Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
blokadaopor    0

Polecam chłopaków z Janowa którzy co tydzien stoją w łaszczowie na parkingu przy cmentarzu. Płacą 2.7 z vatem za pięknego jasia i pieniążki przelewają w tym samym tygodniu. Sprzedaję im już trzeci rok i jestem zadowolony, choć cena i tak marna w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

@szot licz na 5zl chyba za 2kg :)  cena stoi 2, 4-2, 6. Pozolknie i oddasz po 2, 5. Handlarze szukają ładnej a ze jest dużo drobnej to mają okazję nabic chłopa.

 

Nic nie jest jeszcze przesądzone cena jeszcze pozytywnie zaskoczy mogę iść o to w zakład.

Co z tego że szukają!!!  W większości Ci co jeszcze mają  nie są zainteresowani obecną ceną :D

Fasoli na rynku jest mało,a cena na dziś od 2,6 do 2,8 z vat

Wiem że sprzedałeś i nie osądzam Cię, każdy  robi to co uważa za słuszne ;)

Myślicie że handlarze z miłosierdzia podnoszą cenę.   NIE!!!    PO PROSTU PRAWO RYNKU PODAŻ- POPYT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nikt Ci nie da 2, 8. Chyba ze C..a. :) bo nikt więcej się nie wychyli. Ale życzę abyś po najlepszej cenie sprzedał. Póki co 2, 4- 2, 6. Naciagane 2, 7. Nie liczcie na 3, 5 jak to było na początku grudnia. Fasola powoli zmienia kolor i będą gorzej szukać w worach i owalac cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Sprzedaliście wiec teraz zachowujecie się ja psy ogrodnika dzięki za solidarność.

Pogadamy za miesiąc lub dwa  cena i tak pójdzie w gorę na bank i nie strasz że sucha fasola pożółknie bo w ubiegłym roku znalazłem  worek  połówek co leżał co najmniej cztery  lata zarzucony z podartymi workami i po takim czasie nie był idealnie biały ale też nie żółty był ładny.

Za mało kolego praktyki i doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

No ty to jesteś doświadczony, obeznany w cenach i w ogóle a może masz cos z nimi wspólnego jak taki obeznany jesteś w rynku fasolowym. Heh, Nikt tu nie ma doświadczenia tylko Ty najwiecej. Sprzedaliśmy i co z tego??? Tobie kto broni? Sam zachowujesz sie jak pies ogrodnika bo sie przechwalasz i zachowujesz gorzej jak dziecko, chwaląc sie ze sprzedasz moze po 5zeta. A sprzedawaj i po 10 mi to lotto ale posmieje sie jak oddasz po 2 :D ale ty sie tym nie pochwalisz :P pozdro

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

@szot doświadczony to jest, na jesieni krzyczał na mnie i mówił że w zimie fasola będzie po 5 zł a okazuje się że tanieje z dnia na dzień. Nie słuchajcie go bo jemu się prognozy cenowe nie sprawdzają wcale :D. Jak on mówi że zdrożeje to pewnie będzie odwrotnie i jeszcze stanieje. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

No trzeba go słuchac bo nie mamy doświadczenia tylko on :D Uczmy sie od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Jesteście żałośni żal mi Was,trądu nie odwrócicie .Sprzedaliście i dalej przeżywacie :D   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

szot nie chce palcem pokazywać kto tu przeżywa jak małpa okres. Zalisz się czy chwalisz bo nie mogę tego skumac. Ty wszystko wiesz najlepiej!! Nie tak dawno pisales ze będzie po 5zl i jakoś ta wrozba Twoja się nie sprawdziła no ale Ty liczysz nadal na 5zl i straszysz ze oddaliśmy taniej. Jak już wspomniałem sprzedaj i po 10zl a daj Ci Boże :) Może to tobie żal d... ściska ze myśmy sprzedali a Twoja sie kisi w worach. Chyba o to chodzi. Trzeba było sprzedać a nie jeczysz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    833

śmiech na sali :D narazie nie będę zaglądał do tego tematu bo widzę, że panuje tu TRĄD i można się zarazić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ja rozumiem że cena słaba i w oczy kole i lepiej tutaj nie zaglądać, ale Panowie bez spiny i obrażania innych bo trzeba się z tym pogodzić że taka cena może się utrzymać jeszcze przez kilka lat do puki się z powrotem nie zmniejszy ilość zasiewów.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

szot a może od nas odkupisz fasole po 3 i potem sobie sprzedaż po 3,50 zarobisz na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

szot nie chce palcem pokazywać kto tu przeżywa jak małpa okres. Zalisz się czy chwalisz bo nie mogę tego skumac. Ty wszystko wiesz najlepiej!! Nie tak dawno pisales ze będzie po 5zl i jakoś ta wrozba Twoja się nie sprawdziła no ale Ty liczysz nadal na 5zl i straszysz ze oddaliśmy taniej. Jak już wspomniałem sprzedaj i po 10zl a daj Ci Boże :) Może to tobie żal d... ściska ze myśmy sprzedali a Twoja sie kisi w worach. Chyba o to chodzi. Trzeba było sprzedać a nie jeczysz coś.

 

Nie wiesz kolego o czym o piszesz. To Ty pisałeś że masz klienta z Lublina na 200 TON po 3,6 a później wymiękasz i sprzedajesz po 2,6.

Nie masz kolegów ani sąsiadów dowartościowujesz się anonimowo na forum.

Sprzedałeś to zajmij się teraz wdawaniem kasy,  60% wpisów to Twoje . Nie przeżywaj jak GÓRNIK BARBÓRKĘ cena będzie ale Ciebie to ni dotyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola    2

Ciekaw jestem co napiszecie jak faktycznie sprzeda po lepszej cenie. ..... nikt z nas nie przewidzi ceny i często tu logika nie działa wiec przestańcie się wzajemnie obrażać. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fircyk81    18

a ja widze że jest tu trzech najmądrzejszych lamusów co wiedzą wszystko najlepiej ,nowemu nic nie można powiedzieć. szot, ja też nic nie sprzedawałem, za obecną cene nie sprzedam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nie wiesz kolego o czym o piszesz. To Ty pisałeś że masz klienta z Lublina na 200 TON po 3,6 a później wymiękasz i sprzedajesz po 2,6.

Nie masz kolegów ani sąsiadów dowartościowujesz się anonimowo na forum.

Sprzedałeś to zajmij się teraz wdawaniem kasy,  60% wpisów to Twoje . Nie przeżywaj jak GÓRNIK BARBÓRKĘ cena będzie ale Ciebie to ni dotyczy :D

Wolalem trzymać bo wróżyłes 5zł :D I gó... z tego twojego wrózenia z fusów . Robisz zamet  w temacie ale prętensje to masz do innych nie do siebie. Spadam stąd bo co drugi ma babcine mądrości wyssane z palca!!

 

Tak samo straszyłes mnie rok temu panem O... z Sahrynia ale jednak te twoje mądrosći o kant d...y potłuc!! 

 

nie ma rownych na twoje madrości

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

o odezwał się ten co najwięcej w temacie spamuje i nic nie wnosi

Chyba nie masz pojęcia co to spam ale za to wnosisz najwięcej w temacie ze a az nic a najwięcej masz do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

 damian xxl Ty nie spamujesz tylko posty nabijasz jak już sprzedałeś fasole to przynajmniej nie odbieraj nadziei tym co nie sprzedali ... i skończ z tym podgryzaniem po kostkach bo ten temat to już na psy z chodzi tylko do gryzki i bezsensowna gadka ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

  cena:  2.70 PLN kilogram treść ogłoszenia:
Witam, Kupię fasolę \"Jaś Karłowy\" w większych ilościach w cenie 2,7 netto z dostawą. Bardzo dobrej jakości. ogłoszeniodawca:  Agrotix adres:  Łykoszyn70 województwo/region:  lubelskie telefon:  508773836  

Zazwyczaj nie robię handlarzom darmowej reklamy ale to ogłoszenie między innymi potwierdza moją tezę że fasoli nie mają i muszą podnosić

cenę czy to się komuś podoba czy nie.

Mało tego fasoli nie mają nie tylko handlarze ale docelowi odbiorcy bo "przeciąganie liny trwa od jakieś 5-tygodni."

 Dobrze wiedzą że jeśli trend się odwraca to ludzie nie sprzedają bo liczą na więcej to naturalne!!!

Pisałem też wcześniej że rynek z fasolą może się przeliczyć jak w ubiegłym roku z jabłkami miało być tak dużo i tanio a potem po 4-zeta.

OGŁOSZENIE TO OKAZAŁO SIĘ W TYM TYGODNI NA  IGRiT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

do mnie dzisiaj sam skupujący zadzwonił proponował 2.78 z vatem  za drobną   jutro ma przyjechać oglądać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj