grubymaro5

Case JXU 75

Polecane posty

Gago    0

Case95@ ten 2 Case nowy to fajna fura podobny do Maxium PRO a wewnątrz prewie jak Magnum :P

co do tego ze ma 80 km a ten case ma najmniej 88km to moze by zakombinował jeszcze i i moze według jakiejś innej normy moze miec coś około tej mocy w wtedy by podał tą niższa kiedyś gość tak braj ariona jak ja brałem Axosa wział po innej normie i mu wyszedł ale potem nie wiem co było.

A co do Claasa to powiem Ci taż że jestem z niego bardzo zadowolony ciagnik pracuje dokładnie prawie co dzień z ładowaczem i jak narezie nie mam z nim żednych problemów jest zadowolony z niego poczatkowo troche miałem obaw bo claas to taki egzotyk był ale teraz ich jest coraz wiecej i mnie do siebie przekonał tylko nie mogę sie przyzwyczaić do tych drzwi otwieranych do przodu to mnie wkurza jedynie :D:P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

już postanowiliśmy razem z ojcem że bierzemy case jx70 full opcja(eh rewers,klima,pnematyka itp.)

jak tylko diler się odezwie to podpisujemy umowę.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

5 tys kosztuje około ale diler odradzał.

to nie wiem brać z eh rewersem?


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

no ale ja biorę tura tylko żeby więcej wrócili(Modernizacja)

a z turem to sporadycznie będzie pracował bo mamy mf 255 z turem.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

okej to biorę z eg rewersem.

a powiedzcie czy za te szybkie podnoszenie trzeba dopłaci(aotu lift czy jakoś tak)

czy to jest w standardzie ?

bo to super rzecz


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

aha to fajnie.

już wszystko wiem. biorę case full opcja.

temat można zamknąć.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

napisz ile Ci dealer każe zapłacić? Będę miał porównanie do swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

jak tur to weź obciążniki na koła do tyłu, ja nie mam tura ale jak założyłem je to komfort jazdy wzrósł odczuwalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

dzwonił do mnie diler.(Ja nie rozmawiałem bo nie było mnie a rozmawiał ojciec)

I powiedział że jxu75 jest jeszcze nie podał ceny ale mówił że ma ehr,rewers eh itp.

W następnym tygodniu przyjedzie do nas podpisać umowę wstępną.

Powiedzcie użytkownicy jxu75 ile daliście za niego miej więcej i w jakim wyposażeniu.

Edytowano przez grubymaro5

mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case95    13

Jak zaoferuje Ci tego JXU75 w dobrej cenie to bierz go bo to ciągnik o wiele lepszy.

Mi w marcu 2011 za JXU75 powiedzieli 149 000 zł netto w full opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

łoł to troche dużo ale jaka skrzynia? 12X12 JA biore i bez półbiegów.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case95    13

Mówię ful opcje 24x24. Ale to ciągnik innej klasy.

Ja go nie wziąłem bo jest za duży na pomocnika.

Ale teraz to ze skrzynią 12x12 i eh rewersem to może będzie podobnie kosztował.

A diler nie powiedział Ci ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

weź półbiegi zawsze się przydadzą w najgorszym momencie dopiero później odczujesz ich brak jak pojeździsz bez nich jak w jednym ciągniku masz a w nim nie bedziesz miał.

A co do rewersa to pomyśl bo może kiedyś zmienisz MF255 i bedziesz Case-em robił to wtedy ci się przyda ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Troszke przeczytalem tego tematu, lecz nie caly i mam pytanko czemu uparles sie na case ? Wez NH odpowiednikiem JXU bedzie nh t 5030 i bedziesz mial o wiele tanszy ciagnik a taki sam tyle ze niebieski. Ja pod koniec grudnia za nh T5040 wynegocjowalem 125 netto czyli 153 brutto wiec mysle ze cena bardzo dobra a wyposazenie flagowe czyli max(nh t 5040 jest odpowiednikiem case jxu 85), az boje sie ile by kosztowal case z tym samym wypasem przypuszczam ze jakies min 150 tys netto czyli istny kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No jasne że musi sie skądś brać ale w tym przypadku bierze się z ogromnej różnicy w kosztach polakierowania case na czerwono :D TY wiesz ile to muchomorów trzeba w lesie nazbierać? A w NH bach jednego smerfa do gara i na cały ciągnik starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj