MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

andrzej2110    535

Na koniec grudnia czytałem przepowiednie jakiegoś jasnowidza i on przewiduje w Polsce że będzie blisko wybuchu wojny. Teraz już wiem jaki ma być jej powód...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proponuję jutro o tej samej godzinie co dziś akcję z większym rozmachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Dziś dałe, d... bo dopiero zobaczyłem apel Bobka jak już byłó po 19, ale jutro przyłączam do waszej akcji.

 

Admin, ma nas w d..., zresztą wystarczy poczytać w jego profilu ''o mnie'' i tu cytat '' bo ja to agrofoto, a agrofoto to ja''. Totalny egoista, ważne aby kaska leciała :/


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

a tu raport z tego co zauważyły media po naszej akcji w warszawie http://tvp.info/info...w-kraju/6291909

ze środka wyglądało to zupełnie inaczej.... finalnie poleciały jaja na budynek parlamentu

 

Panowie..... sza! bo zaraz będą banany w promocji;p ;d

Edytowano przez ahme999

-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Dokładnie teraz myśle sobie że af sie rozsypuje pomału że mody takie rzeczy gadają ... Cóż zrobić..

Nawet Admin tu nic nie napisał jako że jest 13 stron tematu bo poprostu ma nas w du***. Tyle mam do powiedzienia.

Moim zdaniem jeżeli ta ustawa wejdzie to myśle że nie na długo bo przecież będą ludzie protestować i nie da sie tak zyć to jest 21 wiek a nie jak pod koniec 20 wieku tylko nie liczni mieli neta.

Przecież jak by zablokowali muzy ściągać bo nie mam uprawnień czy coś to myśle ze np radia też by podupadły.

Pozdrawiam i mówie stanowczo ACTA Niee !!

Edytowano przez Marcincc360

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co jak co, ale bankowo idą za tym pier*olonym ACTA jakieś przekręty, polityk ma swój interes w tym, "zawsze mu mało", bo nie wieżę że tak od co chcą wprowadzić tą ustawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

moim zdaniem więcej szumu wokół tej całej ACTA-y niż to warte.

zawsze,za każdego rządy był temat zastępczy-aby tylko nie zajmować się rzeczami ważnymi.

ja sobie ACTA głowy nie zawracam-są w życiu ciekawsze sprawy,błahe a ciekawsze,już żeby nie wspominać o ważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Wiesmag - każdy ma na ten temat wyrobione zdanie - i masz do tego prawo

 

kwestia tylko taka że skoro ta umowa ma dotyczyć także po cześci sfery rolnictwa (nie tylko zasłaniania znaczków firmowych na zdjeciach) to wielu użytkowników TEGO bądź co bądź rolniczego portalu chciało w jakikolwiek sposób poprzeć akcję protestacyjną przeciw ACTA - i problem nie jest w tym że administracja TEGO portalu nie poparła ogólnointernetowego protestu - tylko problem polega na tym że administracja olewała was jako użytkowników którzy z TYM portalem się utorzsamiają/li i za jego pośrednictwem chcieli wyrazić swoją opinię na ten temat -więc skoro administracja nie utożsamia się z nami to nie widzę powodu dla którego my powinniśmy się tak bardzo utożsamiać z TYM portalem

 

- a gdyby chodziło o ustawę wprowadzajacą likwidację gospodarstw ponizej 5 ha to jak zachowała by się administracja ?? w ten sam sposób chowając głowę w piasek ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Chciałem odtworzyć Wikipedie to już nie ma tej strony na stronie i i filmów online też już się nie da oglądać

 

proszę o ACTA z aktualnościami: Wikipedia

 

Może się będziecie śmiać, ale jest to raczej początek końca świata kapitalistycznego i w jego następstwie - panowanie koncernów. Gorzej niż u Orwella. :(

http://wyborcza.pl/1,75478,11024769,Warszawiacy_wyszli_na_ulice__Tlum_przeciw_ACTA.html

http://premier.net.pl/

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/522735,Jak-polscy-politycy-glosowali-ws-ACTA-Zobacz-liste-

Edytowano przez wiesaw

samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:lol: gdyby wybory miały coś zmienić byłyby zakazane. Wielkie korporacje chcą przejąć kontrolę nad uprzemysłowioną częścią świata wraz z ich rządami, przeszkadza im w tym wolny internet. Dzisiaj internet a jutro prawa autorskie na nasiona i rasy zwierząt nie będziecie mogli siać swoich najlepszych odmian tylko kupować prawa autorskie od kilku korporacji na świecie, jakie to piękne i nowoczesne, a kamery będą wszędzie aby obywatel nie zrobił sobie krzywdy, tak troszczy się władza o obywatela. Śp. Bareja by tego nie wymyślił. :blink:


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Bedzie jak w Matrixie albo Equilibrium albo poprostu Seksmisji - sterylizacja, wez pigulke, wez pigulke. Juz nie bedzie Karguli i Pawlakow. "Sprawiedliwosc bedzie juz po ich stronie". Big Brother nadchodzi, Big Brother wszystko widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@MECHANIZATOR-mam własne zdanie i je wypowiadam(puki mogę).

z ACTĄ jest nie do końca jasne,a jak nie jest jasne to chodzi o grubą kasę,jak zawsze kosztem innych.

wiadomo że internet do końca wolny nie może być,bo by się cuda działy,sam wiesz jak jest z przestrzeganiem regulaminu na AF,a jaka to skala.

próbują coś uporządkować-szkoda że nieudolnie.

 

po jednej i drugiej stronie jest trochę racji-jak z trzema prawdami:"moja prawda,twoja prawda,a i tak wychodzi gó..o prawda.

 

zobaczcie jak stało się cicho o ustawie refundacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

Sami nic nie możemy, chociaż zawsze w kupie siła :/ Myślę czy sprawa z podpisaniem tej całej umowy może ma za zadanie odwrócić uwagę ludzi od cen paliwa (diesel prawie 6zł/l to już kpina) i kryzysu choć z drugiej strony pozwoli to na zamkniecie niewygodnych wypowiedzi w necie. Może dojdzie do tego co kiedyś z PiS-em i pod naporem wypowiedzi publicznej o ile jej tez nie zakażą PO będzie musiało odejść. Może najlepszym rozwiązaniem będzie udostępnianie wypowiedzi, zdjęć z podpisem ...

 

- "Zezwalam na swobodne użytkowanie i kopiowanie moich wypowiedzi za darmo, bez mojej zgody o ile nie zostaną one zmienione merytorycznie."

(czy bynajmniej coś w tym stylu :P )

Edytowano przez tores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

heh czy ja wiem o ropie to i tak każdy widzi co się dzieje jeżdżąc samochodem a ust. refundacyjna ostatnio coś przebąkiwali o niej. :) Wątpię żeby to było umyślnie teraz wypuszczone do p0ubliki moje zdanei to takie że wszyscy chcieli w tajemnicy zrobić i już było blisko lecz jednak zrobił się mały przeciek to tak jak dziura w wale malutka a po godzinie już wyrwa na kilka metrów tak samo jest teraz zrobiła się afera na całą polskę to dobrze zobaczcie ludzie jaki prezenty wam PO robi Acta, ON, NFZ, same katastrofy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

CO tu dużo gadać to dopiero początek zobaczycie. Skoro oni nie patrzą na głos ludu to co będzie dalej? Gdzieś czytałem że pół miliona internautów się burzy. Coś mało. Ale wiadomo jak statystyki wyglądają. I hmm dziwi mnie fakt tak jak was że Yacenty ma to wszystko gdzieś. Nic sie nie wypowiedział czy jest za czy przeciw dziwne to wszystko.

Ps napisze mi ktoś o co chodzi z tymi udziałami AF?


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Ja osobiście nie tyle boję się o ACTA bo dla mnie to duża chmura mały deszcz jedyne co mnie martwi to że rząd coraz bardziej ma nas głęboko w du*ie, nie liczy się z niczyim zdaniem. Boję się co będzie dalej od wyborów ostatnich Tusk strasznie się rozbrykał dużo rzeczy wprowadził takich nie pewnych chce się KRUSOWI dobrać do tyłka ten NFZ no i wreszcie cena ropy która jest czymś niewyobrażalnym. Aż strach się bać co dalej wprowadzi w życie chyba trzeba zacząć inwestować w złoto bo teraz to i złoty nie pewny. Oj Panowie czyję że ten 2012 nie będzie dobry bo na razie dobrze się nie zapowiada. :(

 

No też mnie to dziwi ale szczerze całe Af trochę się pozmieniało na początku jak zacząłem tu wchodzić jakieś 2,5 roku temu to rzeczywiście P. Jacek więcej się udzielał a teraz cicho spojrzałem dziś czy się loguje- loguje się więc dziwi mnie to tym bardziej. A z tymi udziałami AF to też mógłby ktoś rozwinąć temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Widzę, że większe oburzenie jest dla tego, że pozamykają pirackie strony z darmowymi filmami i Windowsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

To co powiedział ostatnio europoseł Marek Migalski wyjaśnia wszystko na ten temat Zostaje tylko załamać ręce nad tym w jaki sposób są sprawowane rządy -posłowie głosują nawet nie wiedząc za czym No ale ważne że dieta się zgadza A skoro juz zagłosowali za to teraz głupio sie przyznać że nie wiedzieli co przegłosowali i ida w zaparte i przeciez nie ulegną głosowi ogółu społeczeństwa (czyli szantazowi jak to nazwał dziś Tusk) Teraz rozdmuchany jest problem ACTA ale czemu nikt nie wspomina o pakiecie klimatycznym podpisanym przez Tuska kilka lat temu? Dlaczego media o tym uparcie milczą że od 2013 roku prąd pójdzie co najmniej o 30 % w górę i konsekwentnie bedzie drożał? Kto to wytrzyma w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

STasiek nie o to chodzi. Mam oryginalnego Windowsa gry też kupuje oryginalne. Fakt muzykę ściągam ale nie wyobrażam sobie ze wydam 50zł na płytę danego muzyka gdzie podoba mi sie tylko 1 utwór. Tu chodzi o wiele więcej niz tylko strony pirackie. Może faktycznie nic sie nie zmieni jak to wejdzie w zycie ale przed nami 3 lata rządów tuska (jak dobrze liczę) wiec jest sie czego bać.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Zastanawiam sie czy jak "opatentowany" byk (z zagrody obok, oczywiscie ze nie moj) ulzy sobie na pastwisku, to czy mam go zabic, zrobic krowie skrobanke, zabic ich oboje czy pozwolic sie narodzic niewinnemu cieleciu narazajac sie na bycie nieswiadomym przestepca?

 

Wersji moze byc wiele.... Przeciez mogl to zrobic byk nieopatentowany.

W takim niejednoznacznym przypadku rozsadnym chyba bedzie zrobienie testu na ustalenie ojcostwa.

A co w momencie gdy po wiosce lata wynajety, napalony inseminator i na zlecenie korporacji robi krowom dobrze?

 

Ciekawe co na to wlasciciele kurnikow, tutaj kazdy numerek koguta moze troche kosztowac.

 

Boni mowi, ze polskie prawodawstwo jest juz dostosowane do ACTA, i nie bedzie trzeba nic zmieniac. Klamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

skoro nic nie zmienia w prawie to po co to wprowadzac? bo tak chce unia :)

 

swoja droga, czytalem dzis przepowiednie Jackowskiego (poprzedni rok sprawdzil mu sie prawie idealnie) jesli w tym roku ma podobna skutecznosc jak w 2011 to do czerwca jestesmy bankrutem tak jak Grecja :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Może faktycznie nic sie nie zmieni jak to wejdzie w zycie ale przed nami 3 lata rządów tuska (jak dobrze liczę) wiec jest sie czego bać.

Tusk i tak nic nie poradzi. ACTA musi jeszcze przejść przez Sejm i Prezydenta. Nawet jeśli nie przejdzie to i tak będzie obowiązywać ponieważ UE ją przyjęła. A prawo UE ma pierwszeństwo przed Polskim. Więc i tak już nic nie zrobimy.

Nie bójcie się także o to, że policja i korporacje będą inwigilować każdą stronę www na świecie ponieważ jest to niemożliwe fizycznie. Pamiętajcie, że problem ACTA jest wyolbrzymiany przez internautów aby był lepszy efekt.

 

Boni mowi, ze polskie prawodawstwo jest juz dostosowane do ACTA, i nie bedzie trzeba nic zmieniac. Klamie?

Nie kłamie. Zgodnie z polskim prawem możesz ścigać kogoś za to, że umieścił Twoje zdjęcie na forum albo na filmiku leci twój utwór muzyczny. Tylko, że wszystko musisz robić drogą sądową albo dogadać się z tym co łamie prawo lub administratorem strony aby to usunął. ACTA natomiast pozwala jeszcze administratorom sieci rozstrzygać ten problem czyli jeśli uznają, że ktoś udostępnia filmy bez zgody będzie mógł odciąć go od internetu. A Wikipedia, Google czy Facebook walczą z ACTA nie dlatego, że to ogranicza wolność tylko dlatego, że będą musiały dzielić się kasą z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

To licencja na sperme byka/knura/koguta czy nawet szynszyla jest juz w polskim prawie?

Na jakiej stronie mozna znalezc wykaz? A sa rasy OpenSource? Czy mozna ingerowac w "kod zrodlowy" licencyjnej krowy pokrywajac ja bykiem OpenSource uzyskujac remix?

Kupujac jakis utworek mozna robic z niego remix? Np. kupujac buty Pumy, lubie robic sobie w nich wywietrzniki, odcinajac wierzchnia czesc buta pozostaje podeszwa ktora przykladam do stopy a nastepnie wzystko okrecam sznurkiem od snopowiazalki. Czy naruszylem prawa autorskie? A moze w takiej sytuacji kwalifikuje sie do grupy podatkowej artystow i tworcow?

 

Jesli mozna robic remix to oplate licencyjna place tylko raz przy nabyciu towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

widzę ostatnio że na różnych forach pojawili się goście tacy jak @stasieks. ich zadaniem jest negowanie wszystkich wypowiedzi anty -rządowopeowym. nie wiem ile im płacą ale do roboty to się na pewno przykładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj