Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
ravoj    1248

na bogato widzę :) 

 


"seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych i najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze"

Tom Clancy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Popieram ludzi. Sam bym w pysk wyje....£. Ludzie juz traca cierpliwosc. Kradna w bialy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W1KING    6

Aktualnie fasola leci 3,5-3,6 za kilogram w poważnych firmach, po tyle sprzedają handlarzyki informacja jest sprawdzona 100% nie dajcie się robić w ch...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa86    1

Aktualnie fasola leci 3,5-3,6 za kilogram w poważnych firmach, po tyle sprzedają handlarzyki informacja jest sprawdzona 100% nie dajcie się robić w ch...

 

Jeżeli ta informacja jest wiarygodna to handlarzyki mają ładną przebitkę. Kolego WIKING daj namiar na te poważne firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Jak tam handlarzyki, w £aszczowie tez byl wpier...l. :):D nie macie po co przyjezdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

A gdzie  ty sprzedasz jak nie będzie handlarzyków miałeś uruchamiać skup i co cisza tylko tyle co tutaj poszczekasz tyle twojego. I znów tel. do ręki i wydzwanianie po ile dzisiaj fasola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ales cfany az lsnisz. Jakos nie dzwonie bo mnie to juz nie interesuje. A ty jeszcze w pysk nazbierasz. Lepiej sie nie pokazuj :) :) wystarczy ze ty jezdzisz i kradniesz w bialy dzien. Czekaj jeszcze troche bedziesz sie pasl na zielonej trawce :D

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk70    5

Cena 3,5 to na dzień dzisiejszy dobra, a pamiętacie cenę 6,00, czyli coś się złego dzieje w świecie, nie jest to tylko wina handlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W1KING    6

Nie wiem dlaczego wam tak ciężko ruszyć głowa i chcecie gotowe namiary na firmy, sa to np. PAMAPOL, PUDLISZKI, no jejku jest jeszcze w ciul drobniejszych paczkarzy w całej Polsce poszukajcie troche sami popatrzcie w sklepach kto produkuje fasolke w słoikach lub paczkuje czy to tak ciężko pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk70    5

Tak tylko to wszystko trzeba zawieść i nie wiadomo czy przyjmą bo mają swoje :parametry , wagę , miarę,wygląd wizualny,normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W1KING    6

Cena transportu to 3,5zł za kilometr zawieść 400km dalej to koszt 1400zł handlarze terz muszą spełniac jakies wymagania, ale skoro towar kupuja to i od nich ktos to kupuje jak tam uważacie możecie zawsze sprzedać po 2zł oszustowi, dodam tylko że jemu nie zależy aby rolnik zarobił tylko on bo czy cena jest 3zł czy 2zł czy 5zł handlarzyna zawsze zarabia tyle samo na kilogramie a im tańszy towar ma tym wiecej klientów.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Tak to prawdę kolego piszesz że Nie wiem dlaczego wam tak ciężko ruszyć głowa i chcecie gotowe namiary na firmy, sa to np. PAMAPOL, PUDLISZKI,) kiedyś szukałem tak jak mówisz to z takimi cieniasami nawet nie chcą rozmawiać jak ja .

A dobre rady to maż na zwsze dawać 

takie firmy potrzebują stałych dostawców nie jedno razowych jak mi kiedyś powiedzieli wolą mieć doczynienie z jednym czy dwoma dużymi distawcami jak z dwudziestoma małymi 

Ot i cała prawda 

Bez urazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W1KING    6

prawda jest taka że nie potraficie sie dogadać i zebrać towaru wy jako rolnicy, bo każdemu żal d*pę ściska żeby jeden nie miał lepiej od drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk70    5

A może chodzi o to żeby jeden nie wstydził sie za drugiego gdy ten wciśnie badziewie, dlatego jest tak mało grup producenckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Raczej o to nie chodzi tylko o to że możemy zorganizować partię 20 T i nic więcej ( raz na sezon ) bo jesteśmy rolnikami a firmy potrzebują stałych dostawców tych samych by nie mieli problemów z dostawą towaru a my im tego nie zpewnimy .

To moje zdanie i pewnie kolego W1KING zgodzisz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W1KING    6

Słyszałem że w okolicach Ulchówka Hrubieszowa i sąsiadujących miejscowościach gospodarze sieją po 7h 10h i więcej fasoli więc o czym ty mówisz jakie 20t towaru chyba bierzesz pod uwagę tylko siebie i sąsiada ja policzyłem że 10 gospodarzy którzy obsiewają po 7h fasola to maja minimum 140t , gdyby tak założyć grupe to można też handolwac zbożem i innymi produktami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483

Te całe grupy producenckie to jedno wielkie dno puki są dotacje to jeszcze jakoś jest i dobry plon, jak coś nie pójdzie dobrze jest problem w grupie ?. Dawne spułdzielnie producenckie tak  samo działały...Wójek Putin niechce nic brać bo go obrazili to teraz tak jest wszystkiego za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-zA-Z0-9    43

dziś w łaszczowie cena fasoli 2,20 -2,40 i widać że trzeba im fasoli bo zaczynają jeżdzić po

 wioskach za fasolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

2,5 nawet.... nie dajcie sie naciągać na cene bo podskoczyła, macie ich w garści panowie!!!! Niech sie pasą na trawie bo macie towar i trzymajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

U mnie dziś handlarz jeżdził po wsi busem i o fasolę pytał ale nikt mu nie sprzedał bo każdy mówi że cena za słaba a kasa nie potrzebna bo już w polu porobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-zA-Z0-9    43

Witam

Sława w Tomaszowie sprzedaje fasolę po 2.50 zł.Oferta 100 ton.

Pozdrawiam

 

tak szuka kupców po 8zl na igrit a chyba kupuje po 2.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radoslav    6

Żadne przedsiębiorstwo w kraju tyle nie płaci. Marża handlarzy na fasoli to ok.1zł- ok.30% od ceny wyjściowej 3zł. Jeśli chodzi o Polskę, to  duże firmy, przetwórnie biorą nawet po 5t płacą 5zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj