Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
damianXXL    49

Sława tomaszów- czerwona była 3,5 ale nie biorą, półtyczka 5,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomber84    6

Kolego Tomek12 za taką kwotę to sprzedam swój z przeróbką do dowolnego kombajnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam klubowiczów.

Jak tam dzisiaj sytuacja z handlarzami czy się pojawili tłumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

W ubiegłym tyg(czwartek) max 2,6 z vat "była" Sława kupuje max 25t i "stop" ze skupem, zapewniali ze spadnie cena.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

Witam panowie

Mam pytanie o siew fasoli szparagowej. Chcę zasiać odmianę UNIDOR fasola ta będzie na polu. W jakich odstępach ją posiać? Może ktoś odezwać się na pw lub tutaj mi to opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz44    7

Półtyczke sieje się co 45 cm w rzędzie. Chyba sam na próbę zasieje, tylko tarcze do siewniki muszę dorobić bo te od Jasia za gęste są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

Ten kombajn stoi już od dawna na olx tylko kasuje liczbę wyświetleń co jakiś czas ..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi    74

Ten egzemplarz wygląda prawie jak nowy i jest wystawiony pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Tenn sam cena prawie 2x tyle. Na zdjeciach ładny tylko zajedziesz i nie ma co kupic. 

Sława tira kupują i stop, i jeżdżą na miejsce a nie dowóz do nich. 2 albo 3 samochody mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    545

A co ile cm w rzędzie trzeba siać jasia pół tycznego ? bo na wiosnę będę siał 1,5 ha pół tycznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Ubiegły rok był suchy a zabolałej półtyczki sporo a sezonowa prognoza pogody mówi że rok 2016 ma być mokry to z półtyczką może być porażka bo strąki ciężkie i leżą na ziemi!!! Też miałem siać i to dużo ale teraz się waham :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afgan    7

Co do sławy to dzwoniłem i pytałem w poniedziałek i taką informacje podali, że nie wysyłają samochodów póki co. 

 

 

A co do tego rotora to jak zwykle po lubelsku. 1/3 drożej czy ciągnik, kombajn czy przyczepa, a stan jakby dopiero co z pokrzyw wyjęty. Ew. jeszcze pomalowany po chamsku razem z oponami, uszczelkami i szybami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ubiegły rok był suchy a zabolałej półtyczki sporo a sezonowa prognoza pogody mówi że rok 2016 ma być mokry to z półtyczką może być porażka bo strąki ciężkie i leżą na ziemi!!! Też miałem siać i to dużo ale teraz się waham :o

Z tego co ja słyszałem to ma być temp. wyższa od ubiegłorocznej o 2-3stop wiec nie wiem czy gorzej z suszą nie bedzie. A ta wilgoć co jest teraz to jest kropla w morzu, nawet błota nie ma dobrego, słońce dobrze przygrzeje i bedzie sianie fasoli w popiół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

Panowie potrzebuje 7200szt nasion fasoli szparagowej unidor . ile to jest kilogramów? jak to przeliczyć na jakieś opakowania? Jeszcze mam pytanie: jakie wapno mogę teraz rozsiać pod tą fasolkę?

Edytowano przez haczyk5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Mam do furomowiczów pytanie . Czy fasola wyjdzie mi na ugorze ?

 

Myśle że lepiej na tym wyjdziesz jak kupisz krowę !!! Będziesz miał za darmo mleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj