Zaloguj się, aby obserwować  
piotrslonski1

Halogeny fendt

Polecane posty

Witam chce podłączyć dwa halogeny do fendta tylko nie wiem pod jakie kabelki się podpiąć proszę o pomoc


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli zadajesz takie pytania, to Twoja wiedza jest niewystarczająca żeby to opanować. Nawet jeżeli ktoś Ci napisze jak to zrobić to i tak sobie nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Najpierw napisz jaki to fendt. I Elektrotechnik mam pytanie do Ciebie. W fendzie teścia są 4 halogeny 2 z przodu 2 z tyłu. Wszystkie 4 ida do 1 włącznika i leci od nich 1 kabel 2zyłowy(plus i masa). Chciałbym rozdzielić to na przód i tył z wykorzystaniem tego kabla. Zamiast dawać + i masę tymi kablami podałbym dwa plusy tym kablem(osobno na włączniki) a mase od halogenów chwyciłbym z mocowania kabiny. Ma szanse to dorbze działać czy masa może być kiepska? Pozdrawiam

Ps Pisze się Halogeny nie chalogeny :P

Edytowano przez klejnus

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to 308 lsa 1989r w przodzie ciągnika są 2 i styłu też 2 ale ktoś je tak podłączył że gdzieś robi zwarcie i nie mogę go znaleźć więc chce to zrobić od podstaw


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

A co się dzieje jak je włączasz? Pali bezpiecznik? Ja po mojemu bym tak zrobił że ustawiłbym piszczek w mierniku i szukałbym zwary. Odnajdź cały kabel i przesledz go. Ewentualnie moze pod deską sie kabelek obluzował i robi zwarcie. Jak działają poprawnie(działały) to ja bym się bawił w szukanie zwarcia niz robienie nowej instalacji.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najpierw napisz jaki to fendt. I Elektrotechnik mam pytanie do Ciebie. W fendzie teścia są 4 halogeny 2 z przodu 2 z tyłu. Wszystkie 4 ida do 1 włącznika i leci od nich 1 kabel 2zyłowy(plus i masa). Chciałbym rozdzielić to na przód i tył z wykorzystaniem tego kabla. Zamiast dawać + i masę tymi kablami podałbym dwa plusy tym kablem(osobno na włączniki) a mase od halogenów chwyciłbym z mocowania kabiny. Ma szanse to dorbze działać czy masa może być kiepska? Pozdrawiam

Ps Pisze się Halogeny nie chalogeny :P

 

 

Jeżeli kabina ma dobrą masę to nie powinno być problemów. Zawsze możesz podłączyć masę dodatkowym przewodem podłączonym do korpusu ciągnika. Osobiście zrobiłbym nową instalację, ale Twoja metoda też będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek10734
      Wyskakuje błąd 5034 traktor steyr i przekaźnik (won) się wyłącza . Po odpaleniu traktora przekaźnik chodzi 5 sekund a za chwile wyskakuje błąd i się wyłącza . Z błotników tez nie działa 
    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim df 5110G, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kostki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub mrygają kontrolki awaryjek pomimo braku uruchomienia ich. Dodatkowo gdy dzieje sie to co pisałem wyżej ciągnik odcina zapłon i przerywa raz gaśnie raz chodzi. Jakby coś odcinało prąd. A czasem działa jak powinien. Bezpieczniki sprawdzone. Może ktoś z was miał taki przypadek lub wie do czego zajrzeć?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj