Polecane posty

Chota    12

ile wyciągają ciągniki ursus najbardziej chciałbym widzieć ile ciągnie c360 i 3p ale inne modele tez mile widziane ktoś zna strony z osiągami predkosci ciągników ursus i innymi albo moze ktoś sprawdzał sam ???? odpowiadajcie


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

ale chodzi ci o prędkości maksymalne mozliwe do osiągnięcia czy prędkości na poszczególnych biegach przy nominalnych obrotach silnika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Chodzi ci o prędkość jazdy na tej stronce jest napisane prędkości maksymalna nowych ursusów http://www.agrofoto.pl/artykul.php?id=59668

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
ale chodzi ci o prędkości maksymalne mozliwe do osiągnięcia czy prędkości na poszczególnych biegach przy nominalnych obrotach silnika ??

najlepiej to i to ale bardziej chodzi mi o maksymalna


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

ja moja C-330 jechałem najwięcej 27km/h :P


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
A ciekawe ile może wyciągnąć maksymalnie T25 bo w moim licznik nie działa?

 

wydaje mi sie ze też galancie jak kolega jachał t25 to nieźle prób ale nie wiem ile jechał. Myśle że z 25 może z 23 pociągnie :P


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja w t25 na liczniku mam 25km ale jak nim jadę na najwyższym begu to mi sie wydaje ze jedzie szybciej bo kiedyś się ścigałem z bratem U 3512 to t25 jechał szybciej od 3512 na czwórce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
ile wyciągają ciągniki ursus najbardziej chciałbym widzieć ile ciągnie c360 i 3p

Prędkości jazdy na najwyższym biegu przy nominalnych obrotach silnika

C330 - 23,44 km/h @ 2200rpm

C355M - 23,0 km/h @ 2000rpm

C360 - 25,34 km/h @ 2200rpm

C360 3P - 26,1 km/h @ 2250rpm

a prędkość maksymalną można sobie z proporcji obliczyć, tylko trzeba wiedzieć przy jakich obrotach dany ciągnik ma "odcinke" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
C330 - 23,44 km/h @ 2200rpm

 

jak 23,44 km/h ja miałem na liczniku 27 tylko że pedał gazu juz był w samej ziemi i troche pod :P

wtedy zdiełem reczny gaz ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
tylko że pedał gazu juz był w samej ziemi

Podałem prędkość przy 2200 obr/min a to raczej nie maksymalne obroty, więc 27 może być możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@Adki ziel na jakim liczniku???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
@Adki ziel na jakim liczniku???

 

jak na jakim od 30-tki :D:P na prawde tyle jachałem :D chyba ślepy nie byłem widziałem ile jest na licznku :D

 

raz sie ścigałem z wujkiem on był C-330 a ja zetorem 7211 to wujek mnie śmigną :)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

3512 wyciągnął mi około 27 km/h (z rotacyjno :P )


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
wydaje mi sie ze też galancie jak kolega jachał t25 to nieźle prób ale nie wiem ile jechał. Myśle że z 25 może z 23 pociągnie :P
mój kolega mówił że T25 jechał 50km/h ale wątpie czy to prawda

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
mój kolega mówił że T25 jechał 50km/h ale wątpie czy to prawda

 

chyba z górki i na luzie ale wątpie hehe


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
mój kolega mówił że T25 jechał 50km/h ale wątpie czy to prawda

raczej sciemnial to raczej nie mozliwe choc moze i mozna by bylo coś takiego zrobić a jak by coś takiego było to by bylo o tom glosno mi taki kolo sciemnial ze mtz-em jechal 80 kmh ale ja w to nie uwiezylem bo to raczej nie prawda a nawet nie raczej tylko napewno


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

dlaczego niemożliwe?? na luzie z dobrej górki mógł tyle jechac. ja ciapkiem z górki jechałem ponad 40 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ja C 360 z górki jechałem około 42km\h . Motorem kolega mierzył.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

mi kolega liczył to ja biegłem 30km/h ale jak stanołem to nie mogłem wyrobić mój pies biega 45km/h liczyłem mu motorem :P


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
ja 3p to max. 70km/h a normalnie na pełnym gazie 30km/h :D

A ja jechałem sześćdziesiątką sąsiada 120km/h :) oczywiście hamowałem spadochronem. Sąsiad rozbujał ją kiedyś do 140km/h ale popękaly mu linki od spadochronu i musiał pojechać pod taka dużą, duuużą góre żeby sie zatrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj