Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Delawar
bomber84    6

Mam do furomowiczów pytanie . Czy fasola wyjdzie mi na ugorze ?

 

Nie poradzisz sobie z chwastem. Na ugór najlepsza jest kuku przez miń 2latka pole będzie czyste i dopiero możesz siać fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek111    1

przestrzegam przed sprzedażą fasoli do Cie--i oszust , nie odbiera telefonów. Czekam do piątku, na wszystkich forach wypiszę grubą trzcionką jego nazwisko, niech uważa na okna w hotelu Koronnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

przestrzegam przed sprzedażą fasoli do Cie--i oszust , nie odbiera telefonów. Czekam do piątku, na wszystkich forach wypiszę grubą trzcionką jego nazwisko, niech uważa na okna w hotelu Koronnym.

 

No co TY taki człowiek mógł to zrobić?

 

Z całym szacunkiem do Twojej osoby czy TY, dopiero zacząłeś znajomość z tym człowiekiem i z innymi pewniakami w handlu  Już dawno było głośno o tym człowieku dziwię się że miałeś styczność  akurat z nim przecież jest tylu w okolicy innych  handlarzy.  Chyba że jesteś z poza lubelskiego?

 

Miej siłę w sobie i walcz cierpliwie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

No to ameryki nie odkryłeś z C....ślą dziwie się że do niego sprzedałeś jak go już całe województwo Lubelskie zna od tej strony że nie płaci ja czekałem pół roku na kasę i miałem szczęście że oddał gościowi z Hrubieszowa wisi 70 tysi 2 lata sprawa w sądzie itp. a takich to na pęczki jest  słyszałem że ostatnio sprzedał ostatnie 40 ha ziemi to może odda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

No a jacy są szczęśliwi Ci co kupili od niego pola. Tak słyszałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

no ja też słyszałem ,że za góry po 70tys / ha płacili - przy takiej cenie wszystkiego mają ogromne powody do szczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

przestrzegam przed sprzedażą fasoli do Cie--i oszust , nie odbiera telefonów. Czekam do piątku, na wszystkich forach wypiszę grubą trzcionką jego nazwisko, niech uważa na okna w hotelu Koronnym.

Było ostrzegane juz tutaj od kilku z osób, nie czytałeś :) może rate za mustanga ma do spłaty  he he... wiecej płaci ale co Ci z tego wyszlo?? Lepiej byś zrobił i sprzedał do p. Ogon. chociaż tez nic pewnego ale problemów nie miałem z nim rok temu.  

Jaka cenę Ci dał? Ja jak dzwoniłem pod 881..... to dawał 2,8-2,9 ale jak dowiedziałem się że to C... dałem sobie spokój... On ma dwa nr-y i wyłącza jeden i nie dodzwonisz sie

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Panowie jak przewidywania na nowy sezon bo dziś byłem zajrzeć jak fasola czerwona stoi to powiedział że nie kupuje a jak kupował to ostatnia cena 2.8zł.I co robić na nowy sezon siać czy nie ,dodam że ma zapchany magazyn fasolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556

Siać będzie wiencej zapchanych magazynów po sam dach nie widzicie co się dzieje na Ukrainie postawili ogromny port przeładunkowy na przenioce zaleją na wszystkim owiele taniej. Dziś agro biznesie powiadali że nie mogą podać dopłat do stroczkowych na 2916 r takich tam jak drobno nasiene bo zaliczają się do zazielenienia i teraz ile będzie ha zasiane znowu dopłata wyjdzie 400 zł do 1 ha. A o cenie już nie wspomne ani na groch i fasole nanic nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to kolego pocieszyles :) oj no pewnie jak kilku tych 20-30 hektarowych platatorow zmieni specjalizacje to i cena bedzie. powinno byc tak jak w szwajcarii , dopoki ich rolnicy nadazaja z produkcja to niema importu na ten towar, a jak sa braki to wtedy z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556

Trzeba brać pod uwagę że jak 23 czerwca Angole wyjdą z uni to dopiero będzie się sypać wszystko unia się rozleci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Zaprawiacie fasolę od robaka czy pryskacie? Używacie Prestige Forte 370 FS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolpilu    0

Dzwoniłem dzisjaj to mowił jeden 2.60 przyjechał zobaczyć chcial dac 2.70 ale jeszcze wstrzymałem się

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisjaj to mowił jeden 2.60 przyjechał zobaczyć chcial dac 2.70 ale jeszcze wstrzymałem się

Napisz kto to ja z miłą chęcią sprzedam mozesz mi wyslac wiafdomosc kto to i telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam klubowiczów.

Jak tam trendy fasolkowe,powiększają areał czy zmniejszają czy wszyscy Kontrę będą próbować .

Czy handlarze po cichu dają lepiej czy tylko cena oficjalna.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj