Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Delawar
Zenonim    223

Podstawę podnieśli na 125Netto info od inspektora czyli 5 zł więcej a ile w tym prawdy. polaryzacja 17,5% a zanieczyszczenia różnie 8-16% średnia 10,5. A kierowcy chwalą się , żę i po 25 dają zanieczyszczenia. 

wracamy do fasoli ponoć cena na max 2,65 konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Witam.
Panowie jest ktos z was tutaj z okolic Dolhobyczowa lub samego Dolhobyczowa? Potrzebuje namiar na kupca fasoli z Warszawy. Wiem ze przyjezdzal do Dolhobyczowa i kupowal fasole kolo targu. Ma ktos namiary jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nie wiem jak sie nazywa. Wiem ze przyjezdza z Wawy i kupuje fasole. Postuj swoj ma gdzies w okolicy targu. Dobrze placi za towar nawet bardzo dobrze. Kiedys brat u niego handlowal to dorzucal 20-30gr do ceny. Jak cos to priv


A w d*p...e z ta fasola... http://www.biznes-firma.pl/hodowla-slimakow-czyli-jak-zarobic-cwierc-miliona-zlotych/14922

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Przyszedł mi jeszcze jeden pomysł dotyczący zbioru fasoli, a jakby tak spróbował zebrać strąki kombajnem do fasoli szparagowej?

Wysuszyć i wtedy młocić? to są czysto teoretyczne rozważania bo nie wiem dokładnie jak taki kombajn działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9518    0

Moglibyście podpowiedzieć jakie siewniki do fasoli polecacie chodzi mi o siewniki 6 rzędowe najlepiej z możliwością zmiany tarcz tak aby siać buraki cukrowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel-wod    1

czekojta wszyscy jak samo z pola się zbierze i samo się sprzeda , czekajcie na wypasioną cene i na handlarzy że dostaniecie kokosy , już w mojej okolicy pseudo handlorz zakupił fasoli na 130 tyś zł .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

No tak koniec roku nie dlugo a kontrakty podpisane. Beda sr** po 10gr. Nikt nie glupi. Zaliczki wyplacaja a zaraz od grudnia reszta doplat. Poza tym za buraki tez placa. Ludzie nie beda sprzedawac fasoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam

Byłem we wtorek na Broniszach.Cena w 5 kg. opakowaniu to 3.60.Fasola jest ładnie przebrana i zapakowana.Zaproponowano mi za fasolę po 2.60 tam na miejscu.

Człowiek który ma tam ten biznes śmiał się w żywe oczy zemnie .Mówi dawaj bo to dobra cena.raz .Raz w tygodniu przyjeżdża do Hrubieszowa i kupuje po 2.20.

Ciekawi mnie co to za giganci tych handlarzy tak pasą.Na Elizówce 4.00 wołają ,a jak przychodzi do transakcji to po 3.5 oddają.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj