MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

Junkers    44

Szykujcie się na dyktaturę Tuskaczenki. Wojsko i milicje juz kupił, Media nadal liżą mu d... teraz będzie mógł inwigilować internet.

 

2011 rok - poparcie dla PO 40%, rok 2012 - poparcie dla PO 50%, rok 2015 - poparcie dla PO 60%.

 

Co to za demokracja jak jakiś młot podpisuje umowy decydujące o nas Polakach bez zgody Polaków? Widzę, że w takim razie wybory też są robione niezgodnie z wolą Polaków. Oby za kilka lat naszego rudzielca sądzili jak Tymoszenkę za działanie na szkodę społeczeństwa.

 

ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. A więc zbieramy podpisy pod referendum. To MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd.

 

Jedyne wyjście to rozpędzenie na cztery wiatry starych świń(obalić rząd) i zastopienie ich młodymi ludźmi ze świeżymi poglądami, co to się dzieje to jest horror i niestety będzie coraz gorzej.

 

Teraz czekamy z niecierpliwością na obietnice anonymous, czekamy na informację o świniach politycznych i karze dla tuska i jego parszywego, złodziejskiego rządu, anony zniszczcie ich!!!

(sory za chaotyczność ale to z emocji niestety)


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
W świetle brytyjskiego prawa student nie popełniał żadnego wykroczenia. Nie udostępniał nielegalnych plików, nie trzymał ich na własnych serwerach, co więcej - sam z nich nie korzystał. Niestety, według prawa amerykańskiego, stał się groźnym przestępcą i USA wystąpiły o jego ekstradycję. Sąd w Wielkiej Brytanii stwierdził, że nie ma prawa odmówić, w związku z czym w najbliższym czasie Richard uda się na wycieczkę do Stanów. Może zostać tam dłużej, niż przeciętny turysta - za "piracką" działalność grozi mu 10 lat więzienia. 23-latek zdaje sobie sprawę, że jego proces będzie pokazowy - amerykańskie władze będą chciały wysłać sygnał do cyberprzestępców poza granicami kraju, że to koniec pobłażania - w związku z tym obawia się najwyższego wymiaru kary.

 

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html

 

co za skur%%%%%ynstwo....

 

ciekawe czy identyczna sytuacja spotka wlasciela chomikuj.pl


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

HAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Oto jak premier blisko 40 milinowego kraju w ciagu jednego dnia zrobił z siebie (przepraszam za wyrazenei ale inaczej się nie da) i..... - bo jak inaczej można nazwać człowieka który pomimo dośc sporych protestów społeczeństwa oraz negatywnych opini specjalistów podpisuje międzynarodową umowę ACTA która już w momencie podpisania jest sprzeczna z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości - oto w jaki sposób pryskają "Sny o potędze" Jaśnie nam panującego najjaśniejszego Słońca Peru http://www.rp.pl/art...nym-plikom.html


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a z profilu kancelarii premiera usunięto 7774 wpisów przeciwko umowie acta. pozostały tylko służalczo-lizusowskie komentarze napisane zapewne przez pracowników kancelarii. cenzura bez acta już działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

MECH~

a po co sie wstrzymywac do marca 2013, skoro mozna podpisac dzis i rozmawiac juz po fakcie? :) Na te wyrazenie to uwazaj, zeby ci nie zrobili pokazowego procesu za myslenie nie zgodne z ustawami :lol:

 

no i premier tlumaczyl sie ze usuwali tylko wulgarne komentarze :D smiech na sali co tu sie wyrabia w tym kraju, przekret za przekretem


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ogłupianie w słusznych mediach już nie wystarcza , trzeba jeszcze i w necie otumaniać "durny naród"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

szczerze mówiąc byłem wczoraj wieczorem na profilu kancelarii premiera i wiekszość komentarzy brzmiała "Komentarz ocenzurowany na mocy ACTA" nie wiem co w tym wulgarnego ???

 

Mat - wiem że za to na "i..." moge mieć problemy ale jak inaczej nazwać człowieka który pomimo protestów dla własnych korzysci chce pod przykrywką wprowadzic cenzure w internecie a tymczasem okazuje się że "czarny koń" tej umowy to fikcja i pomimo że ACTA podpisane to szperać nam po internecie nie będą - przynajmniej legalnie - najgorsze jest to że pozostałe zapisy tej umowy zostają przy życiu - między innymi te o ktorych pisałem odnośnie nasion leków i środków ochrony


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Mech~

wiem o co chodzi ;) patrze ze na tych manifestacjach ludzi bylo bardzo duzo, rzad zaczyna sobie pogrywac z ludzmi, wkur^^^ł już między innymi kibiców i internatów, jeszcze jedna dwie takie akcje i moze byc nieciekawie :) Polak duzo zniesie, ale kiedys wkoncu powie stop i wtedy bedzie za pozno dla nieudolnych rządzacych


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale jak mozna tak kłamać że juz tyle krajów UE podpisało to a tu nagle człowiek zza granicy mówi Nie nie nikt jeszcze nie podpisał. Ja tylko się pytam kto i czemu i po co wybrał taki rząd jaki mamy Czy ludzie sa ślepi i tępi i nie wiedzieli co będzie?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Parlament wybralismy my - ja na PO nie głosowałem i dzisiaj mogę to z dumą powiedzieć - a rząd no cóż na wniosek prezydenta ...

 

Mat - a mnie się wydaje że te przegiecie pały właśnie ma miejsce - kilaka minut temu w TV regionalnej gadali że w poznaniu w strone policji polecialy butelki "armatka wodna w pogotowiu" w sobote ogólnopolski strajk kierowców w sprawie cen paliw a w niedziele otwarcie stadionu narodowego na której to imprezie też "będzie się działo" jak zapowiadają organizatorzy "imprezy"


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

oj ludzie ludzie . dopiero coś wam świta w tych łepetynach. od lat stosują wobec polaków BROŃ MASOWEGO ŚCIEMNIANIA (tak jak w piosence martyny jakubowskieij. szczególnie początek pasuje idealnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

co do studenta-to Yacenty powinien się gdzieś zamelinować-Jacku strach ci zagląda do oczu? :D

 

co do środków chemicznych-ochrona nowej substancji czynnej obowiązuje 15lat-potem każda firma może tokową robić i rejestrować własny produkt-wręcz identyczny lecz pod inną nazwą,dotyczy to również leków.

 

części zamienne może każdy dorobić,tylko nie może ich oznaczyć znakiem firmowym innym jak własny,greene już dawno stosuje zapis:"część pasująca do.........".

 

co do odmian-ochrona już obowiązuje-przecież są opłaty nasienne-piractwo w tym wypadku to sprzedaż sąsiadowi bez zezwolenia właściciela odmiany,na cele inne jak paszowe.

 

tak że nie przesadzajcie z nad interpretacją ACTA-to wszystko już praktycznie obowiązuje-tylko nie wiadomo kto tego ma pilnować.

 

myślicie że jakby to tak wyglądało jak ktoś wyżej pisał to firmy-koncerny by sobie nie strzeliły w kolano-to im zależy na tym żeby sprzedać swój produkt,jeśli podniosą cenę powyżej progu(opłacalności)to kto im to kupi.druga sprawa:monopol też jest przestępstwem.

 

nic to dla nas w praktyce nie zmieni-szkoda tylko że tak cichcem to było zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

petycje to było podpisywać 10 października ubiegłego roku, no ale niektórzy dopiero teraz zauważyli swoja rękę w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

kwestia tylko taka ze te wszystkie petycje które maja coś rzeczywiscie zmienic musza byc zebrane na pismie z podaniem numeru dowodu osobistego itp - wiec te internetowe petycje to podpucha


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

kto zarobi na nie wprowdzeniu ACTA ? czy to nie jest tak że właściciele witryn internetowych boją się tego jak ognia bo im ilość kliknięć może spaść ?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

gary ja odwrócę pytanie kto zarobi na wprowadzeniu ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

dlaczego odwracasz pytanie ? a nie odpowiesz na moje ?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

oni chcieli akta..

mają dwadzieścia tyś. na miesiąc to stać ich na programy muzyke softy itp. nowe orginały.

Mnie nie - benzyna po 6zł za litr, drogie programy soft. itp. jak ktoś z miasta co ma 1000pln ma żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no dobrze niech ci będzie - według mojej oceny osoby które mogą zarobić na wprowadzniu ACTA to

 

- tak jak pisałeś właściciele portali internetowych na których bedzie mniej ludzi (ze strachu)

 

- piraci z karaibów

 

- i.... no dalej to nie wiem - ale mam nadzieję gary że jako twardy elektorat platformy mi to uświadomisz


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj