Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pole po Fasoli
damianXXL    49

Panowie,jaka u was cena fasoli?

Kolego dziś się nie dowiesz, niedziela przecież.... pisałem w piatek ile na Telatynie. Jutro mozesz o to pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Damian XXL pamiętaj o czerwonej z kokardą ze złotą nitką.

Związałem wory zwykłym sznurkiem :) żona nie da mi wstążek na kokardy :P  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Witam  B) Jak się plasuje cena fasoli z nowym tygodniem?? Coś sie dzieje konkretnego czy porażka ??  :blink:

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

2,80 u większości, także jest miło

super :) Tylko skakać z radości !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwinto    1

Cena fasoli w dół !!! skubańce zbili na 2,6zł na rękę , konto+VAT - wiadomość z targu w Mirczu. W piątek handlarz z Mircza z ul.Górnej przebąkiwał że poleci w dół i w sobotę poleciała - podobnie też handlarz z Miętkiego w sobotę do południa płacił po 2,8 ręka , 3zł konto do południa a od godz.12 cena w dół na 2,6na rękę.

I niech ktoś mi powie że to nie jest zmowa cenowa !!! Większość handlarzy wozi fasolę w różne miejsca a wszyscy cenę jednego dnia obniżyli o 20groszy -  dziwny zbieg okoliczności ??? Dzisiaj żydki z Janowa też liczą po 2,6 za jaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Czyli wszystko idzie do tego co Komó.. .mówił nie dacie po 3zł to dacie po 2zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz44    7

Niech sobie obniżają zdziwią się w krótkim czasie jak większość ludzi będzie wolała zasiac pszenicę zamiast fasoli. A oni biedulki nie będą mieli czym obracać i dobrze im tak. W tamtym roku przyjeżdżali brali w te parszywe mordy i kręcili ziarkiem bo za mokra teraz niech sobie kręcą, tylko biją w dupe tego chłopa i mają za nic. Ajjj się zdenerwowałem pod koniec dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam

A jak tam czerwona na początek tygodnia.Damian XXL my się nie dajemy.Jak mawiał dobry wojak Szwejk [jeszcze tak nie bywało żeby gorzej nie bywało] ,a hrabia Fredro pisał ,,Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Czyli wszystko idzie do tego co Komó.. .mówił nie dacie po 3zł to dacie po 2zł.

 

Za często to powtarzasz kim jesteś?

Ceny w dół ale  kupców nie brak .Nie dajmy się zastraszyć!!!   Niech Spadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ja tam mam na tych kupców wyje. .ane, nie pójdzie dla nich to pojedzie bezpośrednio do portu razem ze znajomymi mamy za dużo dobrego towaru aby tym frajerom kieszeń nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

nie bój sie Handlarzem nie jestem!!!! sam mam ponad tira fasoli i denerwują mnie takie zagrywki handlarzy. piszesz że w lutym ma być lepiej , a skąd masz takie info???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

nie bój sie Handlarzem nie jestem!!!! sam mam ponad tira fasoli i denerwują mnie takie zagrywki handlarzy. piszesz że w lutym ma być lepiej , a skąd masz takie info???

 

Niema co się bać bo za miesiąc EURO po 5 albo więcej, dlatego lepiej mieć w towarze.

A tak na marginesie to długo tego  tira kupowałeś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Złoty w dół to i okazja by cene opier... !! @Pepik190 ja tam nie bede płakal, nie tylko mi staniało :) nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

No długo cały rok na polu, skończ z ironicznymi podtekstami. jak liczysz na Euro to powodzenia. dla mnie nic tu już nie jest pewne , a tym bardziej u handlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

do portu? nie słyszałem o czymś takim, osobiście to bym się bał takiej opcji, chybaże ktoś zapłaciłby mi za towar przy odbiorze. druga sprawa, słyszałem, może plotki, może nie, ale słyszałem przypadek o gościu co chciał swoją fasolę wywiezc po za teren lubelszczyzny i sprzedać w innym regionie drożej to niby gdzieś na jakimś parkingu gościa dojechali i poprzebijali mu opony... także, myślę, że to nie będzie takie łatwe, aczkolwiek jakby ktoś przełamał tą mafie i nie wszedł z nimi w układy to może byłoby inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Wybaczcie ale jeśli ktoś kilka razy sugeruje że cena spadnie do dwóch zeta. To co można o tym myśleć,rolnik takiej myśli nie powinien dopuszczać a tym bardziej o tym pisać,Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

To po co cały czas klepiesz, że spadnie do 2 .Powiedziałeś raz i wystarczy. A nie pierdzielisz o tym w kółko i tym samym żydkom nastroj poprawiasz.skończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

pokazać Ci jakim jestem handlarzem??? weż chłopcze wyluzuj chcesz zobaczyć zapraszam do mnie RZeczyca obok Ulhówka. Jakbyś był kumaty choć troszke to byś wiedział że na terenie  Ulhówka nie ma handlarzy, a przepraszam jeden jest cebulą handluje. tak samo ty walisz bzdety że niby niewiadomo ile ma w Lutym cena wzrosnąć bo wymyśliłeś sobie euro po 5zł!!!! A i jeszcze jedno dzisiaj sąsiad chciał sprzedać fasolę miała być po 3,10 a co do czego po 2,8, dzwonił do następnego to nie da rady bo musi 200t odebrać - a według Ciebie wszyscy mają posprzedawane. większość co tu pisze to trzyma jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

Skywalker89 ja też o tym słyszałem. Chyba w tamtym roku albo 2 lata temu. Szot to nawet mnie kiedyś posądził, że jestem handlarzem także wyluzujcie.(choć mało sie udzielam ostatnio) ja swoją czerwoną sprzedałem w grudniu za 4,20 a widzę, że jaś tendencja spadkowa ciągle. Swoją drogą skandal, nie dość że mniej w tym roku ludziom urodziła prze suszę to jeszcze cena taka... Szkoda gadać. Panowie mam do was pytanie czy macie jakiś kontakt do handlarzy co przyjeżdżali na blachach z okolic Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj