kowal995

Kiedy ruszają kredyty peferencyjne na zakup maszyn rolniczych

Polecane posty

ysy    32

na jeśeń ma coś ruszyć tylko będzie chyba większe oprocentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekM    0

Dołączam się do pytania u mnie też cisza może ktoś ma jakieś informacje na temat kredytów MR. :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

jak nie masz znajomości w banku to zapomnij o kredycie... po za tym w bankach leży już tyle zaakceptowanych wniosków, tylko czekają na pieniądze....

 

jak osobiście pytając się u siebie w BS o kredyt na 2% Pani mnie poinformowała, że są pieniądze na około 30-40 wniosków ... tylko najpierw, żebym szedł sobie założyć konto w ich banku.... i najlepiej, żebym z niego korzystał bo przy następnym kredycie będą patrzyć jaka jest historia na koncie....

po tygodniu usłyszałem znowu.. że pieniędzy już dawno niema .....

znowu BGZ u mnie realizował tylko inwestycje od 200 tys w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekM    0

Ja już wniosek złożyłem na początku maja i pieniądze miały być jeszcze w maju i były ale oczywiście się nie załapałem i obiecywano na lipca że niby ma być następna tura , a jak nie to ma być jakaś inna linia na trochę wyższy procent ale ciągle cisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiki    0

Ja złożyłem wniosek w czerwcu i wszystko jest na dobrej drodze. Ważne że pieniądze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekM    0

Masz jakieś informacje dotyczące kredytów MR to się podziel z innymi bo u mnie cisza dzwoniłem w piątek to powiedziała mi że nic jeszcze nie wiadomo ;[

 

Nie cytuj poprzedniego posta.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

no właśnie podaj jakieś informacje bo do banku jechać się dowiedzieć to tak jak by agrobiznes oglądać nic się nie dowiesz... :mellow:


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

no masakra jak nie chcą to niech wgl. d*py nie tróją a nie w nerwy człowieka tylko wprowadzają:)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekM    0

Znalazłem taką informacje .

 

Dombrowski: Kredyty preferencyjne w najbliższych dniach

Autor: agrofoto.pl/Radosław Iwański

04-07-2012 12:41

 

- W najbliższych dniach zostanie rozstrzygnięta sprawa preferencyjnych kredytów i dopłat do ich oprocentowania - powiedział Bogdan Dombrowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa

Dombrowski poinformował o tym podczas spotkania w Ministerstwie Rolnic***, które zorganizowała Agencja Nieruchomości Rolnych. Tematem spotkania były "aktulane możliwości powiększania i tworzenia gospodartw rodzinnych". Na spotkanie przybyło kilkudziesięciu rolników, którzy brali udział w konkursie Rolnik - Farmer Roku.

- Chcemy maksymalnie zwiększyć akcję kredytową, jednak ona nie musi zaspokoić potrzeb - dodał Dombrowski.

Wiceminister rolnictwa nie podał konkretnej daty uruchomienia dopłat do kredytów preferencyjnych, ograniczył się do stwierdzenia "przygotujemy środki w najbliższych dniach".

Środków na inwestycyjne kredyty brakuje od dawna. Oczekują na nie m.in. ci rolnicy, którzy zdecyowali się wykupić grunty dzierżawione od Agencji Nieruchomości Rolnych.

Tegoroczna akcja kredytowa realizowana w imieniu ministra rolnictwa przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaspokoiła zapotrzebowania banków na kredyty z dopłatami jedynie w 20 proc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

noo czyli znowu się nie załapiemy :)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenus42    0

Disiaj dzwoniłem do banku muwiła że dostali pismo z ministerstwa ze kto złożył wniosek to dostanie może za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patik78    0

Bank Spółdzielczy twierdzi, że nic nie wie, ktoś ma jeszcze jakieś informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiki    0

Banki BS są za cienkie do tego. Pieniądze mają być już w sierpniu na gorszych warunkach min większe oprocentowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

istotnie pula ma zostać rozdysponowana w sierpniu, zmian oprocentowania nie będzie, gdyż musiałyby nastąpić zmiany legislacyjne - modyfikacja linii kredytowych, ale w dłuższym okresie można tego oczekiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

macie jakieś nowe informacje na temat kredytów preferencyjnych ?? interesuje mnie kredyt na inwestycje na budowę budynku

Edytowano przez bocecek087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki15146    13

dzwoniłem do BGŻ wczoraj i kobieta powiedziała że jeszcze nic nie wiadomo, to jakim cudem niektóre banki mają już niby pieniądze? Nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Nikt nie ma pieniędzy i jeszcze długo ich miec nie bedzie. Zwłaszcza że nie mamy ministra rolnictwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

własnie przez tego ministra to wszystko może sie przeciagnac a czasu nie ma chodz w BGŻ powiedzieli mi ze na przełolomie sierpnia i wrzesnia beda mili pieniadze ale nie wiem z kat ona miała takie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj