MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

StasiekS - to skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ?? Sam napisałeś że "ACTA natomiast pozwala jeszcze administratorom sieci rozstrzygać ten problem czyli jeśli uznają, że ktoś udostępnia filmy bez zgody będzie mógł odciąć go od internetu." co równa się z cenzurą ponieważ np pojawi się w necie filmik pokazujący korupcję w jakimś urzędzie - ale z powodu że zastosowano tam muzykę jako podkład na mocy praw autorskich wg ACTA film ten zostanie automatycznie zablokowany - lub inny przykład w takim filmiku przez przypadek pojawi się logo coca-coli więc znów na mocy "praw autorskich" filmik zostanie zablokowany "jeszcze w sieci" i wszystko co filmik zawierał z tresci merytorycznej zosatnie usunięte dla dobra praw autorskich - czy to nie jest cenzura ???

 

inną sprawą jest to ze premie rządu wyłonionego z legalnie wybranego parlamentu zachowuje się jak pierwszy sekretarz KC PZPR - może za kilka dni zamiast słów "nie ustąpimy wobec szantażu hakerów" usłyszymy z ust jaśnie oświeconego słońca peru słowa "z kontrrewolucją się nie dyskutuje - do kontrrrewolucji się strzela" ciekawe czy wtedy też będziesz twierdził że chodzi tylko o piracenie w necie

 

EDIT

Zapomniałem jeszcze dopisac że pierd...nie że umowe musi jeszcze ratyfikować sejm i prezydent to kpina w żywe oczy - w jaki sposób sejm ma zablokowac ratyfikację skoro większość ma koalicja która dla swojego guru zrobi wszystko - nie mówiac juz o osobie prezydenta

 

a tutaj do poczytania o konsultacjach "społecznych" które w sprawie ACTA sie niby odbywały http://di.com.pl/news/43079,8,Wiemy_z_kim_rzad_konsultowal_przyjecie_ACTA.html


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Tak patrze patrze i chyba nic z tych protestów nie będzie ku**a ,ale sobie Polacy rząd wybrali ,ale wiedzieli że tak będzie po poprzednich rządach i ku**a mać wybrali jeszcze raz tych samych idiotów ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

Mechanizator --> ty się lepiej zajmij problemem refundacji leków, Krusu, wysokich cen paliw i nawozów, a nie odciągasz uwagę publiczną od ważnych spraw bo trzęsiesz się że ci torrenty z grami zamkną.

Są ważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

przyglądam się waszym dyskusjom.

Szanujemy intelektualne prawa własności, ale nie zgadzamy się z ingerowaniem w wolność słowa.

Włączamy się do akcji, cieszymy się, że aktywnie bierzecie udział w dyskusjach.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

drogi marku - skoro ty ściągasz gry przez torrenty to twój problem mnie stać zeby kupowac je legalnie - i nie bądź większym hipokrytą niż premier ok - bo widocznie najłatwiej tobie posadzic mnie o piractwo niż podac jakieś sensowne argumenty za wprowadzaniem tego aktu prawnego w naszym kochanym kraju - no chyba że takie argumenty znasz to nam je przedstaw


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Mechanizator --> ty się lepiej zajmij problemem refundacji leków, Krusu, wysokich cen paliw i nawozów, a nie odciągasz uwagę publiczną od ważnych spraw bo trzęsiesz się że ci torrenty z grami zamkną.

Są ważniejsze rzeczy.

 

Nie rozumiesz do końca o co chodzi, tutaj internet jest tylko małą częścią całości. Internet to początek, niedługo będzie tak, jak z tą firmą co produkuje oryginalny roundup, poczytaj - dowiesz się. Monsanto(i temu podobne twory) JESZCZE nas nie dotyczą, ale to może się zmienić.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

przyglądam się waszym dyskusjom.

Szanujemy intelektualne prawa własności, ale nie zgadzamy się z ingerowaniem w wolność słowa.

Włączamy się do akcji, cieszymy się, że aktywnie bierzecie udział w dyskusjach.

 

W końcu, co proponujesz?

 

"Observer

 

najlepsze jest to, że wszyscy dyskutują o bzdurach, prawdziwe zagrozenie to firmy technologiczne ( lekarstwa, żywnosć, nasiona – wypieranie roślin prze nasiona zmodyfikowane genetycznie – niedługo nie będzie normalnego ryżu, kukurydzy, bawełny, opatentowane świnie – na zasianie owsa będzie potrzebne wykupienie licencji od jedynego dostawcy. Prawa autorskie dla twórców “rozrywki” to pikuś w tym wszystkim."

 

może tak: http://referendum-acta.interia.pl/referendum


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Ciekawe moze byc to, ze jak wszyscy zaczna zrec GMO, to wystarczy wpuscic do ekosystemu "zhakowany" kod i.... wszyscy sa chorzy, musza sie szczepic itp. itd. (to tak odnosnie refundacji lekow). Taka prosta kontrola nad stadem. A jak cie nie stac to idziesz do popielnika(systemowi emerytalnemu, KRUS, ZUS jest to na reke). Fantastyka? W dzisiejszych czasach raczej nie.

Edytowano przez kartofelz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
StasiekS - to skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ??

A gdzie napisałem, że jest dobrze i ACTA jest fajne? Tusk także wiele do gadania nie ma bo gdyby nawet posłuchał narodu i nie podpisał tego to i tak będzie to obowiązywać w Polsce bo należymy do UE która wyraziła zgodę na to. I gdyby nie zamknęli największych pirackich stron to wszystko przeszłoby to bez większego echa. A założę się, że większość protestujących ma gdzieś cenzurę tylko martwi się gdzie będą oglądać Dr. House albo skąd ściągać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

StasiekS o ile mi dobrze wiadomo to Unia tego dokumentu jeszcze nie ratyfikowała a nasi zachodni sąsiedzi odłozyli ten temat zeby mu się lepiej przyjżeć - a szwajcarzy odrzucili całkowicie - więc nie mów że nie podpisanie nic nie zmieni - i nie badź hipokrytą - przeczytałeś chociaż tekst umowy ACTA ???


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A gdzie napisałem, że jest dobrze i ACTA jest fajne? Tusk także wiele do gadania nie ma bo gdyby nawet posłuchał narodu i nie podpisał tego to i tak będzie to obowiązywać w Polsce bo należymy do UE która wyraziła zgodę na to. I gdyby nie zamknęli największych pirackich stron to wszystko przeszłoby to bez większego echa. A założę się, że większość protestujących ma gdzieś cenzurę tylko martwi się gdzie będą oglądać Dr. House albo skąd ściągać gry.

 

Czytałeś w ogole tę umowę?? Kwestia internetu to zaledwie kropla w morzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manna    0

Mnie osobiście jeden zapis w ACTA niepokoi - ten sugerujący że dostawcy treści mogą kontrolować i raportowac poczynania userów - nie muszą ale mogą NIe wiem czy to jest zgodne z polskim prawodawstwem ale mam wątpliwości... To tak jakby skłaniać wodociągi miejskie to monitorowania poczynań odbiorców w ich wannach - a nóż chcą kogoś utpić!

 

Tak czy inaczej nasz przewspaniały rząd sam postawił się w idiotycznej sytuacji. Podpisze - źle bo to bubel prawny budzący same wątpliwości i wprowadzający potencjalnie niebezpieczne rewelacje. Nie podpisze - ugnie się przed terrorem internetowym niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Ciekaw jestem co ma do powiedzenia Watykan nt. aborcji w imie poszanowania wlasnosci intelektualnej - nasion. A moze on tez jest beneficjentem ACTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

Mechanizator --> akurat w gry nie gram a jak kiedyś grałem to kupowałem orginalne, filmów nie ściagam bo je mam w tv oraz VOD, muzyki słucham w radiu z samochodzie.

Także ograniczenie piractwa mnie wcale nie obchodzi w przeciwieństwie do 99,99% protestujących których tylko to interesuje.

 

A co to samego twojego protestu to może i bym go poparł gdyby to coś przynosiło.

 

Jak się robi takie protesty to chyba po to żeby ktoś to zauważył i trzeba mieć jeszcze jakąś siłę persfazji.

Czy ty naprawdę sądzisz że twoje protesty na forum rolniczym gdzie 80% użytkowników to gimnazjaliści kogo kolwiek z poza forum zainteresują?

Kto z rządu wie o takiej stronie? Czy ktokolwiek wie o tym proteście? Poinformowałeś kogoś z rządu?

To takie nabijanie postów o którym nikt poza forum nie wie.

Więc jaki to ma sens, do kogo poza kilkoma dzieciakami to dotrze.

 

Ja mam ważniejsze rzeczy na głowie niż takie puste dopisywanie się do wątku. Bo ta cała akcja interesuje rząd (ba nikt o niej nie słyszał) tyle co wątek czy lepszy jest JD czy NH.

 

Lepiej się zająć ważniejszymi rzeczami niż tworzenie tematów zastępczych. Droższe podatki, spółki wodne, paliwo prawie po 6zł, nawozy, sprzęt itd. I ma mnie jeszcze interesować jakiś protest o którym wie garstka wtajemniczonych osób, którym chodzi o to że nie bedzie gdzie ściągnąć nowego odcnaka Mody na sukces.

Edytowano przez marekgizio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

z zdajecie sobię sprawę z tego, że ten cały anonymus to kolesie którzy te całe ACTA wymyślili? jeszcze przed atakami sprawa była otwarta Bonin chciał rozmawiać, a teraz w waszej "obronie" zrobili atak na polskie strony i są nikłe szanse że go nie podpiszą, że wasze protesty, petycje czy inne czasami denne akcje coś zmienią. Oni specjalnie perfidnie podjudzili nasz rząd aby mieć pewność, że ACTA zostanie przez RP podpisana. Cała operacja trwa od 2008 roku, cały czas Polska miała otwartą furtkę i spora grópa analitykow widziała RP w gronie Niemiec, Holandii, Austrii i Słowacji, ale te "obronne" ataki w imię wolności słowa wszystko spierniczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no nie wiem czy portal którego konkurs był objęty patronatem ministra rolnictwa jest niezauważalny w polskim internecie

 

a skoro jak sam twierdzisz masz wazniejsze rzeczy do roboty to idz je robić

 

JJ - a znajdź mi post w którym popieram "hakerów" ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

@marek

wez nie przesadzaj z tymi procentami, bo wyciagnales je sobie z kosmosu i kazdego kto jest przeciwko acta porownujesz do malolata ktoremu tylko w glowie gry (oczywiscie ty sie masz za tego ktory jest ponad TYM :))

 

jakbys troche poczytal o tej sprawie to bys teraz takich farmazonow nie wypisywal, sa protesty, petycje w internecie, sa manifestacje praktycznie w kazdym miescie (rzad trzeba poinformowac ze ludzie manifestuja bo nie widza?), co dalej, malo? moze czolgami mamy do wawy wjechac, wtedy jeden z drugim zrozumieja ze moze faktycznie trzeba ludzi posluchac?

 

zajmij sie swoimi "wazniejszymi" sprawami, a jak bedziesz chciał cos dopowiedziec do sprawy to poczytaj rozne zrodla, a nie operujesz jakimiś procentami wyssanymi z kosmosu, pozdrawiam

 

@JJ

Nie wiem co mam o Twoim poscie sadzic, ale sam fakt ze do niedawna bylo zerwo wzmianki w mediach o tej ustawie jest dosc dziwny. A premier jest sprytny, jesli by atakow nie bylo to sprawa by przeszla po cichu, teraz wykorzysta sytuacje, odwroci kota ogonem i powie ze po ostatnich wydarzeniach trzeba zaostrzyc przepisy

Edytowano przez Matey

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
JJ - a znajdź mi post w którym popieram "hakerów" ??

 

prowadziłeś jakąś akcję stop ACTA przed atakami hakerów? nie mowię o tych ostatnich tylko tych z przed 20.01.2012 r? bo na fali tych ataków wywiązał się nurt w sieci stop acta który jest marionetką w rękach anonymus i/oraz grupy tworzącej ACTA i czy tego chcecie czy nie to nieświadomie ich popieracie. ;) A dokładnie o to im chodzi.

oficjalnie anonymus przyznał się do ataków na serwery rządu dlaczego rząd USA ich nie wydał RP? bo mu na tym zależy aby mieć wasala z RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

@JJ nie wiem czy zauważyłeś ale temat został założony przed atakami "hakerów" na strony rządowe - a założyłem go nie dlatego że usłyszałem w necie że hakerzy zaatakowali tylko dlatego że dotarła do mnie informacja że takie porozumienie ma zostać podpisane - to prawda ze działania nad tym dokumentem były prowadzone jawnie od dwóch lat ale po jego wstępnej ratyfikacji jakoś ktoś postarał się aby zbyt wielu ludzi o tym nie wiedziało

 

 


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mechanizator --> akurat w gry nie gram a jak kiedyś grałem to kupowałem orginalne, filmów nie ściagam bo je mam w tv oraz VOD, muzyki słucham w radiu z samochodzie.

Także ograniczenie piractwa mnie wcale nie obchodzi w przeciwieństwie do 99,99% protestujących których tylko to interesuje.

 

A co to samego twojego protestu to może i bym go poparł gdyby to coś przynosiło.

 

Jak się robi takie protesty to chyba po to żeby ktoś to zauważył i trzeba mieć jeszcze jakąś siłę persfazji.

Czy ty naprawdę sądzisz że twoje protesty na forum rolniczym gdzie 80% użytkowników to gimnazjaliści kogo kolwiek z poza forum zainteresują?

Kto z rządu wie o takiej stronie? Czy ktokolwiek wie o tym proteście? Poinformowałeś kogoś z rządu?

To takie nabijanie postów o którym nikt poza forum nie wie.

Więc jaki to ma sens, do kogo poza kilkoma dzieciakami to dotrze.

 

Ja mam ważniejsze rzeczy na głowie niż takie puste dopisywanie się do wątku. Bo ta cała akcja interesuje rząd (ba nikt o niej nie słyszał) tyle co wątek czy lepszy jest JD czy NH.

 

Lepiej się zająć ważniejszymi rzeczami niż tworzenie tematów zastępczych. Droższe podatki, spółki wodne, paliwo prawie po 6zł, nawozy, sprzęt itd. I ma mnie jeszcze interesować jakiś protest o którym wie garstka wtajemniczonych osób, którym chodzi o to że nie bedzie gdzie ściągnąć nowego odcnaka Mody na sukces.

 

 

Czytałeś zapisy ACTA? nie odnoszą sie tylko do internetu. Internet to kropla w morzu innych beznadziejnych, inwigilujacych przepisów!

 

 

 

JJ@ skad takie info masZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

nie wierze w to, anonymous nie wzieli sie "tak o" przed samym podpisaniem acta, jaki sens mieli by blokowac strony fbi czy brazylijskie?

po drugie w swoim filmiku nawolywali Polakow do wyjscia na ulice, jaki by to mialo sens gdyby anonymous to w rzeczywistosci byli tworcy acta?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Ten film wideo zawiera treść od partnera EMI, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich. :lol: Nie trzeba nam ACTA bo to już jest :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj