MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

jacus    3039

jacus, w tej ustawie chodzi o ochrone danych intelektualnych, wiec czy ci sie to podoba czy nie pod to podchodza wszelkie loga marek, dodatkowo chca tez sprawdzac jaka muzyke masz na telefonie i co nosisz na swoim pendrajvie, u Ciebie tez to sprawdzaja od kilku lat

ja 18 lat to juz ponad 2 razy skonczylem wiec telefon sluzy mi do dzwonienia[a gluchawy jestem i bez sluchawek w uszach,a wy za pare lat bedziecie plakac nad swoja glupota]pendraiv-co to jest ??? [czasami lubie udawac glupiego].

 

prezentujecie moralnosc kalego-kali ukrasc krowe-dobrze, kalemu ukrasc krowe-zle. niedawno tu bylo wielkie halo bo paru gowniarzy wstawilo zdjecia z af na swoich profilach na nk- i juz policja, prokurator,administratorzy usuwali zdjecia, a tu chodzi tylko o dziesiatki miliardow dolarow dla miedzynarodowych koncernow medialnych a wy popieracie ich okradanie.

 

zreszta wiezienia sa przepelnione a dziesiatki rowerzystow[na 2 gazach] i alimenciarzy czeka na wolne miejsce,wiekszosc sedzi to kobiety w okolicach 60 i maja kiepskie rozeznanie w nowoczesnych technologiach, wiec niby kto,jak i kiedy sie zajmie milionami internautow


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Podpisujac sie pod "Nie dla ACTA" (mam wrazenie), ze zgadzacie sie na jeszcze ciezsze "dyby". No coz tak poprostu uwazam...

 

(Wyzsza swiadomosc)

 

niby czemu? dyby bedziemy mieli wtedy, kiedy Polska podpisze acta i bedzie mial je zalozony kazdy, bez wzgledu na to czy probowal z tym w jakis sposob walczyc czy sie biernie przygladal

 

jacus

To wszystko jest przykrywka, pod tym kryje sie tak jak pisałem, kontrola wszystkiego co robisz, twoich maili, twoich danych w komputerze, gdzies czytalem ze calkiem mozliwe jest monitorowanie twojego polozenia dzieki twojemu GPSowi w samochodzie. Żeby nie bylo, piractwa nie popieram, ale neich to bedzie jakos jasno uregulowane, a nie kilku wazniaków wymysli ustawe za zamknietymi drzwiami i chca ja na sile po cichaczu przepchac...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pami%C4%99%C4%87_USB


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

+1 petycja podpisana

 

 

 

@jacus nie próbuj być mądrzejszy, albo jesteś z nami albo przeciwko nam??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Cytat "okrojony" nie zmnieniony.

 

niby czemu? dyby bedziemy mieli wtedy, kiedy Polska podpisze acta i bedzie mial je zalozony kazdy, bez wzgledu na to czy probowal z tym w jakis sposob walczyc czy sie biernie przygladal

 

Dyby to istnialy, sa, ale czy beda?

Poza tym, czy zauwazyliscie ze ktos odwraca kota ogonem (i nie pali kota)? Wywolujac afere ACTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

@Ukasz52

Jeżeli chcesz skończyć jako mięso armatnie, to śmiało możesz dołączyć do tej grupy.

 

 

 

Jutro dokończę dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Odpowiedz prosta. Oni siedzą w tym długie lata wiedza jak przekierowywać łącza by ich nie znaleźli. Dadzą "młodemu" kilka rad co ma robić on to zrobi i będzie go bardzo łatwo namierzyć. Co za tym idzie? Zanim dojdą do starych to długi czas minie a oni zatrą ślady po sobie a mieso armatnie wpadnie w ręce władzy. Proste


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Widziałem, że tak powiesz, ale przecież mamy swoją głowę i możemy się z nimi zgadzać ale nie zaraz robić co nam karzą.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

no chyba raczej nie dokonca, bo zeby zablokowac serwis trzeba wyslac duuuzo zapytan (nie wiem czy nie setek tysiecy, a watpie zeby tyle anonimowych było na swiecie)

 

wydaje mi sie ze korzystaja z zainfekowanych komputerow z całego swiata, mozesz sobie siedziec w domu na komputerze i ogladac samochody na allegro, a nawet nie bedziesz wiedzial ze w tym czasie twój komputer pomaga w ataku na strony rządowe... No i odpowiedzcie sobie sami na pytanie, czy sluzby beda w stanie sprawdzic kilkaset tysiecy komputerów i wyszukac wsrod nich tych, ktorzy robia te ataki celowo?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Oczywiście że nie. No Ale juz w tv gadali ze śledczy szukają ich tak wiec wiesz w świat poszło ze polska machina śledcza ruszyła a tak naprawdę guzik zrobią. Moj komp chyba nawet pomaga bo zamula net mi właśnie od soboty wieczora. Ale jak mam być szczery to mi to nie przeszkadza. Wystarczy że wejdziemy na jakąś stron i już samoczynnie sie pobierają wiry itd nawet możemy mieć antywirusy itd itp ale to guzik da. I wtedy oni uruchamiaja programik i jadą przez setki tysięcy łącz i zapychają łącza.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Przez te pierdzielone ACTA megaupload zamknięto, a filesonic samo się wycofuje :o

 

Edit:

Fileserver też :unsure:

 

 

Nasi rodzimi hakerzy włamali się na stronę premiera i KPRM.

 

ef9603df8c9b6175f4649a524a4c8c0f,20,1.jpg

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

No niezły numer im z tą baśką wywinęli, teraz już chyba sobie zdają sprawę, że ludzie są na nich coraz bardziej wqrwieni za to co się dzieje w tym kraju i nie chodzi tylko o akta... Więcej takich numerów.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

No tak - po protestach rzad sie spotyka w tej sprawie ale tylko aby przesunąć termin podpisania umowy - jakoś nikt nie ma odwagi odrzucić tej umowy tak jak zrobiła to Szwajcaria a Szawajcarzy wiedzą w czym rzecz bo tajemnicę bankową itp mają na najwyzszym poziomie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubas93    3

ja równierz mówie NIE dla ACTA i oddałem swój podpis w petycji zobaczymy co z tego wyjdzie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

jestem 67573 :D

Edytowano przez bobytempelton

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ciekawe co teraz powiedzą czemu na stronie głownej jest link do jutuba :)

 

do kiedy ta petycja ma trafic do sejmu? 3 dni przed planowanym podpisaniem?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

i co, naprawde myslisz ze acta jest stworzona tylko po to zeby odwrocic uwage spoleczenstwa?

 

slyszales gdzies w radiu, telewizji, czy czytales w gazecie o tej ustawie? pewnie nie, bo nikt o tym nie mowil, wlasnie po to zeby ludzie nie wiedzieli ze cos takiego bedzie podpisane i cyk, szybko podpisza, ustawa przejdzie i musztarda po obiedzie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jeszcze Polska nie zginęła,

Kiedy my żyjemy.

Co nam obca przemoc wzięła,

Szablą odbierzemy.

 

Kiedyś nasi przodkowie ginęli za WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ

Teraz to się chyba w grobie przewracają.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Odpowiedz prosta. Oni siedzą w tym długie lata wiedza jak przekierowywać łącza by ich nie znaleźli. Dadzą "młodemu" kilka rad co ma robić on to zrobi i będzie go bardzo łatwo namierzyć. Co za tym idzie? Zanim dojdą do starych to długi czas minie a oni zatrą ślady po sobie a mieso armatnie wpadnie w ręce władzy. Proste

Właśnie o tym chciałem napisać. Kolega mi przesłał linka do pewnego forum na którym jest opisane jak co po kolei robić. Dzieciaki ostro hakują, staży będą potem odpowiadać.

 

@Matey

Przy odpowiedni napisanym skrypcie, z jednego Anonimowego, może zrobić się 10. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matijas    7

Pewne rzeczy o prawach autorskich jestem w stanie zrozumieć, ale tego czym jest ACTA już nie. Zgadzam się że nie wszyscy przestrzegają praw autroskich, ale uważam że używanie czyjegoś dzieła np. w filmie nie jest przestępstwem jeżli podaje się jego wykonawce itp. ACTA nie dość że wprowadzi wielką ciszę na youtubie to na dodatek doprawadzi do zamknięcia takich serwisów jak np. agrofoto. No bo kto normalny będzie chciał oglądać zdjęcia np. ciągników, samochodów czy innych pojazdów lub rzeczy na któych jest pełno plam z napisem ACTA. Ja nie. Mam nadzieję że wy również. Dlatego jestem przeciwny wprowadzeniu ACTA, które jest tylko i wyłącznie wredną cenzurą nałożoną nie tyle na przestępców internetowych, ale głównie na bezbronnych i nie robiących nikomu krzywdy użytkowników internetu i niczym więcej.

 

Mówię stanowcze NIE !!! dla ACTA !!!

Matijas93 :)


...Matijas93...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

oczywiste nie dla acta, byłem tak ok. 55000 wczoraj, pod przykrywką obrony praw wyjdzie orwell - rok 1984 jak nic, co do praw to posluchajcie:


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj