Skocz do zawartości
grubymaro5

Case JXU 75

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Gago    0

Case95@ ten 2 Case nowy to fajna fura podobny do Maxium PRO a wewnątrz prewie jak Magnum :P

co do tego ze ma 80 km a ten case ma najmniej 88km to moze by zakombinował jeszcze i i moze według jakiejś innej normy moze miec coś około tej mocy w wtedy by podał tą niższa kiedyś gość tak braj ariona jak ja brałem Axosa wział po innej normie i mu wyszedł ale potem nie wiem co było.

A co do Claasa to powiem Ci taż że jestem z niego bardzo zadowolony ciagnik pracuje dokładnie prawie co dzień z ładowaczem i jak narezie nie mam z nim żednych problemów jest zadowolony z niego poczatkowo troche miałem obaw bo claas to taki egzotyk był ale teraz ich jest coraz wiecej i mnie do siebie przekonał tylko nie mogę sie przyzwyczaić do tych drzwi otwieranych do przodu to mnie wkurza jedynie :D:P

grubymaro5    0

już postanowiliśmy razem z ojcem że bierzemy case jx70 full opcja(eh rewers,klima,pnematyka itp.)

jak tylko diler się odezwie to podpisujemy umowę.

Wiadomość z agroFakt.pl

grubymaro5    0

no ale ja biorę tura tylko żeby więcej wrócili(Modernizacja)

a z turem to sporadycznie będzie pracował bo mamy mf 255 z turem.

grubymaro5    0

okej to biorę z eg rewersem.

a powiedzcie czy za te szybkie podnoszenie trzeba dopłaci(aotu lift czy jakoś tak)

czy to jest w standardzie ?

bo to super rzecz

semos    11

napisz ile Ci dealer każe zapłacić? Będę miał porównanie do swojej ceny.

ChiquitaB    50

jak tur to weź obciążniki na koła do tyłu, ja nie mam tura ale jak założyłem je to komfort jazdy wzrósł odczuwalnie.

grubymaro5    0

dzwonił do mnie diler.(Ja nie rozmawiałem bo nie było mnie a rozmawiał ojciec)

I powiedział że jxu75 jest jeszcze nie podał ceny ale mówił że ma ehr,rewers eh itp.

W następnym tygodniu przyjedzie do nas podpisać umowę wstępną.

Powiedzcie użytkownicy jxu75 ile daliście za niego miej więcej i w jakim wyposażeniu.

Edytowano przez grubymaro5

Case95    4

Jak zaoferuje Ci tego JXU75 w dobrej cenie to bierz go bo to ciągnik o wiele lepszy.

Mi w marcu 2011 za JXU75 powiedzieli 149 000 zł netto w full opcji.

Case95    4

Mówię ful opcje 24x24. Ale to ciągnik innej klasy.

Ja go nie wziąłem bo jest za duży na pomocnika.

Ale teraz to ze skrzynią 12x12 i eh rewersem to może będzie podobnie kosztował.

A diler nie powiedział Ci ceny ?

Gago    0

weź półbiegi zawsze się przydadzą w najgorszym momencie dopiero później odczujesz ich brak jak pojeździsz bez nich jak w jednym ciągniku masz a w nim nie bedziesz miał.

A co do rewersa to pomyśl bo może kiedyś zmienisz MF255 i bedziesz Case-em robił to wtedy ci się przyda ;)

timasz    52

Troszke przeczytalem tego tematu, lecz nie caly i mam pytanko czemu uparles sie na case ? Wez NH odpowiednikiem JXU bedzie nh t 5030 i bedziesz mial o wiele tanszy ciagnik a taki sam tyle ze niebieski. Ja pod koniec grudnia za nh T5040 wynegocjowalem 125 netto czyli 153 brutto wiec mysle ze cena bardzo dobra a wyposazenie flagowe czyli max(nh t 5040 jest odpowiednikiem case jxu 85), az boje sie ile by kosztowal case z tym samym wypasem przypuszczam ze jakies min 150 tys netto czyli istny kosmos

janusz20    105

No jasne że musi sie skądś brać ale w tym przypadku bierze się z ogromnej różnicy w kosztach polakierowania case na czerwono :D TY wiesz ile to muchomorów trzeba w lesie nazbierać? A w NH bach jednego smerfa do gara i na cały ciągnik starczy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)