Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
Toru    15

A ja jeszcze nie skończyłem przebierać :-D a co dopiero sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

to ja też mam sąsiada ma ok 11 ton drobnej i też nie przebierana tylko że 2 letnią ma ten to ma fantazję hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

damian xxl Ty nie spamujesz tylko posty nabijasz jak już sprzedałeś fasole to przynajmniej nie odbieraj nadziei tym co nie sprzedali ... i skończ z tym podgryzaniem po kostkach bo ten temat to już na psy z chodzi tylko do gryzki i bezsensowna gadka ...

 

Nikomu nie dogryzam tylko nie lubie jak ktos glowe wysoko nosi pomimo ze ta sama ziemie orze; wiemy o co kaman. Każdemu życzę jak najlepszej ceny a nie psie pieniądze. Chłop się narobi jak osioł i g...o z tego ma. Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fircyk81    18

ty lepiej postów sobie już nie nabijaj, będą ludzie siać to możesz coś napisać, tylko mądrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nie czaje cię chlopie. Jakie nabijanie postow? Bo nie rozumiem. A co płacą za ilość postow?
Ja pisze z sensem za to ty się wkrecasz i piszesz bez sensu tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Nie czaje cię chlopie. Jakie nabijanie postow? Bo nie rozumiem. A co płacą za ilość postow?

Ja pisze z sensem za to ty się wkrecasz i piszesz bez sensu tylko po co?

 

Załóż sobie kolego bloga będziesz pisał dowoli no i może ktoś Cie w końcu zrozumie i doceni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

dzisiaj sprzedałem drobną po 2,80 jak ktoś chce numer to niech pisze na priv


a zresztą co mi tam 503142481

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

szot sprawdziłem to ogłoszenie oferuje 2,60 z vat

 

Ogłoszenie z IGRit gościo oferuje w treści 2,7 plus Vat  co prawda nie dzwoniłem bo jak wcześniej pisałem taka cena mnie interesuje a z tego co wiem to facet poważny to po co by ściemniał . Ty twierdzisz że masz fasole i gdy by była po 2,8 to byś troszeczkę sprzedał myślałem między innymi o Tobie że jak Ci trzeba kasy to cóś puścisz.

Zdradź więcej szczegółów rozmowy bo chyba go pytałeś dlaczego pisze inaczej a mówi co innego?

Jak Ci bardzo trzeba kasy to pożycz od Damiana On na pewno ma bo dobrze sprzedał :D 

A kto to taki? Skąd jest ten handlarz?

 

Mircze wiesz gdzie jest? to z okolic.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ha ha szot jak zawsze, musi postawić na swoim. Przyczepiłes się Damiana ,bo sprzedał fasolę po tyle ile wszyscy teraz oferują. Jak przepowiadasz lepsze ceny to zadzwoń do wrożbity Macieja, tobie to nie wychodzi.jak on się podpisze pod twoim proroctwem, to i ja też potrzymam jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Szot tobie żal d. . sciska ze się tak produkujesz? Trzymaj fasole nikt ci nie broni, ja sprzedałem bo musiałem ale ty pojąć tego nie możesz. P.....sz jak potluczony i chwalisz się ta cena jakby nikt nie wiedział ile płacą!! Weź zluzuj chlopie bo mnie nie ruszają te twoje wpisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Szot tobie żal d. . sciska ze się tak produkujesz? Trzymaj fasole nikt ci nie broni, ja sprzedałem bo musiałem ale ty pojąć tego nie możesz. P.....sz jak potluczony i chwalisz się ta cena jakby nikt nie wiedział ile płacą!! Weź zluzuj chlopie bo mnie nie ruszają te twoje wpisy ;)

 

Człowieku piszesz byle co i bez sensu!!! Ktoś już Ci zwracał tutaj też uwagę. Ale nie ten twardogłowy dalej .

Ap ropo ceny to dziwne cena powoli odbij ale Ci co sprzedali tego nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Ja jestem z Łykoszyna Agrotix też z Łykoszyna także sąsiad  :) Jest większe zainteresowanie fasolą to fakt ale ta cena ciągle stoi nie ma chłopy co po sobie jechać jak już to po tych handlarzach my nie mamy na to wpływu robią nas w hu...ja mają kredyty rok słabszy to za coś trzeba spłacać z naszej kieszeni najłatwiej. Jak fasola nie podskoczy to szot i tak bedziemy musieli w sierpniu po te 2.70 oddać jeść jej nie bedziemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Człowieku piszesz byle co i bez sensu!!! Ktoś już Ci zwracał tutaj też uwagę. Ale nie ten twardogłowy dalej .

Ap ropo ceny to dziwne cena powoli odbij ale Ci co sprzedali tego nie widzą.

Weź chłopie wyjdź stąd bo jesteś śmieszny aż żal

Cena odbija to dobrze, sprzedasz drozej fasole i wcale mi nie szkoda wiec nie wiem o co ci chodzi. To forum jest dla każdego!!!!!!!!!!!!!!

 

Co do Agrotixu to nie popisuj sie bo ma 1,5km i wiem jakia cena. Smiech z siebie robisz  :lol:  Tyle w temacie

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Ja jestem z Łykoszyna Agrotix też z Łykoszyna także sąsiad  :)  Jest większe zainteresowanie fasolą to fakt ale ta cena ciągle stoi nie ma chłopy co po sobie jechać jak już to po tych handlarzach my nie mamy na to wpływu robią nas w hu...ja mają kredyty rok słabszy to za coś trzeba spłacać z naszej kieszeni najłatwiej. Jak fasola nie podskoczy to szot i tak bedziemy musieli w sierpniu po te 2.70 oddać jeść jej nie bedziemy

 

Słuchaj zawsze staram się trzymać faktów a są one takie jeszcze nigdy jak pamiętam nie było tylu kupców można sprawdzi Tygodnik Zamojski

Ogłoszenie z Agrotix dałem tyko jako przykład że jest zainteresowanie dużymi ilościami fasoli.

Cena natomiast i dotyczy to wszystkiego nie tyko fasoli !!! tylko szybko spada a podnosi się powoli ale najważniejsze że cena odbija i jest popyt,wiec spokojnie :)

 O tych 5 złotych to faktycznie wspominałem ale chodziło mi o Euro co rzec jasna powinno to przełożyć się na cenę fasoli  nie sprawdziło się ale jeszcze wszystko przed nami  poczekajmy,entuzjazm szubko minie i złoty zanurkuje.

Najbardziej osłabia mnie pesymizm i zazdrość u krajanów to jest straszne i żenujące dla jasności nie mówię tego imiennie tylko ogólnie. Pozdrawiam Wszystkich Bez Wyjątku  Wesołych świąt :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

To nie znaczy że jak jest większa ilość kupców od razu musi być większy popyt na fasole. Każdy chce zarobić dlatego próbuje różnych sposobów np. takich jak handel. Czy zdrożeje? nie sądzę. iż,gdyż, ponieważ jest bardzo dużo fasoli jeszcze nie sprzedanej (z kim nie rozmawiam każdy trzyma, ewentualnie sprzedał ale małe ilości byle zacząć start wiosenny). Cena dojdzie do 3zł to jest pewne ale kiedy tego nikt nie wie czy to będzie za tydzień czy za 3 miesiące. Ale jedno jest pewne nie przekroczy tych 3 złote i nie będzie rosła bo jak będzie już po 3zł znowu zacznie się sprzedaż i cena spadnie z dnia na dzień. Na razie jest taki przestój i nikt się nie wychyla ze sprzedażą, a handlarze ze zwiększaniem ceny jak któryś rzuci te 10gr więcej to chwilowo żeby zachęcić do siebie sprzedających ale i tak zaraz obniży i wróci do ceny jaka jest u wszystkich. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7558

Podam kilka pszykładów jak ine kraje maja dopłaty...

grecja 400 euro /ha

holandia 420 euro/ha

irlandia 250euro/ha

niemcy 310 euro/ha

słowenia 290 euro/ha

węgry 270 euro/ha

włochy 310 euro/ha

austria250 euro/ha

Belgia 410 euro/ha

cypr 430 euro/ha

czechy 260 euro/ha

dania 360 euro/ha

finlandia 230 euro/ha

francja 280 euro/ha

   

     POLSKA 206 euro średnio    

         Fasoli jest jeszcze dużo każdy trzyma ale grochu jest jeszcze wiencej ... Stara Unii , nie ma dopłat obszarowych...

 

Czechy, Węgry, Słowacja mają plon referencyjny pszenicy 5 t/ha, my mamy 3 t/ha. Niemcy 7 T gdzie jest sprawiedliwość  FASOLA I GROCH  czyli białkowe  to samo .

   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max95    21

To mix fabryczny Afalonu i Commandu.

To wiem chodzi mi o praktykę w polu jak się sprawdza na chwasty,czy ktoś go już stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj