Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Delawar
robo1980    58

u mnie pośrednik za białego jaśka karłowatego płaci 5zł a za czerwonego 5.5zł.u mnie ludzie mają jeszcze trochę na polu na rzędach ale pogoda nie pozwala go zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-zA-Z0-9    43

też widziałem jak w tyszowcach po 3.5 już płacą i mówią ze mają tak dużo fasoli widzą jak ludziam brakuje kasy i sprzedają ile kto da .wiem od znajomego ze kontrakty na fasole duże mają podpisane.Robią ludziam panike aby cene zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieru    0

Otóż to, ciekawe skad fasoli nabrali. Też słyszałem, że jeden kolo zarzucony fasolą, ciekawe skąd?:D

Kto musi to jakoś sprzeda, kto przeczeka to zyska. Bo cena napewno będzie dobra, tylko kto pierwszy się podda, handlarze czy sprzedający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flopyl    0

cena na pewno pójdzie w gore, ten rok niebyl dobry na fasole nie ma oszałamiających zbiorow, trzeba tylko poczekac ze sprzedaza do zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-zA-Z0-9    43

dziś w łaszczowie po 3.5 płaco za fasole i widze ze brakuje im bo już jeżdzo za fasolo jak morówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieru    0

sprzedawajcie.. 

Do kogo i do czego to mówisz?

 

Jak ktoś ma co miesiąc dochody z pracy pozarolniczej lub ma szczęśliwych rencistów, emerytów w domu to rzecz jasna nie sprzeda bo po co mu ?

Ale jeśli jest odwrotnie to musi sprzedać bo za co żyć i za co od nowa obsiewać pola? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

do tych co piszą takie farmazony że po 3 zł ktos tam to niech mu sprzedaje. 

 

niestety ja Ci nie dam tej satysfakcji, bo nie mam żadnych rencistów ani emerytów co by się dokładał do gospodarki, 3ci rok robie, przejąłem z długami, a teraz już fasoli sprzedawać mimo tego nie muszę... baduumpsss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

ja też nie muszę to nie sprzedaję.cena na dziś jaśka karłowatego czerwonego 5 zł plus wat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieru    0

do tych co piszą takie farmazony że po 3 zł ktos tam to niech mu sprzedaje. 

 

niestety ja Ci nie dam tej satysfakcji, bo nie mam żadnych rencistów ani emerytów co by się dokładał do gospodarki, 3ci rok robie, przejąłem z długami, a teraz już fasoli sprzedawać mimo tego nie muszę... baduumpsss..

O cholera!

Weź zdradź sekret jak do tego doszedłeś. Dużo ludzi z forum chce sobie po baduumpsss..baduumpsss..baduumpsss..baduumpsss..baduumpsss..baduumpsss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieru    0

Z całego serca gratuluję Ci wielu sukcesów, mądrości jaką posiadasz i jestem pod wrażeniem Twojej ciężkiej pracy. Ale nie stawia to Ciebie wyżej niż innych użytkowników forum i odpuść sobie wywyższanie się i głupie docinki jaki to cwaniak z Ciebie bo fasole trzymasz... Może u Ciebie na wsi to jesteś "ktoś" i mistrz w przewracaniu ziemi ;) Nie zastanowiłeś się, że takie coś nie będzie nikogo ekscytować?

 

Z drugiej strony masz racje, brak mi tej ciężkiej pracy. Bo to, że mam tu konto i piszę na tym forum nie jest jednoznaczne z tym, że trudnię się rolnictwem.

 

Robi się offtop więc załóż może oddzielny temat o swoich osiągnięciach i podbudowywaniu własnego ego fasolą trzymaną w piwnicy i szydzeniu z innych.

 

Każdy robi jak mu pasuje i trzeba to szanować.

 

Temat jest o fasoli, jej uprawie, pielęgnacji, zbiorze. Rozmawiajmy więc o tym.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj