MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

Krzysiek7211    31

donald z bronkiem siedza i sie smeija jacy ci poalcy glupi i licza gotowke tirami


Jestem młodym zaczynającym rolnikiem i prowadzę gospodarstwo rolne po dziadkach o powierzchni 10 ha które mam zamiar powiekszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

również podpisałem petycję

 

PS. To nie jest czasem kolejny sposób na wyłudzenie danych osobowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Ja to bym proponował coś takiego tylko inne hasło by wywiesił STOP ACTA-Anti-Counterfeiting Trade Agreement i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek93    27

Ja też podpisałem , nie możemy pozwolić na cenzurę , świat od dawna zmierza ku samozagładzie , władze sprawują niekompetentni, chciwi i pozbawieni patriotyzmu ludzie , źle się dzieje a będzie jeszcze gorzej. Walczmy pokażmy im , że nie jesteśmy obojętni i potrafimy walczyć o nasze prawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalgin    1

Co z tym światem się dzieję...

Zastanawiają mnie żeczy:

1) Czy po wprowadzeniu tego w życie zostanie chociaż 5% zdjęć w naszej galeri.

2) Kiedy polacy wyjdą na ulice. Jak na razie nasz naród ma nie ziemską cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3004    0

Pali im się koło du... to strony wyłączają!

Niewiele czasu zostało, aż ludzie wyjdą na ulice, niech zrównają Wiejską razem z tymi pseudo rządzącymi!!!

Edytowano przez mario3004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Dokaldnie. A za takie coś byś poszedł siedzieć. Niestety u nas tak łatwo nie ma jak u nich.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolx21    22

Witamy na Wyspie Cudow Donka Matołka, wyborcy PO otworzcie teraz oczy. Z tego kraju nie trzeba wiac tylko zaczac myslec i widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3004    0

Witamy na Wyspie Cudow Donka Matołka, wyborcy PO otworzcie teraz oczy. Z tego kraju nie trzeba wiac tylko zaczac myslec i widziec.

 

Wyspa cudów i złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Pytanie z innej beczki. Ktoś wie o co walczyli tamci rolnicy i co wywalczyli?


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

pytanie: czy pod tą petycją tylko osoby dorosłe mogą się podpisywać?

Pewnie głupie pytanie,ale kto pyta nie błądzi ;)


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

raczej tak ale zawsze mozesz poprosic kogos dorosłego o podpis


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majes897    0

Może nie jestem pełnoletni, ale to już trochę przegęcie ; / Jak chcą nam zablokować różne strony, to niech może płacą za nas połowę rachynku za usługi internetowe ; / Dla mnie to juz lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

mechanizator ale jeszcze powinien być ten traktor czarno biały najlepiej bo wiesz barwy :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no nie chciałem przeginać ale masz racje - barwy też są zastrzeżone prawnie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ten kraj jest chory i tego nie można ukrywać można tą epoke nazwać. ,,20-lecie między zniewoleniem"


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

wiele chalasu o nic- cenzura od dawna istnieje-tylko nigdy nie byla jawna i ujeta w ramy prawne, wszelkie telefony,sms,meile od dawna sa filtrowane przez odpowiednie urzadzenia-uzycie pewnych slow z tajnej listy powoduje odsiane wiadomosci i jej dokladne sprawdzenie, tylko wy o tym nie wiecie bo zajmujecie sie glownie bzdurnym zabawami typu fb,nk- itp,itd. a teraz maja podpisac jakies papiery i wielka zadyma spozniona o pare lat.

zreszta za rok-poltora lacza internetowe sie zatkaja i trzeba bedzie wprowadzic ograniczenia transferu danych[wczoraj w powaznej audycji radiowej byla o tym mowa],to spam i reklamy jest rzeczywistym problemem a nie acta-dosyc oglnikowa umowa miedzypanstwowa o przeciwdzialaniu piractwu i podrobce produktow.

 

wlasnie pirackie strony protestuja przeciwko tej umowie-"many,many,many" a nie jakas wolnosc slowa, to pieniadz napedza takie dzialania a nie-jak wam sie wydaje-wyzsze wartosci. a na marginesie gdzie w tym katolickim kraju jest VII przykazanie B) -w "glebokim powazaniu", bo w tej ustawie chodzi glownie o prawa autorskie do piosenek i filmow a nie o zdjecia "paru starych gratow" na af i pamietajcie ze nie tylko politycy robia was w bambuko.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Ten kraj jest chory i tego nie można ukrywać można tą epoke nazwać. ,,20-lecie między zniewoleniem"

Na Białorusi Cię przyjmą z otwartymi ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

@jacus - moze i masz racje że jest to tylko umowa przeciw falsyfikcji - ja za to wole dmuchac na zimne zanim zapuka do mnie ABW za słuchanie muzyki na YouTube

 

 


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj