Zaloguj się, aby obserwować  
MATIS

jakli pług powinioen ciągac mf 3670 170km 4x4

Polecane posty

TumeK    11

5 skib obortek 45 cm na korpus idealnie:P


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

jak masz 3b i niższe to spokojnje możesz zapiąć 7-8 oweruma a nawet i 9 umnie ma kumpel 16 14 i ziemie 2i 3 i ciąga obrotową 5 overuma skiba po 50 cm i ora z prątkością 8-10 km/h proponuje overuma


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIS    0

no nie przesadzaj nie chce meczyc ciagnika ale 7 kupie tylko nigdy nie spotkałem sie z takim pługiem widziałem 8 ale 7 jeszcze nie jak ktos cos znajdzie to niech da mi znac prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

eh widze ze niektorym co tu sie wypowiadaja przydal by sie szybko kurs oblusgi forum... i komputera tak ze chamownia wyobrazni kto zapnie 9 skib do 170 koni:/


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIS    0
eh widze ze niektorym co tu sie wypowiadaja przydal by sie szybko kurs oblusgi forum... i komputera tak ze chamownia wyobrazni kto zapnie 9 skib do 170 koni:/

 

 

ja orałem 1012 z 5 overuma i szed jak głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4
eh widze ze niektorym co tu sie wypowiadaja przydal by sie szybko kurs oblusgi forum... i komputera tak ze chamownia wyobrazni kto zapnie 9 skib do 170 koni:/

A DO ZETORA 60 KONEGO ZAPNIESZ PŁUG 3 SKIBOWY OBOTOWY O SZEOKOŚCI KOPUSU 42 CM i pojedziesz na pole z drugą klasą ziemi ?? bo jak taak robie i niemam żadnych poblemów a somsjad ma JD 115 KM iciąga 5X45 i to bez żadnego problemu więc ja stwierdzam naswojch doświadczeniach i paktyce a wszystko zależy od terenu na jakim sie pracuje


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DO ZETORA 60 KONEGO ZAPNIESZ PŁUG 3 SKIBOWY OBOTOWY O SZEOKOŚCI KOPUSU 45 CM i pojedziesz na pole z drugą klasą ziemi ?? bo jak taak robie i niemam żadnych poblemów a somsjad ma JD 115 KM iciąga 5X45 i to bez żadnego problemu więc ja stwierdzam naswojch doświadczeniach i paktyce a wszystko zależy od terenu na jakim sie pracuje

 

 

Nie wiem jak i inni ale ja w tego zetora to nie wierze.A jakie masz ziemie?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

Nie wiem jak i inni ale ja w tego zetora to nie wierze.A jakie masz ziemie?

 

ziemie mam od 2 do 4 a zetor śmiga tylko ja nie mam terenó górzystych tylko same równiny i ja stosuje użeźniacz do gleby i u nas nie są ziemie takie ścisłe


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

Witam ^_^ Widze ze walka idze na noze kto "ciapkiem" jaki plog ciaga :P Po pierwsze przylacze sie do fanow plugow obrotowych! Dziwi mnie ze ktos woli zagonowke. Co do ilosci skibek no to juz chyba kazdy sam powinien wiedziec. Ja w tym roku ciagalem 240 km na niektorych kawalkach (sporadycznie) 4 (mam 5 skibowca ) i mial co robic, ale Zulawy to Zulawy. Na bardzo ciezkich ziemiach mysle ze najlepiej sprawuje sie kverneland. Najlepiej kryje w porownaniu z takimi markami jak vogel not, lemken czy overum (sasiedzi maja wiec mam porownanie). A jesli chodzi o PHX to nie wiem jeden sasiad ma 5 i jest masakra. Kryje beznadziejnie i nierowno, ale moze jakis trefny kupil nie wypowiadam sie bo z wiekszych to widzalem tylko u niego. Wiec .... Kverneland obrotowy zawieszany!!! Max 6 skibek bo do takiego ciagnika cos wiecej moze byc za duza kobyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

znam derolee i wszystko co mowi jest prawda, tylko ze ja na kvernelanda mam inny poglad, dla mnie to jeden z najlepszych plugow, ale na ziemi lekkie, piaszczyste i zakamienione (tutaj oczywiscie wybor zabezpieczen), jak dla mnie na ciezkie ziemie najlepszy jest lemken i rabe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

a vogel ? jak krył?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIS    0

narazie pytam a jak bedzie kasa to kupie a kasa bedzie w listopadzie albo grudniu bo sprzedam przenice narazie słucham propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Chciałbym nieco odświeżyć ten temat by nie zakładać nowego. Interesuje mnie pług obrotowy z zabezpieczeniami non-stop do ciągnika Massey ferguson 3680. Katalogowo ma 180km ale w praktyce jeszcze nie wiem co potrafi ponieważ kupiłem go jesienią po wszystkich pracach. Proszę o jakieś propozycje, myślę że spokojnie da sobie radę w 5 skibowym x 40cm, ale zastanawiam się nad sensem takiej maszyny. Może lepiej kupić 4 x 50cm co również da mi 2 metry orki za jednym przejazdem. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Zależy jakie masz ziemie i jak głęboko będziesz orał ale do 180km to 5x50cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 skiby to 4 lemiesze do wymiany, w RPT był artykuł o zbliżonym problemie, z tym że tam był 3 i 4 skiby. Suma sumarum wyszło na to że iim mniej korpusów tym lżej przy tej samej szerokości roboczej.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj