Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Delawar
miglanc88    116

Chyba cię jeszcze po weekendzie trzyma. Skoro tamta to niewypał. A skupujacy nie mają czym handlować. T po jakiego grzyba mówisz aby im pchać towar po obecnie cenie? ?. Skoro mają taką lipe, to i cena powinna choć trochę podskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Tez tego nie kaman... towar tam gów...y a tu mamy im wypychać. Moze kolega miał napisać- NIE SPRZEDAWAJCIE FASOLI!! z pośpiechu sie pomylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Możliwe że się pomylił.albo jest jednym z kupców i teraz z bólem d*py szuka fasoli. Coś mi się wydaje, że jakiś czas temu ktoś go o to podejrzewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Było coś i to nie raz. Dzisiaj kilka razy widziałem jak przejeżdzal handlarz...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Tego Ci nie powiem bo nie wiem,,, jutro się dowiem w Łaszczowie o ile bedą handlarze... ale bardzo w to wątpię. Janowiaki dziś jedzili bez przerwy. Wiadomo które :D

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Panowie przepraszam za nieporozumienie użyłem przenośni,(metafory)myślałem że znacie temat. 

Najnowsze informacje są takie że fasola sprowadzona z Kazachstanu to lipa i nikt jej nie chce, a szczególnie zagranica, chodzą słuchy że

jest genetycznie modyfikowana, jeśli  prawda, to jest duża szansa na dobrą cenę!!!!

Wystarczy kupców przytrzymać bo sami widzicie co się dzieje jak(szaleją).

Potrzebują na ex port a ludzie mają coraz mniej , handlarze też nie robili zapasów w tym roku,  bo się przewieźli na zapasach w tamtym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

No i du..a. 2,80-3,00. ehh... rozmawiałem z p. B z Janowa i kolega szot sie nie myli... idzie fasola z "Kirwistanu", modyfikowana, sztuczna i dziadostwo. ma 4t tej fasoli i nie wie co z nia zrobić. Na samochodach pusto, orzechów sporo mieli  a fasoli z 5 worków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Niech mi ktoś wytłumaczy jak może coś takiego wjechać do Unii i to jeszcze ze wschodu.

Z tego co mi wiadomo to żywność genetycznie modyfikowana zabroniona jest w Unii nawet jako dodatek do pasz.

Tym co to sprowadzili mogę współczuć,ale na przyszłość niech korzystają z naszego rynku.

Tyle się mówi że Polska żywność najlepsza ,może to końcu wszyscy zrozumieją,kupcy też!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nic nie zrobimy... Im wszystko wolno a to tylko przykrywka ze jest zakaz, zawsze znajdzie się obejscie przepisow tylko my na tym tracimy!! ale co zrobić.

 

Mimo wszystko życzę wszystkim dobrych i wysokich cen za płody rolne oraz godziwą zapłatę za nie w nadchodzącym 2016r. Życzę również na te Święta wszystkiego dobrego, zeby były wesołe i bez zmartwień cenowych... Wesołych Świąt Wszystkim ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Życzenia Wesołych i Rodzinnych Świąt dla  wszystkich Forumowiczów  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

Czy to prawda że Cieśla wszystko sprzedał i wyjechał czy to jakiś przekręt tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj