Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
thug

działalność gospodacza na KRUSIE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thug    196

hej Panowie i Panie czy ktoś prowadzi działlność gosp. i jest ubez w krusie wiem że nie wolno przekroczyć granicy w podatku około 3 tyś to nie problem , być ubezp 3lata w krus przed rozpoczęciem działlnośći ogólnie wiem od strony przepisów chyba wszystko ale chciałbym poczytać coś o tym od jakiegoś praktyka który w tym siedzi

yahooo777    698

Z dochodem musisz sie pilnować żeby nie przekroczyć, dwa razy większą składkę masz naliczaną no i mniejsze profity niż z ZUSu. W KRUS masz doradców od tego którzy muszą udzielić Ci dokładnej informacji na ten temat i tam najlepiej zajdź, bo cały czas szereg zasad ulega zmianie

pasiu66    17

Też się chętnie dowiem od kogoś jak to wygląda w praktyce. Czy jest opcja żeby "uczciwie" prowadząc taką działalność i coś na niej zarobić nie przekroczę tej kwoty granicznej podatku dochodowego?

Wiadomość z agroFakt.pl

thug    196

myśle ze podatek to dobra księgowa i po sprawie, ale czy rzeczywiście da sie na tym zarobić kokosy napewno nie właśnie przez górną granicę a jak przerzucą na zus to już duże obciążenie

yahooo777    698

Ja na ZUSie jestem, zależy z czym ta Twoja działalność miała by być związana bo moja jest w pełni poza rolnictwem

Witek2010    32

Mam takie pytanie. Czy będąc na takiej działalności gospodarczej w KRUS jest wymóg posiadania coś ponad 2 ha przeliczeniowego bo okolicy mi ktoś tak mówił a nigdzie nie znalazłem, że jest inaczej niż na normalnej działalności rolniczej czy min 1 ha przeliczeniowy. Jeśli ktoś się orientuje niech napisze może jest w tym coś prawdy.

thug    196

1 ha ma być i jesteś rolnikiem nic sie chyba nie zmieniło

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować