Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Delawar
Eryk70    5

Tur mi nie wejdzie , a z taśmociągiem można  pokombinować, myślałem jeszcze o dmuchawie tłoczącej, na olx kosztuje ok. 1500 zł.Może ktoś używa takiej dmuchawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinzmc    0

Witam mam takie pytanie jak wyczyścić fasolę pobrudzoną ziemią ? próbowaliśmy już trocinami,otrębami, ale nadal nie daje to rezultatu żeby to ktoś chciał kupic...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Z fasola bedzie nie dlugo jak teraz z pomodorami rozpier... po polu, nasadzili ludzie i nikt nie chce skupowac bo duzo maja a jak kupuja to po 20gr. Widzieliscie co sie dzieje z pomodorami? Czerwono na polach u tych kto ma posadzone. U mnie jeden jest taki. Z 8ha ma i rozpzpierdziel na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

A ty Damian już od samego rana na forum, czy ty naprawdę nie masz innych zajęć, co wnoszą te twoje komentarze nie zaśmiecaj tego forum.


Wytłumacz mi jeszcze co to kogo obchodzi że jeździsz passatem B5. Czym się jest chwalić 20 letnim gruchotem. Przecież to obciach kiedyś całe wsie jeździły vw golfem II później audi 80 a teraz passat B5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Widze ze po dlugim milczeniu sie odezwales tylko po co?? O wiele lepiej bylo jak milczales i nie wiem co chcesz wniesc i pkokazac. Ze co jestes taki cfany ze az pusty?? Guzik kogo interesuje ty i twoja fasola wiec nie wcinaj sie w czyjes wypowiedzi zlodziejska handlarzyno!!! Obciach robisz bo okradasz ludzi mendo zlodziejska

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Nie żebym kogoś tutaj bronił czy coś ale kolega @damian jest w tym temacie od lat i często są tutaj jego komentarze i chyba nikomu nie powinny przeszkadzać bo sieje fasolę i informuje o cenach, opryskach i nawożeniu jakie jest w danej chwili. 
A ty szarak nie cwaniakuj i nie się miej sie z kogoś że jeździ passatem B5 bo to jest marka sama w sobie i chociaz ma te 20 lat to wolałbym go 100 razy bardziej niż jakąś nową toyotę, fiata czy inne badziewie. A tak poza tym pochwal się czym ty jeździsz zanim zaczniesz kogoś krytykować i wyzywać.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Jeden przynajmniej okey i mozna tez sie cos dowiedziec w tej dziedzinie.
A tobie szarak-u jak cos nie pasuje to wypad bo nic dobrego tu nie wnosisz tylko zamet siejesz!!! Kradnij dalej fasole od ludzi bo to potrafisz najlepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

I tak przyjdziesz do takich jak ja żeby sprzedać wiec co cwaniakujesz. Co on wnosi do dyskusji nic kilka słów typu k..a itp. Tato zasial fasole więc on udaje , wielkiego plantatora i prosi tatę żeby dał na ukraińskie paliwo do tego PASSATA B5, tylko co będzie jak renta strukturalna się skończy. To jest forum na którym powinno wymienić się doświadczeniami co do uprawy, cen, wypłacalności podmiotów skupujących a nie o takich bzdetach jak pisze ten małolat. Doświadczenie w uprawie fasoli-passat B5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ale pier jak potluczony. Piszesz sam nie wie co i o czym. Szczegolnie ty sie wymieniasz doswiadczeniami barani lbie :D naszykuj sie ze zawioze ci fasole jeszcze drugim powiem ze kradniesz i owalasz dorabiajac sie na tym gdy ktos musi zawalac caly sezon.
zal cie sciska ze nie woze ci fasoli i zarobku nie masz. Co do siania zawsze biore pneumatyka ale co ty mozesz wiedziec o tej uprawie... stary wyjadaczu; co do mojego passata nie leje urainskiego paliwa stac mnie na tankowanie w polsce czego nie powiem o tobie ze kradniesz i dorabiasz sie na ludziach. Tyle dla ciebie mordo.

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

A co ty chłopcze masz do wiezienia masz może ze dwa worki fasoli i udajesz plantatora. Prawdziwi plantatorzy nie mają czasu tu siedzieć tylko zajmują się tym co potrzeba.

 


"Przeszachowałeś" już fasolę? Nawet języka polskiego nie znasz lepiej czas do szkoły a nie siedzieć tutaj i ludzi obrażać. Co grałeś z fasolą w szachy, bo innego znaczenia tego słowa w słowniku j. polskiego nie ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ales zabawny az zal :D :D taki stary a taki glupi jak but z lewej nogi, gorszy od dziecka i guzik ci do tego ile mam ile sprzedam i komu,ziarka nie dostaniesz i nie dorobisz sie na mojej fadoli handlarzyno. Innym tez powiem zeby nie wiezli do oszusta.!!! Dobrze znaja twoj skup i zlodziejstwo to raz a dwa polski znam lepiej od ciebie :D :D i wez wyjdz stad i nie rob z siebie idioty gorszej na jaka wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jeśli to nie tajemnica to powiedz Damian gdzie ten skup się znajduję z chęcią poinformuję znajomych żeby uważali  :lol:


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogon988    20

Damian jest jednym z bardziej doswiadczonych plantatorów fasoli , udziela się na forum od paru lat więc jest tu mile widziany. Mówisz , że prawdziwi plantatorzy nie mają czasu na forum , a co mają robić?? jak tutaj sezon fasolowy trwa 90dni w dodatku większość czasu to czekanie,   , to jego hobby i widać że sprawia mu to radość ,  a skoro prawdziwi plantatorzy nie mają czasu na forum to co ty tutaj robisz? handlarz , który śledzi forum?    Tak poza tym to sam codziennie sprawdzam to forum , jaka cena, plon itd. mimo , że jeszcze chodzę do szkoły i pracuję w domu więc nie wiem o co ci chodzi.. To czym ktoś jeździ to już jego sprawa , albo nie masz samochodu w ogóle lub gorszego dziada. Szanuj innych to będziesz szanowany

Edytowano przez Ogon988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Szarak, chłopie daj spokój .masz Damianowi za złe, że powiedział ci prawdę w oczy? Jakoś nie błyszczysz ,lepiej wnieś coś konkretnego do tematu a nie kozaka udajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

I tak przyjdziesz do takich jak ja żeby sprzedać wiec co cwaniakujesz. Co on wnosi do dyskusji nic kilka słów typu k..a itp. Tato zasial fasole więc on udaje , wielkiego plantatora i prosi tatę żeby dał na ukraińskie paliwo do tego PASSATA B5, tylko co będzie jak renta strukturalna się skończy. To jest forum na którym powinno wymienić się doświadczeniami co do uprawy, cen, wypłacalności podmiotów skupujących a nie o takich bzdetach jak pisze ten małolat. Doświadczenie w uprawie fasoli-passat B5.

Ty szarak a może Ty Cieśla się nazywasz że zgrywasz cwanego handlarzynę  co ?  :D

Edytowano przez bochniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

Wyznacznik przy uprawie fasoli passat B5 największy obciach , nie stać nawet żeby kupić nową pandę a u chce szpanować zdechłym 25 letnim passaem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Pany zobaczcie jaki to poje... czlowiek. Czepil sie tego passata jakby mu zal dupe sciskal :D nie wiem czy sie smiac czy plakac :D takiego buraka nie widzialem jeszcze. Szarak moj sasiad psa tak nazwal ty powinienes miec Szarik jak z 4ech pancernych ha ha :D pilnuj fasoli bo ci z przed nosa ucieka i nie dorobisz sie na ludzkiej naiwnosci gdzie ludzie tyraja zeby zarobic zlamany grosz gdzie ty nawet rak nie pobrudzisz smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj