Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
damianXXL    49

Bizon nie bardzo. No chyba ze wyłacznie i tylko do fasoli przerobiony. Ale mniejsza o to, ważne ze wymłocone :P

Jak cena w Waszych okolicach? Dużo dziś handlarzy było na trasie Telatyn-Łaszczów. Pytałem cene u p. D z Janowa 3,20 z vat, ale zdziwiło mnie to ze tyle handlarzy.  :blink:  Czyżby coś się odmieniało? Przez ostatnie miesiąc czasu nic sie działo- żadnego kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Hrubieszów. cena jest identyczna. Panowie nie śpiesznie się ze sprzedażyą, jeśli nie musicie. Wiem ze porty ruszają. A i cena też będzie adekwatna co do kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Czy oglądacie expose??? Bedzie nam sie żyło jak w raju!!!  :blink:  :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam.
Ładny mi raj,kolega był w Wojsławicach na targu to handlarze za czerwoną dawali 3,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś w NAROLU byłem w delikatesach z ciekawości rzuciłem okiem na cenę, jaś fasola 18,50kg, luzem w pudełku. trafiają się połówki i zabolały. ktoś ładnie zarabia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ruch jakiś sie robi. Kupuja nawet 2letnią bo nie mają towaru,pusto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

Witam

Dzwoniłem dzisiaj do Tomaszowa,4,00pln.za czerwoną na konto i musi być ładna.

 

moze czerwona kokarde prrzywiaz bedzie ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

moze czerwona kokarde prrzywiaz bedzie ladniejsza

 

Zamiast sznurka :D

 

Po wiele jaś panowie z końcem tygodnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam
Dzięki za ciekawe podpowiedzi,chyba tak zrobię .Podoba mi się z tą kokardą zamiast sznurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

 Dzisiaj kilku handlarzy przejeżdżało koło mnie więc coś tam skupują.

Na razie ja nie sprzedaje, więc nie dzwonie, po co mam się niepotrzebnie denerwować :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

pan b z molozowa 3.2 brutto, chlopaki z  janowa 3,3 no moze jeszcze by cos dodali, ja jaskowi ceny nie wroze, czerwona podobno 4.6  ale nie jestem pewien,aura na drodze 2,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Nie wiem czy to prawda, dzwonił do mnie wujek z takim info: rozmawiał ze znajomym który zajmuje sie obrotem fasoli i nie za wesoło jest- grecja powiedziała stop dla naszej fasoli wszystko dlatego ze w ubiegłym sezonie nabrali od nas wilgotnej fasoli i spora część spleśniała, dlatego powiedzieli stop i nie idzie, gdyby nie to to była by po 5zł. Musimy czekać ze dwa lata zeby odbudować zbyt na fasole. Tyle sie dowiedziałem a ile w tym prawdy to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

tak, naszą fasole tylko grecja zajada, fasole je caly swiat, tyle ze cena fasoli na swiecie w granicach 4, a fasola nasza sie przebija bo ladna, tylko ceny niestety nie przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Nie wiem czy to prawda, dzwonił do mnie wujek z takim info: rozmawiał ze znajomym który zajmuje sie obrotem fasoli i nie za wesoło jest- grecja powiedziała stop dla naszej fasoli wszystko dlatego ze w ubiegłym sezonie nabrali od nas wilgotnej fasoli i spora część spleśniała, dlatego powiedzieli stop i nie idzie, gdyby nie to to była by po 5zł. Musimy czekać ze dwa lata zeby odbudować zbyt na fasole. Tyle sie dowiedziałem a ile w tym prawdy to nie wiem...

 

Niech wujek powie temu klientowi, że ściemnia bo znam ludzi co byli na targach w Niemczech , Fasola nasza się podoba i ma wzięcie.

Na dzień dzisiejszy już bardzo dużo ludzi sprzedało,fasola cały czas idzie i jest jej coraz mniej a kupujących nie ubywa ale muszą ściemniać bo jest im coraz trudniej kupić za tą cenę a to dopiero listopad.

Wróżbito nie jestem ale na wiosnę z fasolą może być tak jak z jabłkami minionej wiosny,czyli cena o wiele wyższa jak w zimie a miało być ich tak dużo.

Ludzie fasole sprzedają tylko się nie chwalą bo przy tej cenie to i niema czym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Też mi się tak wydaje ze to sciema po to żeby chłop sie wkur... spanikowal i sprzedał myśląc ze to juz najlepsza cena.
Fasola leży i czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj