Fendzior

Co myślicie o Lamborghini champion 135??

Polecane posty

kamin60    1

Niestety nie posiadam takiego ale jeśli chcesz go kupić to nie na telefon, trzeba się przejechać a najlepiej coś zapiąć i dopiero zobaczyć. Widać że jest lekko picowany na sprzedaż zobacz czy silnik ok i kupuj. Można się jeszcze trochę potargować a felgi to miał malowane na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

już Ci piszę ::) mam też championa tylko 150 KM takto niczym sie praktycznie e ciągniki nie róznia. Pytasz o skrzynie nie jest to skrzynie bezstopniowa takie mam przynajmniej odczucie . Widzisz te trzy pomaranczowe guziki na joysicku ? pierwszy z lewej słuzy do zmiany biegów (jezeli ustawisz skrzynie biegów na manual, ale o tym dalej) masz 8 biegów na gorniej skrzyni i 10 biegow na dolnej. Srodkowy guzik zmiana kierunku jazdy przód tył oczywiscie wszystkie biegi i kierunek jazdy mozna zmieniac bez sprzegła. No i teraz tryby skrzyni biegów sa 3 takie tryby , guzik do ich przełaczania jest w podlokietniku (trzeba podniesc ta czarna klape) wiec masz manual , auto , auto eco. Manual - to wiadomo o co chodzi, Auto - komputer sa dostowuje biegi do wykonywanej pracy w polu, auto eco - auto zmiana biegow uzywana w trasporcie, ja generalnie korzystam z manuala czasem auto eco przy transporcie. Awaryjnosc hmm nie miałem narazie z nim wiekszych problemów uzywam go juz 6 lat. Nazlezy pamietac o zalewaniu skrzyni oryginalnym olejem , zalewalem odpoweidnikiem ale jednak sie nie sprawdzil i roznice naprawde bylo czuc. Na co zwrocic uwage przy zakupie :(generalnie są to pierdoły)sprawdz wszystkie swiatla i inne elektryczne rzeczy(naprawde warto),zajrzy do bezpiecznikow czy cos nie jest przypalone, sprawdz czy rura wydechowa nie jest popekana - dosc czesto oto sie zdarza, przy odpalaniu zwroc uwage na wyswietlacz na srodku czy nie pokazuje jakis bledow, sprawdz czy nie ma wyciekow przy tylnym womie i chyba na tyle , wsiadac przejechac sie i samemu ocenic. Ja powiem od siebie ze ciagnik jest mega wygodny swietnie sie nim pracuje, masz wszystko pod reka, silnik sisu co wiecej chciec, a jezeli chodzi o wypowiedz kolegi kamin60 i ze byl picowany raczej sie tym nie sugeruj, felgi napewno nie byly malowane ja w swoim 10 letnim tez mam w takim stanie. Wrazie pytan pisz chetnie pomogę:)

Edytowano przez elku87

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Widzę że ciągnik nie ma górnego zaczepu więc pewnie jest sprowadzany.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

elku87 od kiedy w championach silnik sisu??? to 3 zaworowy silnik sdf a dokładnie 1000.6WT3V a sisu to zupełnie coś innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

no tak masz rację... na silniku jest napisane RISE nie wiedzieć czemu skojarzyło mi się to z SISU :P


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ioheniek    0

kolego elku87 a jak sprawuje sie ten ciągniczek w transporcie, głównie chodzi mi o spalanie planuje kupić do transportu żwiru więc przyczepa z ładunkiem około 20-25 ton jak to widzisz ? i jak sprawuje sie ta skrzynia biegów bo ruóżne opinie słyszałem?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

silnik w transporcie jest oszczędny przy 20 tonach z tyłu prędkość 40km/h spalał około 24- 26litrów , więc myślę ,że nie jest to dużo(moje lambo ma 150km) co do 25 ton powinien spokojnie dać rade a jeżeli chodzi o skrzynie nie mam najmniejszych zastrzeżeń do niej żadnej awarii nie miałem a w transporcie jest bardzo wygodna 18 biegów wszystkie zmienianie pod obciążeniem więc górka nie górka jedziesz jak chcesz:)

Edytowano przez elku87

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ioheniek    0

i to jest spalanie na mth? bo wydaje mi sie trochę dużo, a ile ci pali w cieżkiej pracy w polu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomiz1    0

Fendzior, pytasz jak z awaryjnością.

 

Z tą bezstopniową (bo taka w nim jest o ile dobrze pamiętam) to są jaja. Albo sam jedzie, albo w ogóle nie chce ruszyć. :D U nas były dwa i oba poszły do wymiany na inne. (oczywiście za dopłatą :wacko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Odświeżam. czy jest możliwość regulacji wydajności hydrauliki na gniazdach z tyłu w Lamborghini Champion 135 (2004r) ? Chodzi o to, że w tym sezonie szwagier podpiął do niego belarke i jak otwiera klapę to podskakuje cała prasa i to na wolnych obrotach. Nie można tak pracować, bo mocowania siłowników nie wytrzymają. Na przewodzie zasilającym jest zawór dławiący, ale działa jednostronnie - tzn. przy zamykaniu klapy spowalnia jej opadanie żeby nie uderzała. Z góry dziękuję za mądre podpowiedzi.

Edytowano przez Marcelix

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Odświeżam, bo inaczej się nie da.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odswiezam temat..

odnosnie Lambo Champion 150...znajomy ma takiego do sprzedania a ja wlasnie szukam ciagnika podobnej mocy aczkolwiek przeraza mnie w nim elektronika i automatyczna skrzynia... Mialem okazje nim orac w polu 5 skibowymi plugami z Uni i radzi sobie bardzo dobrze choc puszcza od czasu do czasu czarny dym... przykaldowo pole jest rowne mial ok 1800obr/min caly czas i raz zakopcil i dluzsza chwile nie i tak w kolko..podejrzewam ktorys wtrysk lub te pompki do nich, orientujecie sie co do serwisu i nowych czesci do niego?

Druga rzecz to automatyczna skrzynia biegow...jak go cos 'strzeli' to niektore biegi przezuca ladnie i plynnie a czasem kazdy szarpie i jest dluzsza chwila przerwy zanim przezuci na kolejny...co moze byc przyczyna tego? Godz ogolnie nie ma duzo cos kolo 6500...na co jeszcze zwrocic uwage? Odnosnie uszczelniacza WOM- leje sie z niego olej, jest do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65

 Odświeżam temat koledzy  planuje zakup lamborghini champion 135 jest ktoś z lubelskiego lub rzeszowskiego kto doradzi przy kupnie tej maszyny i pomoże przy kupnie?

Edytowano przez piozz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj