Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
damianXXL    49

Czy to prawda że Cieśla wszystko sprzedał i wyjechał czy to jakiś przekręt tylko?

Co sprzedal to sprzedal reszta prawdopodobnie komornik zwinął.... nie tylko jemu... W Nadolcach tak samo... Nachapali sie.... Hektar pola wystawiony za 8000... Tylko brać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Jak sie hotel buduje za parę milionów na kredyt do tego dania najtańsze  od 100zł i nocka pare stówek. to tak póżniej wychodzi. A szczerze to lepiej nazwiskami nie operować, żeby pózniej nie płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Ceny nie znam bo nie pytałem, ale dzisiaj kilku się kręciło,myślę że to dobry znak tylko kwestia czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronex85    0

witam widzialem dzisiaj dwuch handlarzy w telatynie busy puste jak ich mijalem ponos skupywali po3.20 trzebia ich jeszcze przytrzymas panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Puste. Tydzień przed świętami orzechy mieli. :) pewnie na wypieki skupowali :-D. Czekamy jeszcze ale informujcie panowie o cenach i jaki region...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Dziś przypadkiem spotkałem jakiegoś ziomeczka z ok lhr . Który wracał po sprzedaży jaska, popchną go jak mówi po 3.30 komuś z lja. Niestety nie mam do niego nr ale podobno ta sama osoba będzie we wtorek na targowicy w hrubieszowie . oczywiście płacił na rękę. Czyli może nie będzie źle? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Duża rozbieżność cenowa. 2,8/3,3 w łapę. O co tu chodzi ?? Walka o towar się zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

W Majdanie u tego na rękę 2,80 i na magazynie ma fasoli w hu.....

 

Widziałem w tym tygodniu, auta tego pana,wożą powietrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Powietrze też ma swoją cenę. Policzyć transport za 1km pewnie ze 1, 50 za km koszty załadunku przeładunku... baa po drodze część ucieknie dziurami to trochę tracą na tym :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Widziałem w tym tygodniu, auta tego pana,wożą powietrze :D

 

W Telatynie często stoi pusty ale wczoraj jechałem i wstąpiłem tako zapytać to około 50 bagów gotowych zapakowanych ma na magazynie a ludzie po kilka worków tam cały czas  przywożą. Teraz chłopy brać kontakty od dobrych kupców zapisywać bo już powoli pod koniec stycznia trzeba będzie myśleć o sprzedaży

Edytowano przez Tomek12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

W Telatynie często stoi pusty ale wczoraj jechałem i wstąpiłem tako zapytać to około 50 bagów gotowych zapakowanych ma na magazynie a ludzie po kilka worków tam cały czas  przywożą. Teraz chłopy brać kontakty od dobrych kupców zapisywać bo już powoli pod koniec stycznia trzeba będzie myśleć o sprzedaży

 

Z tego co mi wiadomo to zagranica potrzebuje cały czas i to na kilka miesięcy do przodu.

Duże ilości, dotyczy to polskiej fasoli a nie tej ze wschodu tak że spokojnie nie wkręcaj bo zaczniemy Cię podejrzewać o stronniczość,a 50 big bagi to tylko jeden tir czyli bardzo mało jak na kupca i nie wiadomo jak długo to skupuje.

Cena na pewno będzie dobra, kto nie wytrzyma ciśnienia będzie żałował.

Rozbieżność w cenie wynika z tego że handlarze kupujący na rynek krajowy płacą mniej ale to szybko się zmieni bo kto im będzie sprzedawał po tej cenie jak inni płacą więcej!!! 

Szczęśliwego Nowego Roku 2016 :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Panowie nie sr...y ogniem, kiedy zawsze się sprzedawało??? Pamiętam jak handlowało sie nawet w kwietniu i byla dobra cena. Nie chcą sie wychylać z cena bo wiedzą ze jest fasola na ludziach.... To sie zmieni jak poczuja ze nie przelewki. Ubiegło sezonową pod koniec stycznia sprzedałem i pamiętam jak straszyli w listopadzie ze 3.00 to już najwyższa cena i bedzie tanieć bo idzie z "Kirwistanu" i maja PEŁNE magazyny, jak pełne to po ki ch... jeżdzą i wożą na darmo powietrze, jak kolega wyżej to ujał. Ja ich nie słucham bo maja tą gadkę zakodowaną zeby ludzi naciągać.  

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Drogi to moze być w biedrze 6zeta za 400gram. Nie będzie kokosów za fasole jak dwa lata temu ale powinna 4zeta złapać, przynajmniej tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Jak byś sprzedał te 3 tony nawet po 2 złote to by było 6 tysiecy a tak mimo że po 3 złote to wyjdzie 4200 zł

Edytowano przez Tomek12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

  A jaka cena na dzien dzisiejszy ?? 3 zł?

Pisali ze 2,80, 3,20 i 3,30. Sam nie wiem jaka konkretna cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Panowie nie chce Was obrażać w sylwestra ale proszę.

Czytajcie wpisy na forum ze zrozumieniem i analizujcie.To co się dzieje w drugiej połowie grudnia mam tu na myśli ruch  handlarzy zapowiada cenę w górę.

Ceny są rozbieżne bo nie mają czym handlować są tacy co płacą więcej mniej zarobią ale maja ruch. Jak wcześniej pisałem to co sprowadzili ze wschodu to dziadostwo którego nikt nie chce.Na rynku zrobił się dołek na fasole naszą.

Wystarczy poczekać, podkreślam kto sprzeda teraz będzie później płakał

A Wy swoimi wpisami dajecie handlarzom nadzieje że za chwile sprzedacie bo ceny dobrej i tak nie będzie.

Tak jak kiedyś bodajże kolega Zenon napisał, na tej stronie są też handlarze!!!

Jeśli ktoś musi sprzedać to za żadne skarby temu za 3 choćby to było tylko 100kg , trzeba dla zasady, tępić tych którzy dają najmniej. 

              ŻYCZĘ DOBRYCH ZBIORÓW, CIERPLIWOŚCI I ROZSĄDKU W NOWYM 2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Panowie nie chce Was obrażać w sylwestra ale proszę.

Czytajcie wpisy na forum ze zrozumieniem i analizujcie.To co się dzieje w drugiej połowie grudnia mam tu na myśli ruch  handlarzy zapowiada cenę w górę.

 

              ŻYCZĘ DOBRYCH ZBIORÓW, CIERPLIWOŚCI I ROZSĄDKU W NOWYM 2016 :)

 Co zrobisz... cztery wpisy wyżej było pisane o cenie ale ktos sie znajdzie i musi zapytać bo nie chce sie przejrzeć ostatnich wpisów :)

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i Dobrych cen ;)

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

(przepraszam za pisanie posta pod postem)

 

Cena jaśka u mnie na dzień dzisiejszy 3.00 z vat. Parodia totalna. Stoi cena. A jak tam panowie u Was cena?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj