MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

garek    155

mech przeczytaj to co napisałeś bo to się kupy nie trzyma wogóle nie moge ci odpowiedzieć bo twoja wypowiedź jest pozbawiona sensu


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

W zwiazku z tym że na mocy porozumienia ACTA podpisanego dzisiaj w Tokio mamy cenzurę internetu i na prośbę administracji nie będe wiecej zabierał głosu w debacie na ten temat - przepraszam wszystkich urażonych moimi wypowiedziami - pozdrawiam cześć

 

PS - proszę moderatora o doprowadzenie moich wcześniejszych wypowiedzi do stanu poprawności politycznej


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Coś na poprawienie humoru:

 

421471_313683642010748_129157087130072_947550_114885048_n.jpg

 

 

c92c3e3555d06ed5ef06ad98960a3598.jpg?1327585959

 

 

4186483_stop-dla-acta-manifestacja-w-katowicach.jpg

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

gŁUPIE CZŁONY z rZADU mają gdzieś opinnie publiczną. Do następnych wyborów kawał czasu liczą że LUDZIE zapomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

po mordach protestujących widac że pierwszy raz od lat odeszli od kompa :)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

MECHANIZATOR-teraz to mi przypomniałeś obrażonego dzieciaka-jaka cenzura?-może wypowiedzi?-z kolegami na ulicy będziemy dalej dyskutować na wszystkie tematy,byle nie wulgarnie,straż miejska czuwa,co ma ACTA do tego?

a że odejdziesz od komputera to tylko na dobre ci wyjdzie,świat jest również realny,a nie w necie,znajomych to też lepiej nieć realnych a nie na facebooku.

wkrótce będzie 3 lata jak jestem,wróć,używam internetu,jakoś nie uważam żebym był szczęśliwszy,a jak kilka dni nie zaglądam ,chory nie jestem-idzie żyć i bez internetu,a komórkę mam tylko taką co dzwoni i sms wysyła,ekran czarno-biały(zdjęcia wstawiam,ale ich nie robię,zadanie młodego).

 

cenzura w internecie-katastrofa :lol: - aż sobie nie mogę wyobrazić jak się solidarność organizowała-ani internetu,ani komórki :lol: -a widzicie dali radę,obecnie bez portali społecznościowych było by to nie możliwe.

jakaś psychoza z netem jest-ciągnika nie odpali i już pyta się na forum,dlaczego-"pomóżcie ciągnik nie chce zapalić"-TO JEST CHORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@gary to źle? smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Tak to jest chore.

Ja w tym temacie nie mam zdania. jedyne co mi nie pasuje to to że pomimo protestów nie zastanowiono się dłużej nad podpisaniem tego dokumentu. nikt nie doszedł do wniosku że może jednak trzeba by poczekać sprawdzić go lepiej jak w naszych realiach bedzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Tuskowi udało się to co nie udało się nikomu oderwał ich dupska od komputerów i wyszli zobaczyć że poza intenetem też jest życie


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

kiepska prowokacja garek, nastepnym razem postaraj sie bardziej

 

boli cie ze platforma traci poparcie?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

nie nie boli nie jestem za platformą.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

" W imie "nie dla ACTA", czy bylbys takim uprzejmym rozwinac ta mysl, zrzekajac sie "swojej mysli" dla dobra ogolu?"

google i ogień

napewno Niemcy i Austria, prawdopodobnie Słowacja i Holandia


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

coraz gorzej jest wszystko się sypie , teraz wzięli się za internet tyle lat jest bez tej ACTA i jest dobrze a teraz się wszystko zmieniło , miejmy nadzieje że dzięki strajkom ACTA nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
@JJ

no ale zyjemy w demokratycznym panstwie, zobacz ile jest manifestacji- Ci wszyscy ludzie to tez terrorysci?

 

chodziło mi o hakerów a nie demonstrantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Czyli teraz wszyscy z logiem ursusa, zetora, jelonka itd. na avatarze, będą musieli teoretycznie zapłacić karę. Z drugiej strony słyszałem dziś w panoramie że to nie tyczy się tylko internetu ale i rzeczywistości, takich jak zamienniki oryginalnych części. Nie wiem o co dokładnie z tym chodzi ale było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

Ja myślałem że jak kupuje się Ciągnik to wykupuje się te prawa autorskie tak jak jest z muzyką i wtedy masz spokój

Edytowano przez Tanco96

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Klepk a o czym ja mówię ? Co nie którzy politycy przestraszyli się prawdy i naleli w gacie jak na tym filmiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

jak dla mnie dobrze było jak o tej ACTA nic nie słyszałem i lepiej by było by dało coś się jeszcze zrobić by ten internet był taki jak się należy czyli jak dla mnie bez tej całej ACTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj