Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wieczor
      Witam wszystkich
      Potrzebuję pomocy jak już wyżej wspominałem w zakresie zrobienia elektronicznego wskaźnika poziomu ziarna w skrzyni. Poznaniak S043. Chciałbym go trochę uwspółcześnić i zrobić komputer do sterowania parametrami siewnika ,jak na razie idzie mi dobrze tylko napotkałem problem właśnie z tym wskaźnikiem. Próbowałem już czujnika do paliwa ale ma za małą skale odchylenia. Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Jeśli można zależało by mi na gotowym czujniku (do kupienia).   
    • Przez Rolnikt25
      cześć chcę zrobić zagarniacze do siewnika i tu pojawia się prośba do was jakie mi możecie polecić zagarniacze ja myślę nad tymi:http://www.sklep.mizar.com.pl/images/watermark/wpx_9dfccd81a5c34e2b005d5a41c317391d.jpg jak myślicie będą dobrze zagarniały i ładnie równały i ile potrzeba tych palców na siewnik 2,10m. chodzi mi żeby ładnie zasypywały ziarno i równały pole.
    • Przez Lubago
      Witam, mam jęczmień z kwalifikatu , odmiana kucyk. Jaką zaprawe na mokro polecacie?? Czy Kinto Duo jest dobra? słyszałem też coś o Baytan Trio ..
    • Przez rolnikus21
      Witam, mam w tym roku do zasiania 10 ha jęczmienia jarego i zastanawiam się nad odmiana. Klasa ziemi IV. Chciałbym abyście polecili mi jakieś odmiany i opinie na ich temat. Z góry dziękuje.
    • Przez johniy861
      Sprzedam wał gumowy 3 metrowy w bardzo dobrym stanie
      W komplecie rama plus skrobaki
      Cena 4750zł  do negocjacji    telefon 605371128

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.