rybko309

Opony 6.00 - 16

Polecane posty

Klepk995    182

teraz z tymi oponami różnie bywa ale Stomil powinien się okazać dobry i szybko nie popękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david697    0

Polecam ci Petlas bo mam i dwa lata temu 170 zł dobre opony siedmiowarstowe idealne do tura. Mam też 7.50-16 Mitasa i też jestem z nich zadowolony jakieś 5 lat temu płaciłem 220zł.

Nie kupujcie opon BKT tanie ale kilku rolników znam co są nie zadowoleni bo pękają tanie są bo jakieś 90 zł za sztukę

B.ardzo

K.iepskie

T.worzywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

Polecam ci Petlas bo mam i dwa lata temu 170 zł dobre opony siedmiowarstowe idealne do tura. Mam też 7.50-16 Mitasa i też jestem z nich zadowolony jakieś 5 lat temu płaciłem 220zł.

Nie kupujcie opon BKT tanie ale kilku rolników znam co są nie zadowoleni bo pękają tanie są bo jakieś 90 zł za sztukę

B.ardzo

K.iepskie

T.worzywo

 

dobrze to wymyśliłeś BKT

 

ja w c-360 mam opony BFGOODRICH i złe nie są mam je odkąd kupiłem c-360 czyli już 7lat i nie wiadomo ile jeszcze były wcześniej przed tym jak ją kupiłem ale narzekać na te opony nie mam zamiaru bo jeszcze nigdzie nie popękały ani nic smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

JA mam w swoim gracie KAMA (takie jak orginalne we WŁADIMIRACH) twarde dość bo miałem dość przebijania opon na byle krzaku. dość tanie mam je 5 lat już i nic się nie dzieje z nimi niepożądanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

tez polecam Mitasa, u nas juz bedzie z 5 lat a bieznik wyglada jak nowy, no moze 90%, z tym ze nasza stoi na 18, a i jeszcze sa to opony z dosc miekkiej mieszanki,

jesli jestes zainteresowany to mam w galerii jakies zdjecie 60, powinny byc widoczne


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko309    0

Ja zawsze na stomilu jeździłem ale tera to ciężko dostać bo firmy już niema tylne opony ze stomila to też po 15 lat mają a jak nowe opony w końcu ze stara 266 . Być może kupie mitasy bo widzę że dużo się o nich pisze na agrofoto i innych forach . Czekam na więcej propozycji po na wiosnę trzeba by było coś już kupić bo opony z nyski nie wystarczają. Dziękuje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Pisałem ci kolego wcześniej link z bardzo dobrymi oponami ze stomila,mam je od 2007 roku,8-płócienne a więc o większej

wytrzymałości.Mam opony mitasa i jakoś nie widzę by były lepsze od stomila,zwłaszcza że są mniejsze niż opony o tym

samym rozmiarze stomila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko309    0

Dębicy nie mam zamiaru kupować ponieważ wuj 3 lata temu zakupił 2 takie opony do c 360 to po upływie tego czasu bieżnik się star i zaczęły pękać po bokach i mój kuzyn pracujący w serwisie ogumienia nie polecał mi tej firmy .

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ja mam debicy na przodzie juz kilka ladnych lat zeby nie sklamac to jakies 4 lata pewnie i wygladaja jak nowe wiec... rocznie 60 robi ok 250mtg po asfalcie tez sie duzo jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Może miał złą zbieżność?Za niskie ciśnienie w kołach?U mnie się sprawdzają.Drugie takie mam od 2004 we władku,śmigają z turem

i też są na razie bez zarzutu.Opony te kolego są w dwóch wersjach 6 i 8 płócienne,z zewnątrz niczym się nie różnią.Ja mam w obu

ciągnikach 8 płócienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko309    0

ja mam debicy na przodzie juz kilka ladnych lat zeby nie sklamac to jakies 4 lata pewnie i wygladaja jak nowe wiec... rocznie 60 robi ok 250mtg po asfalcie tez sie duzo jezdzi

Być może zależy od modelu i producenta który może się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Bez obrazy ale nie każdy wuj to dobre źródło wiedzy i nie każdy kuzyn to dobry mechanik.Ja piszę z własnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko309    0

Jeśli tak uważasz to też się zastanowię nad kupnem opon z dębicy szczególnie dla tego że są w przystępnej cenie :). Jakie lepsze 6 czy 8 warstwowe ?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko309    0

ogólnie to ja nie mam dużego obciążenia na przednią oś tak z 350 kg .

 

Zapomniałem jeszcze dodać jaki bieżnik będzie lepszy http://www.debica.com.pl/opony/RN był bym wdzięczny jeśli podali byście numer opony z dobrym bieżnikiem chodzi mi o np. ANP-10. jeszcze raz dzięki ;) ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Bierz Mitasa Albo Dębice dziś kupiłem dwa komplety do trzydziestki i dwunastki.Do ciapka kupiłem mitasa a do 12 dębice :D Polecam je !

W 60 ma BKT i kurde pękają pęcherzyki wychodzą też musze po niedzieli jeszcze dokupić komplet mitasa.


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

ja mam DĘBICE w c-330m na tylnych kołach już jakieś 4/5lat i nie pękają mi i nie niszczą się tak szybko jak ktoś pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj