grubymaro5

Case JXU 75

Polecane posty

grubymaro5    0

kurde jeden mówi tak drugi tak już sam nie wiem

ale raczej wole wsiąść ceas-a tańszy(dużo osób go poleca)

a JD 5m to drogi jak nie wiem co.(dobry to jest 5R ale tyle kasy to ja nie mam)

JD to wygoda ale nie wiadomo co będzie po 2-5 latach jak serwis już nie będzie darmowy(myślę tu o naprawach)

Na dzisiaj JD5070m cena 160tys brutto bez tura.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case95    13

Gago Za JXU CNH wprowadził dwa modele :

-Farmall C o mocy 55,65,75km: żaden z tych modeli nie odpowiada naszemu koledze ponieważ ta seria ma mały udźwig podnośnika tylko 2175 kg, i są te ciągniki małe gabarytowo,

a ma być to ciągnik główny więc odpada od razu.

-Farmall U o mocy 88,98,105: ten znowu ma za dużo km.

Ten Farmall U wygląda jeszcze lepiej niż JXU, macie tutaj jego fotki: http://www.boerderij.nl/1092201/Mechanisatie/foto-en-video-mechanisatie/Fabuleus-zicht-op-fameuze-Farmall.htm

W tym jest SCR i silnik o pojemności 3.4 l .

 

Zostaje tylko seria JX.

 

Mam pytanie do CB Gago jak sprawuję się twój claasik ?

Edytowano przez Case95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ja też bym polecał ten wyższy model czyli JXU albo T5 w firmie w której worze biomase jest TD i JX i tak TD z ładowaczem ma około 5lat przez ten czas robione miał sprzęgło pompa wtryskowa dostała wycieków zostały wymienione dwa rożdzielacze hydrauliczne przedni most ma ogromne luzy i wycieki, rewers chodzi okropnie praktycznie za każdym razem zgrzyta. JX80 był kupiony w tym roku w sierpniu operator narzekał na duże spalanie w kosiarce rotacyjnej 2,1 około 10 litrów na godzine MC c100 max w takiej samiej palił 7, po miesiącu pracy ciągnik pojechał do serwisu powodem były ,,niepokojące dzwięki z okolic skrzyni biegów" wrócił i po dwóch tygodniach znowu musiał tam wracać skrzynia odmówiła posłuszenstwa, serwisanci później powiedzieli że to jakaś blach zabezpieczająca sie odkręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case95    13

janusz20 ale nie rozumiesz że jxu i t5000 zostały wycofane z produkcji

Te nowe modele nie pasują naszemu koledze jeden jest za mały i ma słaby udźwig podnośnika a drugi ma za dużo km.

We wniosku ma wpisane 80km a farmall u najmniejszy ma 88km.

 

Chyba że znajdzie jeszcze jakiś wolny egzemplarz JXU albo T5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

case jx już też nie idzie zamówić chyba że chcesz czekać 1.5-2 lata na ciągnik bo sam się nad nim zastanawiałem a zetorem forterra 105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

janusz20 ale nie rozumiesz że jxu i t5000 zostały wycofane z produkcji

Te nowe modele nie pasują naszemu koledze jeden jest za mały i ma słaby udźwig podnośnika a drugi ma za dużo km.

We wniosku ma wpisane 80km a farmall u najmniejszy ma 88km.

 

A czy ma to jakieś większe znaczenie? niech kupi co chce może jd czy claasa czy cos jeszcze innego ale nie zmienia to faktu że te egzemplarze TD i JX z którymi Ja miałem do czynienia i dalej mam są dość delikatnie mówiąc dupne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case95    13

@akpil1 jesteś pewien czy farmall U i t5 nie maja SCR czytałem już o tym na kilku stronach ale nie wiem w co wierzyć na jednych pisze że ma a na drugich że nie.

Na pewno ma Tier 4 więc chyba musi mieć Ad Blue ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

byłem dzisiaj u właściciela jx70 i mówi że jest dobrym ciągnikiem i mówi że dużo nie pali(jak ktoś ma ciężką nogę to już jego problem)

a wyposażenia jak dlamnie jest ok.

a ta skrzynia co mówisz JANUSZ20 to jak ktoś źle użytkuje ciągnik to nawet c330 rozwali.

A powiedział mi ten właściciel że jego kolega ma jd 5100r to 5 lat i sprzedaje go bo to szmelc.(Modernizacja)

Edytowano przez grubymaro5

mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Rozumie twoja kasa twój wybór. Spalanie podałem takie jakie wyszło po tankowaniu obydwu ciągników w firmie nikt buta nie żałuje. a i u ciebie na 10 haków to jakaś super maszyna nie potrzebna.

 

PS. Nie każdy właściciel powie ci prawde o swoim sprzęcie.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

no wiem

ale on ma już drugiego case-a jeden ponad 140km (maxxum)

a drugi właśnie jx70 i mówi że wozi kiszonkę to mu tak mało pali(wycinakiem)

tak więc jakby case maxxum by się nie sprawdził to by nie brał jeszcze jednego case-a.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

kolego jx a maxxum to inna bajka u nas kolega wziol nowke maxxuma (130Km chyba) w grudniu mu przywiezli jeszce go docieraja chlopaki :D drugi kolega ma juz jakies 4-5 lat MXU 110 no i mozna powieziec ze bez awarii raz mu szpilki w kolach nie wytzrzymaly i felgi ale to jescze jak byl na gwarancji nie dokrecili im kol dobrze poprostu dodam ze ma juz nabite prawie 5tys mtg wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Nie ma czegoś takiego jak Case to Case weź mercedesa wszystkie fury fajne a VITO bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

no tak ale nie pchaj sie lepiej w jx szukaj jxu albo t5x00 albo cos calkiem z innej beczki

 

nowe meski to tez juz nie to samo co kiedys

Edytowano przez wojtas972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

zobaczy się.

ale on kupił 6 miesięcy temu dodam że w Wielkopolsce a tam znają się na ciągnikach.

U mnie ciągnik nie będzie tak mocno eksploatowany.

Także może być nawet prosty mechanik a ten jx ma wszystko co może mieć ciągnik za 120tys brutto.

wojtas972 a co jakieś złe wspomnienia z jx?

to co mam brać np jd 5m ?

za 120 tys brutto to ciula dostane.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

a cemu uwazasz ze w wielkopolsce to co jacys wielcy znwcy sa??:rolleyes: te ze sa lepiej rozwinieci i ich stac to wcale nie znaczy ze maja do konsca pojecie co kupuja :D

 

 

 

a jx nie milem zlych wspomnien co ja nim jezdzilem raptem kilka km ale ciagnik nie przypadl mi do gustu no i troche awaryjny sprzet

 

co do jd to seria 5m nie nalezy do najlepszych ale napewno bedzie lepszy od jx teraz mam okazje jezdzic sobie jd 6200 (czy jakis inny model z serii) no i powiem ci ze nawet taki stary jasiek jest niebo lepszy niz jx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

my tera porównujemy 70km a jd np 5m to tylko ładne opakowanie ale nie wiadomo co w środku.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ja też miałem rok temu kupiłem JX i narazie po roku użytkowania nic złego nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

wszystko zależy jak sięgo użytkuje.

jak będzie dawać się jemu w d*pę to wiadomo że długo nie wytrzyma.


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

nom dlatego wole jx niż M lub R (jd) bo zapłacę krocie a ciągnik "nie zostanie dobrze wykorzystany".


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Pakito9292
      Witam. Potrzebuję pomocy. Ruszyłem moim Casem 5150 do pracy po zimowej przerwie i mam problem z nieprawidłowym działaniem podnośnika. Gdy przełącze na tryb sterowania z błotników  to podnośnik sam podnosi mi się automatycznie do góry i nic się nie dzieje gdy próbuje sterować gałką w kabinie.  Sterowanie z błotników działa bez zarzutów natomiast gdy wróce do kabiny, przełącze na neutral i znów na tryb sterowania to podnośnik jak na złość idzie na maksa do góry... Nie wiem co z tym zrobić.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj