Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sthranislaw

humpolec TL220 SLI kontra krokodylek, chwytak metal fach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Chwytak
sthranislaw    0

Chodzi mi o to że zakupiłem tura jw. wraz z krokodylem i chwytakiem metal fach i tutaj popjawił się problem nikt przy zakupie nie poinformował mnie że humpolec ma męskie i żeńskie szybkozłącze a metal fach ma dwa męskie szybko złacza czy można to jakoś szybko i bezboleśnie dokupić ?

kris14    259

Lekko, pierwsza lepsza składnica części do maszyn i bez problemu kupisz. Groszowe sprawy.

sthranislaw    0

nie jest tak "lajtowo" kupiłem szybkozłącze i zauważyłem że kapie a nawet leje podczas pracy z krokodylem. Chyba muszę kupić dwa orginalne tylko nie wiem czy z humpolca TL 220 mogę wykręcić męskie szybkozłącze ?

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Szybkozłącze jest chyba przykręcone do ramy ładowacza nakrętką kontrującą i dalej jest przykręcony wąż, nie powinno być problemów z demontażem.

sthranislaw    0

ale chodzi mi o to czyt nie trzeba jakiegoś zaworu zamykać by np. nie wyleciał olej ;) być może trywialne ale jednak wiesz do tej pory nie miałem do czynienia z turem

kris14    259

Ten wąż jest zapewne podłączony do elektrozaworu od 3ciej sekcji, normalnie wyjścia na tą sekcję są zamknięte, dopiero po wciśnięciu guzika na joysticku otwiera się elektrozawór i płynie tam do tego węża.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować