Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
szot    109

Witam dzisiaj mój kolega sprzedał jasia karłowego po 3,7 na ręke ale kupójący nie kazał mu mówić komu sprzedał.Powiedział mi że cenę trzeba negocjować na podwurku bo przez telefon boją sie jeden drugiego,mowa tutaj o kupójących i przez telefon boją się wychylić.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ROLNIKÓW I  ŻYCZĘ UDANYCH TRANZAKCJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Witam dzisiaj mój kolega sprzedał jasia karłowego po 3,7 na ręke ale kupójący nie kazał mu mówić komu sprzedał.Powiedział mi że cenę trzeba negocjować na podwurku bo przez telefon boją sie jeden drugiego,mowa tutaj o kupójących i przez telefon biją się wychylić.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ROLNIKÓW I  ŻYCZĘ UDANYCH TRANZAKCJI.

biją

 

Ile na rękę ??? ??? 3, 70 ??? O_o. Wkrecasz nas tutaj. Z jakiego rejonu jest kupiec bądź skąd jest. Chociaż tyle napisz jak nie możesz użyć nazwiska kupca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Dokładnie nie wiem z jakiej miejscowości pochodzi ale to tak zwany 'JANOWIAK' moim zdaniem to zapowiedż podwyrzki.Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

3.70 na łapę? Może dał tak jak na konto tyle ze gotówką. Niektórzy tak robią ze to co na konto daje na rękę odrazu. Już tak ze 2x sprzedałem.
Ale skoro na rękę tyle to konto 3.90 czyli tak jak piszesz, zapowiedź dobrej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi    74

Zapowiedź wyższej ceny bo po 4 zł wcale nie jest dobrze przy plonach o połowę niższych w porównaniu do ubiegłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Żeby się zwróciło z minimalnym też zyskiem musiała by być jak 2l temu po 7zl chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

A ktoś mi wciskał , że panu W. fasola da minimum 2,5t/ha ,a pszenica 5t widzisz jak to można łatwo się przeliczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

cena stoi jest 3.30 na rękę a na konto 3.50 niewieżę że po 3.70 na rękę cena z kosmosu żaden Oszust z Janowa nie daje takiej ceny cena z 2 tygodni się nieruszy bo ludzie sieją pszenicę i zmowa cenowa 3.50 to Max nawet w łaszczowie 3.30 3.50 na konto Max 3.60 przy większej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

Z ceną Jasia nie bardzo mnie interesuję, bo ja mam czerwoną tylko, ale ja też słyszałem od wuja, że ktoś mu dawał 3,70 bądź 3,80 na konto. A z sianiem pszenicy aktualnie różnie to wygląda,bo jest sucho jak cholera i u nas narazie się czeka aż coś popada, podobno od niedzieli ma coś pokapać troche i oby tak było.

Edytowano przez bartekac7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Tylko nikt nie da tej ceny. Tak samo jak przenica w agrobiznesie 75-80zł. Taki jest rynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109

Z drobną fasolą może być w tym roku problem,bo pomimo suszy ubiegło roczna cena
skłoniła rolników do więkrzych zasiewów.Tym bardziwj że drobna trafia głównie
na rynek krajowy.
Natomiast producenci fszelkich 'JAŚKÓW' mogą spać spokojnie. CIAŁ :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj