowe np na rok 2022 które zapewnią jakąś opłacalność nam producentom skoro tak Wam zależy na naszym dobru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152

Hmm.. Dziwne by było jakby skupujący miał powiedzieć coś innego. Zapasy na 2-3 miesiące ale zapraszamy, przywozcie jak najwięcej. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    952
1 godzinę temu, RadosławSŁAWA napisał:

 

Dzień dobry. Miło mi jest, że zakład zwraca uwagę okolicznych producentów rolnych. Jednak wnioski jakie Pan wysnuł nie są trafione w najmniejszym stopniu. Owszem. Mieliśmy kolejki w dostawach wówczas gdy producencie zbierali produkt z pól. Duża część producentów chciała sprzedać fasolę nie czyszczoną stąd były kolejki, za które przepraszamy. Od połowy października te kolejki się skończyły. W tej chwili są dostawy większymi pojazdami oraz dostawy od naszych firmowych punktów skupu. Jest to usustematyzowane i ciągłe a zakład pracuje sześć dni w tygodniu w godzinach od 6,00 do 22,00 . Zapasy mamy na ładnych kilka tygodni, można powiedzieć na dwa do trzech miesięcy. Słabe wnioski wprowadzające być może rolników w błąd nie są na miejscu. Fasola na szczęście jest potrzebna w dużych ilościach jednak naprawdę widzimy u producentów jeszcze spore zapasy. Pozdrawiam ciepło producentów i zapraszam. 

Uderz w stół a nożyce się odezwą .9_9. HA ha .Zapasy na dwa ,trzy  miesiące 😵 kto ma niech się śpieszy  że sprzedażą bo zaraz przestaną skupować .

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

No tak zapasy na 2 miesiące a do nowej fasoli 7 miesięcy i gadka że towaru jeszcze dużo jest 

Edytowano przez king12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3456

Ach ten sława ,chodzi po nocach i zagląda jakie kto ma zapasy :) , z drugiej strony skoro się przyznał że Sława ma zapasy to nie ma co się nawet nim interesować bo będzie wybrzydzał   ,szukał dziury w całym przynajmniej przez 2-3 miesiące bo na tyle  ma zapewniony towar . Proszę za 2-3 miesiące znów się zareklamować i oświadczyć jakie mają państwo zapasy bo może nie warto się wami interesować . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

hehe miała wyjść reklama a wyszła anty reklama, no cóż czasem i tak bywa ;) 
Na ten rok niestety zasiewy szykują się rekordowe i skupy pewnie zacierają ręce na 2zł we wrześniu czy 1,80zł prosto z pola :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Pan sława mówi że zapotrzebowanie jest duże to może cena we wrześniu będzie około 3,5 hehe takie miał bym życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85Tomekkk    141

Witam.Spotkał się ktos z was,z takim kombajnem?Rotor niby jest,ciekawe,jak by w fasoli się sprawdzał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 godzin temu, Rafcioo96 napisał:

Praktycznie codziennie przejeżdżam obok młyna w Tomaszowie, jak towaru było, to i widać było ruch na placu i wadze, od świat zero ruchu, mimo że każdy mówi "towaru jeszcze jest". Gdyby był towar to ruch byłby wszędzie. W każdym bądź razie towaru jest coraz mniej, a im bliżej zasiewów to będzie go jeszcze mniej

Ty się przejedź po kryszynskich skupach stan na wsi i posłuchaj jaki huk idzie od przebieraczek. Ja codziennie przejeżdżam i słyszę że od rana do nocy przebierana jest fasola i ciągniki z przyczepami pustymi wracają . Fasoli jest jeszcze tyle że wystarczy do czerwca żeby była na bieżąco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj