zawadzak

FENDT 716 Vario vs JOHN DEERE 6930 premium vs NEW HOLLAND T7.200 AUTO COMMAND

Polecane posty

zawadzak    1

Pomocy mam dylemat który z tych trzech wybrać prosze o pomoc bo musze podjąć szybką decyzje piszcie prosze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Ale zalezy na czym tobie zalezy :P Rozpietosc cen jest duza ;) Hym kazda marka jest dobra ;) no ale jak wezmiesz tanszy to zawsze tobie kasy na cos innego zostanie :P Wiec proponuje NH ;)


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

I z jednej strony Fendt 160KM i NH o mocy 200KM, jeśli chodzi i moc to stawiam na NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

nie ciągniki mają jednakową moc znamionową 155 KM chodzi o jakość i technologie

 

ciekawe czy drogie jest zawsze dobre i najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

pewnie tak, testy to potwierdzają (Fendt nr 1 pod wzgledem bezawaryjność, JD nr 2 ale NH to juz troche dalej) jeśli Cie stać i wykorzystasz faktycznie ten ciagnik to bierz Fendta badz JD a jeśli nie to NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W innym temacie sam sobie odpowiedziałeś, pamiętasz?

 

" też polecam New Hollanda z tego powodu że to są niezawodne ciągniki weż sobie skrzynie auto command i miej wszystkich i wszystko w d...e bo to solidny ciągnik za rozsądną cene, teraz już od 125 km można sobie bezstopniowom skrzynie wziąść super maszyna raz wypróbujesz nie zamienisz na nic fendt sie chow a nie mówiąc już o jd naprawde polecam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

w top agrze kiedyś było, sprawdzili to w niemczech na duzej liczbie ciągników, nawet wizualnie widac że NH jest gorzej wykonany od JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na temat NH powiem ci że komputer jest do kitu ciężko jest go opanować w instrukcji jest wszystko haotycznie opisane NH pod względem kompa to słabo wypada jedynie ma fajną siatkę menu zbudowaną a tak to to nic po za tym. Ja w swoim NH mam ponad 600 mth i niema żadnej awarii zobaczymy co będzie w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

no ja mam inne odczucia między nh t7 a jd 6090 w nh ma się wrażenie jak by sie siedziało w jakimś przesronnym kokpicie samolotu cichutko normalnie w jak jakimś dobrej klasy aucie i ten podłokietnik a skrzynia malina , a w jd jest jakoś tak przestarzale opanować te orzyciski szok brak ergonomii i duży minus za skrzypienie w środku plastików nie wiem czy mówie dobrze ale moje jest takie odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias6630    3

Jeśli fundusz ci na to pozwala bo bierz fendta masz prawie wszystko w standardzie co do NH często pada w nich elektronikadry.gif nie brał bym JD 6X30 wolał bym poczekać jeszcze trochę i wziąć nowa serie o której piszą tyle na AFcool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

dla mnie NH wygląda wizualnie również ładnie ale przypomina zabawke i wydaje sie ze może sie po chwili rozlecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

jak chcesz mieć lexusa bierz fendta to jest prawdziwa bezstopniówka w nh "bezstopniówka" nie działa jak w fendzie zwłaszcza jak obciążysz ciągnik.. na dodatek paliwożerna przekładnia. lepiej w fendzie 160km niż w autucomandzie 200km. poszukaj gdzieś się wypowiedziałem na temat tych g-wno wartych przekładni i jeszcze nikt nie zaprzeczył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

powiem ci tak kamil41 nie patrz na takie niemieckie testy boone są bezstronne fendt niemiecki niemieckie testy coś mi tu pachnie niemiecką szyderczością popatrz sobie na sprzedarz ciągników fendt jest tylko w niemczech na 1 miejscu na rodzimym rynku zobacz we francji angli we włoszech czy fendt tak sie dobrze sprzedaje i tu jest pies pogrzebany nh jako jedyna marka przebija sie w niemczech w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

mam do czynienia z NH i za wiele dobrego o nim powiedzieć nie moge, NH sie sprzedaje bo jest tani i ktoś musi być wielkim fanem by twierdzić ze jest od JD czy Fendta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

słuchajcie nie ma tak udanej serii ciągników jak t7 moim zdaniem tyle nagród i medali najlepszy ciągnik roku 2008 i 2010 a poza tym ja mam złe doświadczenia ze skrzynią vario kolega sobie kupił fendta 712 chciał zaszpanować no i kupił pochodził nie całe 2 miesiące i ciągnik stanoł na polu skrzynia poszła chłopina teraz w portki trzęsie bo mu gwarancja sie kończy a liczą w euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

po 2 miesiącach poszła skrzynia i nie ma gwarancji?? nie ogarniam

 

sami sprzedawcy NH przyznają że NH jest gorszy od JD czy Fendta ale za to i tańszy, chcesz mieć lepszy ciągnik to płać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

nie no na gwarancji mu zrobili tylko teraz sie boi że jak mu jeszcze raz nawali to z butów go wyzuje ten fendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias6630    3

Od dzisiaj niech kazdy kupuje NH bo ma on auto command i kilka razy został ciągnikiem roku. Skoro tak się znasz to FENDT jako pierwszy zastosował bezstopniówke w ciągniku. Gdyby medale wręczali zawsze jednej firmie to by ich wyrzucili tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

dokładnie tak mi na targach w poznaniu kazali sobie pójśc i porównać dwie marki i dobrze przypatrzeć sie jak są sr€bki podokręcane w fendzie a jak w nh i takich wiele szczegółów wiadomo że porównywać ciągnik td np z 312 to trzeba być paranienormalnym nh ma dużo tych serij droższych i tańszych ale trzeba umieć porównać ciągnik

 

skoro mówisz że ta skrzynia jest taka lipna to dlaczego nh tak mało palą gdyby nie to że fendt wprowadził zmniejszenie pojemności silników to blado by wypadł moim zdaniem to na nie korzyść dla ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

NH 6040 badz 6020 pasuje do porównania z Fendtem 312, moim zdaniem Fendt jest lepszy ale niestety droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

Jak widać ty tego nie umiesz laugh.gif Co ma śrubka do oceny w nh były dorypane a w fendcie ręka odkręciłeślaugh.gif

 

co niby fendt taki drogi że co składany w niemczech i robotnik niemiecki jast najdroższy na świecie , i że ma silnik deutza i skrzynie olejową ??

 

wiesz to klijenci oceniają NH sprzedaje sie świetnie i tak pewnie zostanie bo to firma z ogromnym doświadczeniem i dużym potencjałem technologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj