Zaloguj się, aby obserwować  
yage

Alternatywa dla Tytana 8 Plus

Polecane posty

yage    2

Potrzebny mi nie wysoki rozrzutnik ponieważ mam dwie zagrody z których muszę "trzydziestką" ładować obornik, a z głównej płyty ładuję NH TL100A. Póki co zastanawiam się nad małym Tytanem, może jakieś inne propozycje i opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yage    2

Oj nie brakuje tego towaru. Potrzebny nie wysoki ale pojemny i obowiązkowo z zasuwą przed adapterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to teraz kwestia tego ile chcesz na to przeznaczyć funduszy bo ja na przykład też myślałem o jakimś dużym rozrzutniku, a jak przyszło co do czego to kupiłem czterotonowy w czarnej białostockiej. ja mam do wywiezienia rocznie 150 rozrzutników i drugie tyle do zwiezienia kukurydzy. ogólnie polecam. mam już takie dwa i ten sprzęt jest naprawdę wykorzystany. jestem bardzo zadowolony bo za nieduże pieniądze można mieć dobrą maszynę. no i oczywiście kasa zaoszczędzona na rozrzutniku przeszła na lepszy traktor. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FendtCedry    0

Gorąco polecam rozrzutnik z Metal fachu. Pomimo tego że posiadam 6 tonowy rozrzutnik tej marki dosyć nie długo bo 1 rok to wywiozłem m nim ok 50 rozrzutników już. Sprawuje się świetnie przy fendzie. A i cena atrakcyjna. Ja za swój zapłaciłem wiosną 43 tyś brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj