MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

klejnus    0

5

I Widzicie Panowie jest tak jak pisałem. Na forum jest od grona ludzi a tylko kilka osób się podpisało. 3/4 sie nie wypowiada w temacie itd. Dopiero sie obudza jak wejda na wrzutę posłuchać muzyki a tu zonk wejdą na youtuba a tam zostaną sie durne filmiki a ich konta zostaną po blokowane. Wejda na agrofoto a tu strona zamkniętą. Pytanie dlaczego a bo dlatego ze sa zdjecia maszyn ciagnikow itd gdzie sa loga producentów którzy w tym momencie nie czerpią korzyści z promowania ich marki np.

Edytowano przez klejnus

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

6.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Dlaczego ludzie są takimi debilami i dają się manipulować garstce frajerów ludzie jest ponad 6 miliardów a rządzących nimi zaledwie kilka tysięcy (politycy). Robimy im wjazd na Warszawę albo Brukselę i tyle!!!!!!!!! Nie rozumiem jesteśmy jakiś niezgranym krajem :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6863

5

I Widzicie Panowie jest tak jak pisałem. Na forum jest od grona ludzi a tylko kilka osób się podpisało. 3/4 sie nie wypowiada w temacie itd. Dopiero sie obudza jak wejda na wrzutę posłuchać muzyki a tu zonk wejdą na youtuba a tam zostaną sie durne filmiki a ich konta zostaną po blokowane. Wejda na agrofoto a tu strona zamkniętą. Pytanie dlaczego a bo dlatego ze sa zdjecia maszyn ciagnikow itd gdzie sa loga producentów którzy w tym momencie nie czerpią korzyści z promowania ich marki np.

Trzeba będzie po protu zaklejać loga ciągników i ich modele na maskach, jak robią z samochodami w niektórych filmach. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

@daniel o tym samym pomyślałem... ;)

Edytowano przez lukasx21

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

na anonymouswiki masz lepsze info :) tak sie tylko zastanawiam, czy klikajac na linki podane przez te dwa profile nie przyczyniamy sie do atakow na dane strony? jest na sali jakis informatyczny mózg?

 

8 głos poszedł


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

9.

 

aż sie chce powiedzieć "czarny czwartek" odnośnie 26 I 2012


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matey tak przyłanczamy się Atak DDos polega na zapchaniu serwerów połączeniami

 

Edit.

 

11 Popieram :)

Edytowano przez wypasioneforum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

ABW padło :)

 

a co powiecie na pomysł wyłączenia na kilka godzin agrofoto w ramach protestu ??? sporo serwisów internetowych planuje podobną akcję w tygodniu - wiec może i my byśmy sie przyłączyli - lepiej odżałować nawet jeden dzień niż później nie mieć pożytku z internetu wcale


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

W tamttm roku gadałem z kumplem o jakis tam rzeczach co moze sie stac itp i pamietam ze został poruszony problem cenzury w necie i to ze zaczna nas kontrolowac ale od razu bez myslenia to wysmialismy bo przeciez to było nierealne a teraz co? Mineło poł roku i staje sie to rzeczywistoscia? Przeciez jak tego nie zatrzymamy to nie wiem albo koniec korzystania z internetu co jest abstrakcja albo wyjscie na ulice? Bo co innego nam pozostanie na kazdym kroku bac sie o to ze policja zapuka do drzwi ze dostaniemy kare pieniezna czy odłacza nam połaczenie z netem za które zapłacilismy? NIE DLA ACTA!!! A pod petycja narazie sie tylko probuje podpisac bez skutku. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MECHANIZATOR Jestem za :D

Ja swoją też wyłanczam wystarczy tylko wkleić mały kod i strona automatycznie jutro sie wyłonczy na 24h jak cos moge go podac adminowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Rozsyłajcie w wiadomościach pw informacje do innych użytkowników af o tym temacie i tej petycji może zamieścic jakieś duże info na stronie głównej forum bo ją każdy user odwiedza a ten temat przez wielu może byc pomijany. Właściwie temat ruszył dopiero dzisiaj po akcji anonymus, jak to mawiają owsiki w kupie siła, do dzieła..;)


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

admin pewnie sam najlepiej wie jak stronę wyłączyć na jakis czas - kwestia tylko kto go do tego przekona

 

a sens jest bo jesteśmy najwiekszym rolniczym forum internetowym w Polsce której jesteśmy integralna częścią więc odcinanie się od świata nie ma sensu


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Dodawajcie zdjęcia do galerii af, a w opisie podajcie link do petycji i prośbe o podpisy. Jest wiele osób co tylko galerie przeglada, między innymi goście, którzy nie posiadają kont, a mogli by pomóc. Ja już u siebie na facebooku nakręcam znajomych do podpisania petycji.

 

12.

Ja już podpisałem przez telefon, mini opera działa ;)

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Tak, będzie to miało duży oddźwięk na rolnictwie.

 

Poza tym (mam wrażenie), że wpłynie to na "wyparowanie" pieniędzy z banków.

Ogólnie jest to przykrywka do dużego "kotła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6863

A w Siedlcach będzie jakiś protest????

W związku z ACTA? Nic mi o tym nie wiadomo.

Otwórzcie sobie tą e-petycję i kilka razy odświeżcie stronę. Zobaczycie jak szybko coraz więcej podpisów jest :P

40tys. przekroczone

W czasie kiedy pisałem tego posta przybyło 150 podpisów ;)

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

koszty finansowe to pół biedy tego całego zamieszania, internet to ostatnia droga komuynikacji wolnościowców itp, którzy na info z krajowych mediów(mówie o wszystkich ogólnie, be zwyróżniania który tytuł jest w czyich rękach i kto go sponsoruje) patrzą mówiąc delikatnie, z przymróżeniem oka.

btw. kto z was słyszał np o tym w TV czy innych massmediach? http://www.wykop.pl/ramka/1010869/ciekawe-ze-w-polskiej-prasie-nie-ma-nawet-o-tym-wzmianki/ -artykulik o tymjak Rosja i Chiny oficjalnie stają po stronie Iranu w jego konflikcie z Europą i USA, grożąc "gdyby nawet miało to doprowadzić do III wojny światowej"!!! lub choćby inny mniej abstrakcyjny przykład: TV klepie słowa rzecznik od czegoś tam że strony sejmu etc. padły z powodu zainteresowania obywateli treściami tam zawartymi, kiedy wszyscy wiemy że to hakerzy z anonymous protestują. I na tym polegam.in opiekuńczośc państwa...


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Jak by co w galerii dodałem teki obrazek z odpowiednim podpisem http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/337385-ciagnik-rolniczy-z-plugiem/ coby ludzie w galerii też wiedzieli co ich czeka - nie namawiam nikogo do złego ale jak by się pojawiło wiecej takich obrazków to fajnie by było


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0
Petycja Dodaje linka by nie było trzeba szukać. Ale nawiasem mówiąc wkurza mnie to że jest chyba z 10 petycji i to sa powielone i bez sensu. A wielu ludzi wpisuje x y lub inne głupoty przez co wiele głosów będzie nie ważna :( Edytowano przez klejnus

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj