MECHANIZATOR

Nie dla ACTA

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

Nie wiem czy słyszeliście ale nasze kochane rządy porozumiały się między sobą i chcą wprowadzic pod przykrywka walki z piractwem cenzurę w internecie - co o tym sądzicie w linku kilka informacji o tym http://pl.wikipedia....Trade_Agreement

 

NIE POZWÓLNY ZAKNEBLOWAĆ SOBIE UST


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

jeszcze tutaj kilka informacji o tej sprawie co za sobą niesie podpisanie tej deklaracji przez nasz rząd http://stopacta.pl/


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Nie z nudów kolego tylko "jak pan każe to sługa musi". Nie zyjemy w takim swiecie jak pokazuja nam w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym kraju już nic nie zdziwi... Nie dosyc że z każdej strony nas okradają to jeszcze nie będzie można wyrazić opinii. Paranoja... Trzeba wiać z tego kraju póki jeszcze można <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Takiego czegoś wogóle nie powinno być! nie mają w tej uni i w tych stanach już co do roboty,a za dużo pieniędzy i sie im przewraca w d*pach i robią niewiadomo jakie cyrki!


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalos1222    42

Boże ty widzisz i nie grzmisz w tym rządzie tylko biorą kasę, nic nie robią a jak już coś to bez sensu <_< niedługo żeby pójść do toalety to będzie trzeba mieć jakieś zezwolenie czy coś ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... wiedzą ile i jak uprawiamy.. wiedzą jakie mamy dochody.. to czemu maja nie wnikać w to co piszemy w listach elektronicznych.. masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Niepokoje te objęły swym zasięgiem również członków Parlamentu Europejskiego, co zaowocowało podpisaniem[10] deklaracji krytykującej ACTA przez ponad 393 członków Parlamentu.

 

Ciekawe czy któryś z naszych europosłów podpisał tą deklaracje?

 

@ahme999

Bardzo trafny obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Oczywiscie pan premier w pelni sie z tym zgodzi, zreszta jak ze wszystkim co góra narzuci :)

 

swoja droga, od 26 stycznia trzeba bedzie uwazac z takimi wpisami po pojdziemy do wiezienia


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no moga jeszcze nie podpisać wiec trzeba z tym walczyc puki czas


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

szkoda ze zadna petycja w necie ktora chcialem podpisac nie trybi, a czy wysylanie majli do posłów cos da to nie wydaje mi sie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może jako portal wyślijmy petycje. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

odroczone w stanach - ale nie wiadomo jak u nas - wiadomo Donek chce być bardziej amerykański niż sami amerykanie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trigo    0

Polska jest krajem rozwijającym się i goniącym czołówkę a ograniczanie przepływu wszelkiego rodzaju informacji (tak to nazwijmy) spowolni rozwój. Problem związany z ACTA jest poważny np.: przepisy są niejednoznaczne - dużo zależy od interpretacji ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech rząd robi tak dalej to ich wyniosą jak Kadafiego. Przepisy są niejednoznaczne czyli moga byc bardzo szeroko interpretowane. Co będą chcieli to zrobią żeby jeszcze bardziej zachodowi i usa w dupe wejść naszym kosztem rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

kolejny apel troche humorystycznie ale w gruncie rzeczy nie ma się z czego śmiać

 

możni tego świata chcą nam zrobić drugą koree północną - albo i gorzej - w ZSRR krążyly legendy o Pawle Morozowie który wydal swoją rodzinę NKWD - teraz władza nie będzie potrzebowała takich "bohaterów"


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

Kurde jak to wprowadzą to i Agrofoto będzie mogło być zagrożone :( trzeba coś z tym zrobić ja tam niby próbowałem wypełniać jakąś ankietę przeciwko ACTA niby jeden mój głos ale może zrobić bardzo dużo ;) (mam taką nadzieję że nie wprowadzą tego )


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Matey premiera i prezydenta też :)

 

ps.

Niewiecie moze czy agrofoto przyłączy sie w poniedziałek do akcji przeciw ACTA?

Edytowano przez wypasioneforum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj