MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

MichalR    34

Zaczynają się ciężkie czasy dla internautów. Nie chodzi tu tylko o wolność słowa. Kilka dni temu zamknięto megavideo.com, i megaupload.com, później inne serwisy tego typu zaczęły kasować linki, na youtube zaczną pewnie zaraz kasować wasze filmy, bo użyliście podkładu muzycznego, który jest również chroniony prawami autorskimi. Wikipedia specjalistom od praw autorskich też zaczęła przeszkadzać. Niedługo dojdzie to tego, że za wszystko co do tej pory było ogólnodostępne będzie trzeba słono płacić. Szykuje się niezła wojna w internecie, hakerzy już występują przeciw korporacjom i rządom, a to pewnie dopiero początek. W pełni popieram sprzeciw przeciwko ACTA i SOPA.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

wiecie to nie chodzi o prawa autorskie - to tylko przykrywka

 

dzisiaj chcą nas kontrolowac czy nie słuchamy pirackiej muzyki - jutro będą chcieli wiedzieć jakie mam poglady polityczne a po jutrze wszczepią mi czip elektroniczny zeby wiedzieć gdzie jestem

 

moze to i wizja apokaliptyczna ale niestety na naszych oczach dzieja się złe rzeczy

 

co do uczestnictwa Agrofoto w proteście to ja jestem za - inetrnet jest mi potrzebny do pracy i nie pozwole zeby ktoś przegladał moje meile z bądź co bądź poufnymi informacjami


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Zgadza sie panowie. 2012 nadszedł. Moze jednak coś jest z tym końcem świata. Jak by nie patrzeć to duzo złych rzeczy sie dzieje. Paliwa ACTA kolejne spięcia państw itd. Prawda jest taka że wiele wiele wiele serwisów moze zniknąć z internetu. Tak jak ktoś pisał nawet mogą zacząć sie dochodzenia czy aby piosenka w użytym w waszym filmie piosenka jest legalna. Admini dostaw internetu bede musieli udostępnić do jakich treści abonenci korzystali id itp. Tak wiec jakaś petycja by się przydała. Jak by każde forum stworzyło swoja petycje i wysłało w odpowiednie miejsca byłoby dobrze.

Ps możecie wejść na stopacta.pl ?


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaas    1

Nigdy , dla acta to jest zło , oni chcą to jeszcze dla kasy , chcą zniszczyć naturalny porządek internetu , anonymus walczy ratuje nas , pomóżmy innym polakom w ogóle całemu światu , przecież jak mamy np: że wejdziesz na wikipedie to napiszesz coś co zostało przez kogoś innego napisane i oni ciebie będą śledzić , cała polska przez to może pójść do paki więc .Precz z acta !!!!!!!!


Moje gg 6161477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

piotruniu link działa tylko ze na chrome - na IE i na Mozilli nie chce odpalić - dziwne nie - przypadek ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Nie był bym taki pewien że abstrakcja

 

bo według tej umowy umieszczenie w necie zdjęcia ciągnika z logo JD (lub innym) będzie przestępstwem - więc sami rozumiecie co to oznacza dla naszej galerii i nie tylko


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Chciałem podpisać no i kurde po wypełnieniu i kliknięciu sign > błąd odczytu error 104 (chrome odmówiła posłuszeństwa , ale poczciwa mozilla na szczęście dała rade :). Wszyscy którzy się podpisali piszcie , sami zobaczymy ile AF uzbiera głosów.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Dokładnie. Ja tez podpisałem i dałem na fejsa. Wielu ludzi nie wie o o chodzi z tym i myśli że to ich nie dotyczy. Dopiero jak to wejdzie w życie i będzie wszędzie problem to dopiero sie obudzą.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

We łbie sie nie miesci ze w XXI wieku nie bedzie wolnosci słowa, internet stanie sie drugą korea. Mam nadzieje ze nie podpisza tego bo bedzie lipa


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

2 :)

Oj Donald Donald co za stado baranów Cię wybrało :D Piszę to puki jeszcze mogę


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Jak czytam te ostrzeżeniach np. Na demotywatorach czy czytam wasze posty to krew mnie zalewa :@

Ja sobie nie wyobrażam życia bez neta, czy neta z cenzurą. Już mnie boli brak megavideo, a jak zlikwidują nasze najfajniejsze serwisy to będzie d...

Dla mnie gdyby nie internet to komputery mogły by nie istnieć.

 

Donek tą cenzurą strzela sobie w oba kolana jednocześnie.

 

Teraz uważam, że mój głos na Ruch Palikota to był słuszny wybór :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A mnie najbardziej rozbawiły słowa rzecznika rządu wg niego strony rządowe dlatego padły bo tak wielkie było zainteresowanie internautów zamieszczonymi na nich treściami :lol: :lol: :lol: ...W sobotnią noc... A co do sprzeciwu wobec podpisania tego porozumienia jestem za i podpisuje się za tym obiema rękami... Chyba zaczyna się kroić powoli w tym kraju jakaś ro***erducha, 26 stycznia protest kierowców przeciwko wysokim cenom paliw (ciekawe co z tego wyjdzie) teraz atak na strony rządowe, ciekawe co będzie dalej...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

panowie, jak to mozliwe ze na mozilli mozecie podpisac ta petycje, skoro ja nie moge tego zrobic na mozilli, ie, zaraz sciagne chroma ale podejrzewam ze z podobnym skutkiem

 

gdzies wyczytalem ze chca zaatakowac jeszcze onet, wp i strony tvnu :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@samczyk-"Teraz uważam, że mój głos na Ruch Palikota to był słuszny wybór :)"-taa a poprzednim razem pewnie zabranie dowodu babci ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

nie odbiegajmy od tematu

 

 

 

 


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luku1988    0

głowa mała jak się pomyśli co będzie po wprowadzeniu tej CENZURY z nami użytkownikami wszechstronnego INTERNETU!!!! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

@Jaro

Nie kminię o co ci biega ??

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj